DRUŽSTVO INVESTORŮ
NAŠE REFERENCE


Byty do nájmu a pak převod od obce za 1,- Kč do osobního vlastnictví za 1,- Kč. BYTY PRO MLADÉ LIDI BYTY PRO MLADÉ LIDI S 6.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s. - půdorysy, řezy, situace, propočty, popis projektu, průvodní technická zpráva


BYTY - MALÉ BYTY PRO MLADÉ LIDI - SCHEMA SPOLUPRACE S OBCEMI A BUDIK NA POSTUPOVE KROKY


JEDNATEL


Konzultační společnost, s.r.o.
Pavel Šámal
jednatel
IČO: 25632001
JEDNATEL
mobil: +420 603 262 691, +420 778 088 548
E-mail: pavel.samal@seznam.cz

Schůzka v ČS s paní Kopeckou proběhla v příjemné atmosféře. A není problém řešit projekt z jakékoliv lokality na pobočce v Berouně.

www.samalpavel.cz

www.samalpavelreality.cz

Ing. Jan Zdražil STAVITELSTVÍ HANSTAV s.r.o.
z Plzně

pan Ing. Jan Zdražil
STAVITELSTVÍ HANSTAV s.r.o.
tel: 602 126 729
E-mail: zdrazil@hanstav.cz
paní Jana Jelínková


Družstvo investorů
paní Jana Jelínková
místopředseda představenstva
tel: 774 36 88 71
E-mail: jana.kazd.j@seznam.cz

Firmy.cz
Jana Jelínková
Všetatská 70, 277 15 Tišice, Chrást odkaz: https://www.firmy.cz/detail/13340120-jana-jelinkova-tisice-chrast.html
Ing. Václav Ženíšek


Ing. Václav Ženíšek
Koordinátor, Projekt manažer
Technický dozor
tel: + 42 773 172 405,
wha:+ 42 775 146 196,
wha:+42 720 591 088
E-mail: konzultacni-spolecnost@seznam.cz


MILOŠ HORA Bussmark


Kontakt : MILOŠ HORA Bussmark
Telefon 602 14 14 04
E-mail: hora@bussmark.cz
Čeký Brod
Pozemky, Koordinátor
MILOŠ HORA - Umělec
YT:https://www.youtube.com/watch?v=nXGV5LdYBj4

Starostům obcí a ředitelům podniků a firem. Na stabilizační byty. Byty do nájmu a pak převod do osobního vlastnictví

Starostům obcí a ředitelům podniků a firem.
Na stabilizační byty. Byty do nájmu a pak převod do osobního vlastnictví.

BYTY PRO MLADÉ LIDI S 6.000 OBCEMI, S ČSOB a.s. a S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.
půdorysy, řezy, situace, propočty, popis projektu, průvodní technická zpráva

Dobrý den,
tento projekt je o bytech do nájmu a pak převod do osobního vlastnictví.
Pojďme se na to podívat společně.


____________________________________________

ZVUK - K PROJEKTU BYTY PRO MLADÉ LIDI S 6.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.
Odkaz na zvuk je:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29808/29808.mp3


____________________________________________


Byty do nájmu a pak převod do osobního vlastnictví.
Máme nyní novinku a to pořizování bytů pro lidi do nájmu a pak se byty převedou na nájemce.
Je v plánu výstavba těchto bytů. Pozemky se buď koupí na nové, založené družstvo, nebo se vezmou do pronájmu od obcí na bytové družstvo na 99 let. Pak projekty a výstavba. Stavební práce. Pak kolaudace. Po kolaudaci se převedou některé byty za 1,- Kč na obce. Úvěr se bude splácet přes nové bytové družstvo. Převod bytů ve spolupráci s bankami, to se již předjednalo, podmínky od obou dvou bank máme. S jednou bankou se byty staví. A druhé bance se po výstavbě „prodávají“.
Možné i jako stabilizační byty po firmy i podniky i pro zdravotnická zařízení.


VIDEO - Nájemní byty na Zlínsku od obcí za 61,10 Kč za 1 m2 a s měsíčním pobytem v ItáliiPopis u videa:

K bytům pro obce, kde stát platí 100% kupní ceny, má podmínku regulované nájemné 61,10 Kč za 1 m2 patří ještě měsíční pobyt v Itálii na slunci jak k velbloudovi hrby.
Což je pro starší lidi ideální, to musíte uznat. A i pro mladé rodiny je to ideální. Při levném obecním nájmu ještě s měsíčním pobytem u moře pro celou rodinu v domě za 1 EUR a ze zdravotní rehabilitací, s českou kuchyní a servisem polikliniky k rekreaci jde o navázání na již připravené materiály bývalého ministra pro místní rozvoj pana Jiřího Čunka. Který byl v letech 2016 až 2020 hejtmanem Zlínského kraje. A jeho připravené materiály, že bychom s panem Ing. et Ing. Jiřím Korcem transparentně využili a informovali občany a firmy na Zlínském kraji možností si nahrát data na donesený flash disk na podatelnách jednotlivých obecních úřadů na okresech a na jednotlivých obcích. Já si myslím, že pro občany ve Zlínském kaji to bude dobrá vizitka, tímto začít.
My jsme již na jednom kraji v Čechách začali, jednání bylo vyvolané místní realitní makléřkou a řešili se obecní pozemky, a k tomu vyšla od vlády ČR možnost, aby se dělaly petice na pronájmy obecních pozemků novým bytovým družstvům, že se tak zlevní vstupní pořizovací developerské náklady a rozloží se na 50 až 99 let. Však stavební zákon umožňuje stavět na pronajatých pozemcích, to všichni víme.
A na stavebním úřadě na jednání nám řekli, že vždy musíme jít za starosty příslušných obcí a s nimi jednat, co mají v územním plánu. Myšleno kontaktovat na datovou schránku, v dnešní době.
Byl jsem zde s paní Marií Frantovou, která je místopředsedkyní Družstva investorů IČO 025 50 300. A která zná osobně paní Marii Šrámkovou, z Valašského Meziříčí, dále pana Květoslava Smrčka ze Šumvaldu a paní Magdu Kempovou z Ostravy. Všichni čtyři se jiř osobně znají.
Chtěli jsme zde dělat Moravský Wallstreet. Článek najdete zde:
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id30646/
Píše se tam:

Moravský WALLSTREET neboli prodej dluhopisů českým rodinám – kanceláře ve VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
Chceme si udělat kancelář v Regensburgu a pak na WALLSTREET v USA. Zkusit to můžeme, žijeme jen jednou.
V USA založit firmu téměř nemůžeme, ale jako Kanadská firma ano. Nejprve ale tu kancelář v Regensburgu, realitní kancelář, na shánění klientů na apartmány a na jejich výstavbu, kancelář také na dokumenty na inženýring. Český či Moravský občan dostane nabídku na to, pořídit si družstevním způsobem 1 apartmán 27 m2 a ten pronajímat a klienty si shánět sám přes airbnb. A také naš í službou zasílání SMS (něco jako cestovní agentura sms kující svou nabídku). Tomu rozumíme.
Financoval by apartmán půjčkami, úvěry a něco vlastními zdroji. No a zkusíme na ty apartmány vydat dluhopisy. A ty dluhopisy, že by nabízeli obchodnice z kanceláře ve Valašském Meziříčí – práce pod kontrolou. A za použití software pro callcentra na měření produktivních minut.
Na startovací peníze se vydají dluhopisy, jako ručení. Koupí se nejprve za 10.000,- Kč. Z nich je 10% upisovací poplatek, tedy 1.000,- Kč (za sehnání klienta a za tisk dluhopisu a za poslání poštou a marže) a 9.000,- Kč jde na přípravné inženýrské a projektové práce, na studie apod.
A pak se platí dalších 40.000,- Kč na přípravné projektové práce, a zase se ručí „projektovými“ dluhopisy na 12% a 25% (4 na 12% a 4 na 25%).
A dále se už platí peníze podle platebního kalendáře, 7 splátek na byt (15%, 15%, 15%, 20%, 15%, 15% a 5%).
Stále a pořád dokola. A z těch plateb 15%, 15%, 15%, 20%, 15%, 15% a 5%, které obsahují projektové a inženýrské práce, tak se vyplatí zpět ty dluhopisy i úroky k nim. Jasné tedy?
Tak a když to půjde ve Valašském Meziříčí, tak to půjde i v Regensburgu a tak to půjde i na WALLSTREETU. A to chceme.

I Slovenským stavebním firmám chceme nabízet (přes realitní makléře tady ve Zlíně), že by se jim tiskly ty nemovitostní dluhopisy a ony by měly stavební zakázky.
Máme napojení na právníky, kteří nabízí prodej vydaných cenných papírů po celé Evropě.
A máme napojení na firmu, pana Urbana, který nabízí přesně:
v No a že by celá akce byla pod zaštítěním nějakých patronů města Zlína. To bychom se s nimi ještě domluvili.
No a pokud by se tedy tiskly ty nemovitostní dluhopisy, které by se prodávaly do zahraničí, kdy by byty platil Český stát, tak by to byla po investory v cizině jistota. A v dnešní době se dá vše na dálku ověřit. Jednu čtvrtinu dají investoři, tři čtvrtiny přidá banka a je celé financování rozpočtu pohromadě. A banka vydává i potvrzení, že těm investorům splatí jejich peníze jako prvním a až pak dá peníze developerovi. Tím chrání banka zahraničního investora (však má banka zahraničního majitele, že). Logiku to má.
Což znamená, že bychom ty vytištěné nemovitostní dluhopisy, vždy s číslem své emise, pořadovým číslem, možná s podobiznou nějaké známé osoby a s pyramidou, jak je na 1 dolarové bankovce, mohli prodávat i za oceánem. A pokud je to garantované renomovanou banku s ratingem i v USA, tak jen dobře.
Úvěrový rating (credit rating) je kód, který vyjadřuje bonitu či důvěryhodnost, to jest pravděpodobnost, že půjčka či cenný papír bude správně a včas splacen. Může se týkat jak jednotlivých emisí (cenných papírů), tak také jejich emitentů - bank, firem nebo států.


Chtěli bychom pokračovat v jednání na obcích o bytové výstavbě, za levno, pro lidi.
Už v loňském roce se začalo jednat s panem místostarostou na Městském úřadu v Plzni. A nyní se plánují oslovovat obce ve Středočeském kraji.
Již jsem s panem Milošem Horou, Bussmark hovořil.
Hodinový telefonní hovor, pan Miloš Hora, Bussmark je velmi příjemný člověk.

A jde jen to to, da byste si chtěli nás oba dva poslechnout.

Smysl projektového záměru je pak podrobně popsán ve 14 ti emailech a dávají je jako data na flash drive. Více informací, zvuky, videa atd. Data na flash drive byla panu místostarostovi předána.
A má je když tak pan Pavel Šámal. A má je paní Jana Jelínková. A má je paní Marie Frantová.

Koncept je, dělat nízkonákladová malá bytová družstva, jak ve vládě říkali. Jan Birke. Na byty je pak 100% kupní ceny od státu.

Takže, budete mít předběžný zájem o informace?

VIDEO - p. Miloš HORA, BUSSMARK - O BYTECH OD DRUŽSTVA INVETORŮ NA LEASING NA 30 AŽ 50 LET

Článek: Obce dosáhnou na 100 % dotaci – na bytové domy se 12 ti byty
„V případě pořízení sociálních domů s maximálně 12 byty nebo smíšených domů, kde podíl sociálních bytů bude do 20 procent, dosáhnou u těchto sociálních bytů obce na 100 procentní dotaci. Umožníme obcím i přístavby a nástavby a v sociálních bytech bude a je regulované nájemné maximálně 61,10 Kč za m2, což je i u programů ministerstva na bydlení pro seniory,“ napsala Dostálová.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ja-splneno-mam-osopila-se-jedna-ministryne-na-druhou-40313299

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ja-splneno-mam-osopila-se-jedna-ministryne-na-druhou-40313299


VIDEO pan Ing. Jan Zdražil, HANSTAV, nahrávání dat pro nahrávání na flash drive na Broker Consulting a.s. Plzeň, Americká 1.
Můžete si tam dojít a data si nahrát. Má je paní Zuzana Vajskébrová, Broker Consulting a.s. Plzeň, Americká 1 a pan Vojtěch Votava, Broker Consulting a.s. Plzeň, Americká 1.
Máme 4 varianty projektů:

a) rozprodeje stávajících penzionů (škol atd.) na jednotlivé byty nebo apartmány a ty prodat do osobního vlastnictví

b) výstavba 6 ti bytů na 2 stavebních parcelách, ve 2 rodinných domech, v každém po 3 bytech.

c) výstavba řadovýých domků, každý se 4 malými byty 2+kk á 40 m2.

d) výstavba bytového domu s 12 ti byty.

e) koupě již 6 ti hotových bytů, dle nabídek z Octopusu, a i od developera, jako nové družstvo (profinancuje Česká spořitelna a.s., 30% vlastní vklady klientů, viz. podmínky na našich stránkách, dopis od České spořitelny a.s., 7 stran).

*) z 12 ti bytů musí být 2 byty jako zisk, developerská rezerva

**) a obce mohou z 12 ti bytů 2 koupit a dostanou od státu 100% dotaci a pak mohou byty pronajímat za regulované nájemné.

A právě k takovému projektu, případně k takovým projektům si Vás dovolujeme pozvat. Dodáváme jednak informace, zajištění financování od ČSOB a.s. a pak po kolaudaci od místní pobočky České spořitelny a.s.
A disponujeme databází 6.000 obcí.
A disponujeme databází na Firmy. Pro nabídku stabilizačních bytů pro stabilizaci jejich zaměstnanců.

VIDEO - ROZESÍLÁNÍ POPTÁVEK KLIENTŮ NA BYTY - FINANČNÍM PORADCŮM VE SPOLUPRÁCI - K JEHO VYŘIZOVÁNÍ.


VIDEO INFOBURZY - POSLÁNÍ KLIENTA NA BYT - FINANČNÍM PORADCŮM VE SPOLUPRÁCI - K JEHO VYŘ.


VIDEO - PRODEJE BYTU 1+kk 26 m2
STABILIZAČNÍ A INVESTIČNÍ BYTY
PRO FIRMY, PODNIKY I PRO CIZINCE
VÝSTAVBOU PŘES AKCIOVOU SPOLEČNOST
PŘES NÍZKONÁKLADOVÁ DRUŽSTVA
A PAK OS. VL. NEBO ANUITNÍ SPLÁTKY

VIDEO - NA BYTY SE SKLÁDÁ 30% JEJICH BUDOUCÍ PRODEJNÍ CENY (tedy ceny i s 15% povinným ziskem, který na rozpočtu vyžaduje banka, kvůli rezervám).https://www.youtube.com/watch?v=rDaIndy8LNg

Klikněte si na obrázek a spustí se Vám video. I s mluveným slovem.
============================

VIDEO - 25% roční úrok za investici do developerského bytového projektu (garance v nemovitosti a garance ve státních penzích na byty placené státem obcím, obce jsou kupující malometrážních bytů).https://www.youtube.com/watch?v=1AbLnTtlZzg

Klikněte si na obrázek a spustí se Vám video. I s mluveným slovem.
============================
Splacení 115% nákladové ceny developerského rozpočtu (tedy i se ziskem investorů 25% p.a.). I malých investic do firmy LISREC od 500,- Kč.
Pavel Šámal: píše, že si domluvil schůzku s paní Kopeckou na pobočce České spořitelny a.s. Beroun. Úvěry do 30,000.000,- Kč každému IČU na každé pobočce České spořitelny a.s.. Tedy i novým malým nízkonákladovým družstvům s obcemi, na obecní malé a malometrážní byty. Schůzku měl v pátek v 11.30 hod.
Pavel Šámal, jednatel, na jednání v České spořiteln a.s. a má po jednání tento email:
Psala nám Česká spořitelna, a.s. 9. dubna 2021
Dobrý den,
zasílám info k projektovému financování:
povinné dokumenty v případě výstavby:
- minimálně vydané územní rozhodnutí a stavební povolení
- celkové rozpočtové náklady projektu
- smlouva o dílo
- ocenění nemovitosti (současné a budoucí hodnota)

Parametry úvěru:
výše úvěru - maximálně 30.000.000 Kč
splatnost - maximálně 25 let od dokončení výstavby
členské vklady - min. 30 % celkových investičních nákladů
Přeji hezký den
Lenka Kopecká

--
Lenka Kopecká
firemní bankéř senior
Česká spořitelna, a.s.
Firemní centrum Praha Západ


A tak máme v plánu kontaktovat jednotlivé obce právě pro využití nové možnosti, a to 100% financování bytů. A prostřednictvím finančního poradce a právníka pana Mgr. Stanislava Vavřičky jim nahrát naše data na flash ku. Aby si je mohli v klidu prohlédnout.
Abyste si dokázali představit, jak takové projekty vznikají, nebo jak je děláme, zde Vám popisujeme další popis.

Našly se pozemky v Praze vhodné na výstavbu bytů. Marie Frantová kontaktovala prodávajícího pozemku, vzala kolegu a vzala Ing. arch. Podhajského a šly si pozemky prohlédnout a vyfotit.

Pak se udělala situace zástavby, jak budou domy na pozemku stát A nakreslily se půdorysy a řez. Aby bylo vidět, jak budou ty byty vypadat a jak to bude s parkováním. A požádala se firma Goldbeck a.s. o nacenění ceny skeletu, který je pak smontován za 6 týdnů. Osadí se okna a už dům bude mít podobu bytového domu a družstevníci se budou noci dívat, jak se jim staví jejich byt.

Také se udělá harmonogram, to aby bylo vidět, jak půjdou jednotlivé činnosti za sebou a všichni, aby se mohli dívat, jak se harmonogram plní.

A pak si asi okopírujete a trochu upravíte průvodní zprávu: PROJEKTOVÝ POPIS:

Spodní podlaží je pro garáže a vstupní prostory a dvě vrchní podlaží jsou pro byty přístupné pavlačemi.

Zastavěná plocha jednoho domu je 376,31 m2 (s přesahy 543,56 m2).

Jeden dům obsahuje celkem : 20 garážových stání

8 x byt č. 1 , 2+1 33,84 m2 podlahové plochy, pro 2 bydlící

4 x byt č. 2, 2+1 40,19 m2 podlahové plochy, pro 2 bydlící

2 x byt č. 3, 3+kk 60,63 m2 podlahové plochy, pro 3 bydlící
--------------------------------------------------------------------

Jeden bytový dům obsahuje celkem 14 bytů pro 30 bydlících.

Jeden bytový dům obsahuje celkem 528,74 m2 bytových ploch.

Pozn: bytový dům by mohl mít ještě jedno podlaží, počtem garáží by vyhověl.

DEVELOPERSKÝ ROZPOČET: (na 2 bytové domy)

Pozemek s provizí: …….. 10,000.000,- Kč

Sítě: ………………………2,000.000,- Kč

Stavba – bytový dům: … 26,400.000,- Kč

Stavba – parkování: ……. 4,424.000,- Kč

Projekty, reality, koordinace, servis: 4,600.000,- Kč
---------------------------------------------------------------------

Celkem: ………….. 57,400.000,- Kč

Celkem: ………….. 1.056 m2 bytových ploch

Celkem: ………….. 14 parkovacích míst, kryté stání

VÝPOČET CEN – rozpočítání celkové ceny na m2 bytů a parkování

1 m2 bytu ……… 50.000,- Kč (bez DPH)

1 parkovací stání kryté ….. 320.000,- Kč (bez DPH)

NÁKLADOVÁ CENA BYTŮ 50.000,- Kč / m2 BEZ DPH:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 1.692.000,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.001.000,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 3.032.000,- Kč

NÁKLADOVÁ CENA BYTŮ S DPH 57.500,- Kč/ m2:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 1.945.800,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.310.925,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 3.486.225,- Kč

NÁKLADOVÁ CENA BYTŮ S DPH při platbě 30% ceny:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 853.740,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 693.278,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 1.045.868,- Kč

PRODEJNÍ CENA BYTŮ 60.000,- Kč / m2 BEZ DPH:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 2.030.400,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.411.400,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 3.637.800,- Kč

PRODEJNÍ CENA BYTŮ 60.000,- Kč / m2 S DPH 69.000,- Kč/ m2:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 2.334.690,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.773.110,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 4.183.470,- Kč

PRODEJNÍ CENA BYTŮ S DPH 69.000,- Kč/m2 při platbě 30% ceny:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 700.488,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 831.933,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 1.255.041,- Kč

ZÁLOHY NA PŘEDZEREVAČNÍ SMLOUVU (50.000,- Kč´

10.000,- Kč základní členský vklad na členství do nového bytového družstva

10.000,- Kč na přípravu listin pro vznik nového družstva

30.000,- Kč na zálohy na realitní odměny, na inženýrské přípravné práce a na projektové přípravné práce

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 50.000,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 50.000,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 50.000,- Kč

PLATEBNÍ PALENDÁŘE:

Záloha na projekty na předrezervační smlouvu ……….. 50.000,- Kč

Záloha 30% ceny bytu …………. 30% ceny buď z vlastních finančních zdrojů, nebo kombinace vlastní finanční zdroje a půjčky od některé stavební spořitelny

a)
Zálohy 70% ceny bytu v 5-ti splátkách……………. 70% ( 15%, 20%, 15%, 15% a 5%) . Platí se postupně podle prostavěnosti.

b)
70% ceny zaplatí banka a té se po kolaudaci zaplatí 70% ceny přes čerpání hypotečních úvěrů, protože byty se současně s čerpáním půjčky převedou do osobního vlastnictví.

TECHNICKÁ ZPRÁVA:

A ještě se píše nebo kopíruje technická zpráva z dřívějších technických zpráv. Je to také víceméně stále dokola.

SOUHRNNÁ TECHNICKÁ ZPRÁVA, - k akci
Orientace domu: …. domy sever-Jich, okna tudíž východ-západ
…. domů Východ-Západ, okna tudíž sever-jich.
Domy budou 3 podlažní, s parkováním ………………..
Byty ve 3. podlaží mohou mít malé obytné podkroví.
Prostor v přízemí nebo v polosuterénu pod objektem bude využíván pro parkování a jako odkladový prostor (na kola, atd).
Parkování: místo pro …… aut včetně míst pro hosty.
Topení: centrální vytápění nebo individuální kotle a rozvod do radiátorů
Podlahové topení v přízemí a v patrech – vodní nebo elektrické
Sluneční kolektory pro zisk FTV (a časem pro napájení autobaterií).
Tepelné kolektory pro zisk teplé vody do teplovodních zásobníků a rozvod do podlah v přízemí a v patrech.
Balkóny: š. 1,4 m až 1,60 m (co projde na osvětlení), široké a průběžné balkóny přes celý byt, obě místnosti (pro pocit komfortu a možných snídaní na terasách). Konstrukce vytažené průvlaky a na ně buď panel , nebo monolitická konstrukce.
Zdivo třísložkové, betonová tvárnice + tepelná izolace skelná vata + cihla KM BETA (vápenopísková cihla, která akumuluje teplo).
Úprava půdorysů: možná po dohodě (profesní architektonický postup).
Byt má poskytovat komfort: možnost pobytu na širokých terasách (na jižní straně s celodenním sluncem, snídaně, a večery s příjemným posezením).
Dne ……………
S pozdravem a přáním krásného dne,
podpis (Ing. Václav Ženíšek)

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id39159/

Výnos 25% úrok ročně. - klikněte zde
Výnos 25% úrok ročně. - klikněte zde

Výnos 25% úrok ročně. - klikněte zde

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - klikněte zde
KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - klikněte zde

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - klikněte zde

https://www.infoburza.eu/id33388

Odkaz na tyto stránky:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/bytyhanstav/

Máte zájem o další informace z výstavbě? V případě dotazů volejte.

VIDEA
NAŠE REFERENCE – VIDEO – BYTOVÉ DOMY VESTEC u PRAHY - 1996
NAŠE REFERENCE – VIDEO – ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY VESTEC u PRAHY - 1996© 2015-2020 1 BYT ZDARMA JAKO ZISK A K NĚMU 7 MALÝCH BYTŮ NA KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM – NABÍDKA, Kontakt |