Zápis ke schůzce - Levan Makharadze
Zápis ke schůzce - s realitním makléřem Levan Makharadze - verze pro mobilní telefony a pro tablety

PRODEJCE


Konzultační společnost, s.r.o.
Pavel Šámal
jednatel
IČO: 25632001
koordinace, dispečink
tel: 720 591 088,
tel: 731 515 540
E-mail: konzultacni-spolecnost@seznam.cz

Zápis ke schůzce - s realitním makléřem Levan Makharadze - verze pro mobilní telefony a pro tablety, tel: 720 591 088

Zápis ke schůzce - obchod pro oba - s realitním makléřem Levan Makharadze - verze pro mobilní telefony a pro tablety


konané dne 29.12.2015
mezi:
Levan Makharadze – realitní makléř Duna House
a
Konzultační společnost, s.r.o. příprava develoeprské výstavby bytů a smluvní partner hypoteční banky

Program a body schůzky:
1. Představení jedné strany, realitní makléř Levan Makharadze
2. představení druhé strany – Konzultační společnost, Družstvo investorů, a další organizace
3. Spojení aktivity investice do telemarketingu skript na volání klientů na roboty na peníze s následným náběrem nemovitosti budoucího bytu ke zprostředkování jeho prodeje
4. Využití aktivity investice do telemarketingu na volání klientů na roboty na peníze k následným meetingům pro ředitele firem konaných v nějakém vhodném restauračním, klubovém nebo hotelovém zařízení
5. popis způsobu práce s klientem na budoucí byt, vysvětlování za pomocí Reportových karet s datumy k jednotlivým budoucím procesům a monitoring těchto karet na internetu pro vzájemnou kontrolu a dohled
6. registrační formulář pro klienta na zájem o rodinný dům
7. registrační formulář pro klienta na zájem o budoucí byt za 30% ceny a zbytek na splátky, a zpětně na možné příjmy na snížení hypotečních splátek z aktivity získávání klientů na roboty na peníze a získávání dalších realitních klientů
8. Projednání tzv. Modrého letáku, což je leták s nabídkami na zhodnocení 6%, 12%, 17%, 30% a s texty vysvětlující podstaty a principy.
9. Projednání tzv. letáku na projekt PATRA 4 bytů, kdy se nabízí pořízení patra 4 bytů a zajištění jejich nájemců – klientů na pronájem bytů, kdy se započítávají budoucí příjmy z pronájmů 50% do bonity klienta.
10. Co klient přináší tím, že přistupuje na byt a ponechání části 50.000,- Kč v jeho Svěřeneckém fondu na činnost dotazníky na finanční roboty a dotazníky na další nové realitní klienty, kdy jsou výsledky převedeny na realitní podílové provize a klientu se tak úročí částka 17% úrokem ročně, a při případném navýšení jeho zisku je mu zisk vyplácen na snížení jeho nákladů na jeho hypoteční úvěr.
11. Použití 50% prvních zisků na zpětné zadání callcentru, aby volalo za část skript na získání klientů na koupi robotu na peníze a část skript pro rodiny, na získání zájemců na reality (na jejich podíl, část, s nabídkou profinancování za nižší úrok).
12. Ceny k jednotlivým položkám, úkonům a jejich rozdělení. Realitní provize.Rozvedení jednotlivých bodů: :
1. Představení jedné strany, realitní makléř Levan Makharadze:


Marketing Specialist at FINCA Bank Georgia
Marketing a reklama

Aktuální
FINCA International

Předchozí
Nature Product Group, Nature Product - Akhaltsikhe, Magazine “Beautiful Georgia”

Vzdělání
Charles University in Prague, Institute of Economic Studies FSV,

Webové stránky
Osobní web

Realitní makléř Levan Makharadze ze společnosti DUNA HOUSE, Praha 4, jedná se o Maďarskou realitní kancelář v Praze, zde mají franchisu. Mají 3 podlaží prostor s stoly pro realitní makléře, cca 80 realitních makléřů. Levan Makharadze pochází původem z Gruzie, a má pánský klub v Karlových Varech. Má kamaráda, investora. A má známého, který má roboty na peníze a ty mu vydělávají peníze, což může dosvědčit. Realitní kancelář nabízí klasické služby zprostředkování klienta a případně vyřízení hypotečního úvěru.2. představení druhé strany – Konzultační společnost, Družstvo investorů, a další organizace :


Konzultační společnost je s.r.o., na činnosti finančních poradců, dále smluvní partner hypoteční banky (provize za hypoteční úvěry), dále její jednatel Pavel Šámal je obchodní zástupce WSM (roboti na peníze), dále je člen kontrolní komise Družstva investorů a dále spolupracuje jako majitel franchisy na sjednávání schůzek pro produkt PATRA bytů a dále je Konzultační společnost, s.r.o. pověřená činností dohledové organizace k zakládaným Svěřeneckým fondům.

Družstvo investorů: základní činností je provoz internetového serveru ve franchise, a to pro činnosti poskytování hostingu a domén a webových stránek zvaných „Dispečerské pulty“ a poskytování poptávajících klientů na investice členům družstva a členům obchodních sítí dceřiných s.r.o., pro provádění možnosti zhodnocování si vlastních peněz. Účelem Družstva investorů je zakládání dalších středisek, v ČR a EU, v každém okrese min. 1 středisko. Dále je účelem Družstva investorů využívat byt, splácet jej, mít možnost mít další obchodní podíly a z nich si částečně splácet byt ja jeho provoz, výrobní program bytových domů, vlastní výrobní program rodinných domů, zainvestovávaní pozemků sítěmi, možnosti vkladů za účelem zisku atd.

Další organizace: další organizace jsou tzv. správci dodávek. Jedná se o firmy ze základních 12 ti stavebních oborů, které mají smlouvu, že provedou výběrová řízení, na dodavatele, a když budou mít sami zájem dodávat, tak svoji nabídkovou cenu musí přizpůsobit nejnižší nabídce a pak mohou vybrat sami sebe k dodávkám. KOORDINÁTOR přitom provádí konkurenční výběrové řízení, a kontroluje tak činnost správce dodávek souběžně, na internetu.3. Spojení aktivity investice do telemarketingu skript na volání klientů na roboty na peníze s následným náběrem nemovitosti budoucího bytu ke zprostředkování jeho prodeje :


Jde jen o přípravu podkladu pro jednání s potenciálním klientem na byt reagující na inzerát realitní kanceláře, kdy podkladem jsou konkrétní výsledky dosažené profesionálním callcentrem a to v počtu prodejů tzv. částí robota na peníze vydělávajícího zisk 30% ročně. Callcenrum stojí celkem i z organizací a administrativním zpracováním výsledků 10.000,- Kč (1 tranže). Realitní makléř má toto zaplatit, a mít z tohoto projektu volání konkrétní peníze, zisk, a ještě o něm bude vyprávět reagujícím klientům na byt, protože jen tak tato argumentace bude přesvědčivá.
Klienta informuje, že lze z této a takto investované částky vydělat asi 1.000 Kč – 2.000,- Kč za 1 měsíc, a že je v plánu k bytu klientu takto připisovat měsíčně cca 2.000,- Kč až 4.000,- Kč (tedy zisky z cca 20.000 Kč složenými z realitního zisku z developerské výstavby z části Družstva investorů). Klient je tak zvýhodněn oproti jiným developerům, kteří mu jen prodají byt, kdežto zde má klient u nás právně podchyceno získávání malých podílů z této a další realitní a zprostředkovatelské činnosti.
Realitní makléř, který tedy sám nejprve investuje 10.000 Kč do skriptu na volání robotů na peníze, pak získává byt k náběru, protože klientu už ukazuje konkrétní výsledky z telemarketingu prováděného profesionálním callcentrem.
Realitního makléře k získání tohoto náběru favorizuje, že má konkrétní obchodní přípravu pro jednání s budoucími klienty na byty.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto je logické a přinese to další zakázky náběrů ze získaného klienta, protože se za část zisků za jeho realitní provizi Družstvo investorů a Konzultační společnost, s.r.o. nechává dělat další kolo telemarketingu, za účelem získání budoucích potenciálních kupujících, ale také těch, co prodávají své nějaké nemovitosti, tedy tzv. náběrů.


4. Využití aktivity investice do telemarketingu na volání klientů na roboty na peníze k následným meetingům pro ředitele firem konaných v nějakém vhodném restauračním, klubovém nebo hotelovém zařízení :


Realitní makléř Levan Makharadze vlastní klub pro pány v Karlových Varech. Družstvo investorů má v nájmu databázi 500.000 kontaktů na ředitele ze seznamu, tedy i na ředitele firem a podniků v Karlovarském kraji. Takže by mohla operátorka nebo callcentrum obvolat tyto ředitele firem, s pozvánkou na ,malý obchodní meeting s občerstvením, a na meetingu v podniku pro pány by se jim přednesly také možnosti investovat do činnosti telemarketingu, a to za účelem získat klienty na koupi části robotů na peníze, s tím, že by měli za každého klienta, který by investoval 5.000,- Kč + 1.500,- Kč technické poplatky, tak by měli za každého takovéhoto klienta 500,- Kč. Tedy, při 20 prodejích by byli na „svých“ 10.000,- Kč, a pokud by bylo třeba 50 prodejů, tak by získali 25.000,- Kč. A nabídlo by se ředitelům, vyzkoušení této tranže.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto je logické a přinese to další zisky jednak za útratu v klubu, a pak podíl na získaných klientech na robotech na peníze.


5. Popis způsobu práce s klientem na budoucí byt, vysvětlování za pomocí Reportových karet s datumy k jednotlivým budoucím procesům a monitoring těchto karet na internetu pro vzájemnou kontrolu a dohled:


Reportová karta s datumy obsahuje volání, intranet, Svěřenecký fond, osobní schůzka, příprava listiny k založení SF, ověření podpisů, příprava budoucí smlouvy, souhlas se zněním stanov pro vstup do nového družstva vlastníků a další kroky. A k těmto jednotlivým krokům se musí vyplnit datumy. Postup, jak jsme zvyklí postupovat při spolupráci s realitní kanceláří: Realitní kancelář podá inzerát a reaguje klient Realitní kancelář předá koordinátoru jméno, telefon a email na potenciálního klienta . Koordinátor přidělí ID Projekt manažer připraví reportovou kartu a informuje emailem klienta a) o textu inzerátu, b) o odkazu do Intranetu, c) o souhrnné zprávě k založení SF a odkazy na videa a d) o Kartě klienta na datumy. Projekt manažer pak informuje zpětně realitního makléře a pana Pavla Šámala, jednatele, aby se s klientem sešli, aby udělali první schůzku. Výhodou je, že klient už před schůzkou má prvotní informace, a pokud se nechce účastnit nebo nemá zájem, tak to oznámí a ušetří se tak čas jak realitnímu makléři, tak panu Pavlu Šámalovi.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto je logické a přinese to další zisky jednak za čas realitního makléře, a pak za neustálé opakované vysvětlování toho samého.


6. Registrační formulář pro klienta na zájem o rodinný dům:


Registrační formulář pro klienta na výstavbu rodinného domu obsahuje toto:
Údaje z této registrace slouží jen pro přípravu smluv
Kupní smlouva na pozemek
Projektová smlouva
Smlouvy na výstavbu (smlouva o dílo)
Svěřeneckého fondu na vydělávání peněz.
Dále po dohodě, a pro zlevnění stavby – využití přímého nákupu stavebních materiálů.
Dále po dohodě, a pro zlevnění stavby – využití přímých stavebních dodávek od správců dodávek.
Dále po dohodě, a pro zlevnění hypotečních splátek až o polovinu: – využití přímého financování reklamy a za získané klienty získávání realitních provizí.
Dále po dohodě, a pro zlevnění hypotečních splátek až o polovinu: – využití meziprovizí v obchodní síti zařazením na 4. Pozici, kdy lidi pod ním budou produktivní a budou Vám vydělávat tzv. meziprovize, tím přispívat na Vaše placení hypotečního úvěru.
Nový spolupracovník souhlasí, aby byly jeho osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovány, uchovány a využity k jednáním o smluvním vztahu po dobu 1 roku.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto je v zaslaném registračním formuláři pro klienta na výstavbu rodinného domu.


7. Registrační formulář pro klienta na zájem o budoucí byt za 30% ceny a zbytek na splátky, a zpětně na možné příjmy na snížení hypotečních splátek z aktivity získávání klientů na roboty na peníze a získávání dalších realitních klientů :


Registrační formulář pro klienta na výstavbu bytového domu na „družstevní způsob“ obsahuje toto:
Údaje z této registrace slouží jen pro přípravu smluv
Budoucí kupní smlouva na budoucí byt
Přihláška do družstva a rozhodnutí o přijetí

Svěřeneckého fondu na vydělávání peněz nebo na snížení hypotečních splátek.

Dále po dohodě, a pro zlevnění hypotečních splátek až o polovinu: – využití meziprovizí v obchodní síti zařazením na 4. pozici, kdy lidi pod ním budou produktivní a budou Vám vydělávat tzv. meziprovize, tím přispívat na Vaše placení hypotečního úvěru.

Nový spolupracovník souhlasí, aby byly jeho osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovány, uchovány a využity k jednáním o smluvním vztahu po dobu 1 roku.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto je v zaslaném registračním formuláři pro klienta na výstavbu bytu na „družstevní způsob“.


8. Projednání tzv. Modrého letáku, což je leták s nabídkami na zhodnocení 6%, 12%, 17%, 30% a s texty vysvětlující podstaty a principy:


Modrý leták – je buď zde:
Odkaz.
http://www.konzultacni-servis.wz.cz/produkty/07zhodnoceni.pdf
nebo verze pro telefony a tablety zde:
http://konzultacni-servis.wz.cz/zakazky/id25712/
Tyto nabídky má nabízet každý založený Svěřenecký fond. Nabízet je má přes zadání jednotlivému profesionálnímu callcentru z Prahy nebo z Moravy, převzetím potenciálních klientů do vlastního software, a poskytováním reportových karet s datumy dalším spolupracovníkům na vlastní obchodní dopracování, za účelem získání provizí, z nichž části vyplacení Svěřeneckému fondu a jeho správci za získání tipů na investory.
Získaní investoři se pak soustředí do střediska, hromadně, kde společně třeba zasíťují pozemek na výstavbu rodinných domů. A tyto zasíťované pozemky poskytnou realitnímu makléři zpětně pro zajiš´tování klientů na koupi zasíťovaných parcel s následnou výstavbou rodinných domů.

Nový spolupracovník souhlasí, aby byly jeho osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovány, uchovány a využity k jednáním o smluvním vztahu po dobu 1 roku.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto je logické a přinese to další zisky.

9. Projednání tzv. letáku na projekt PATRA 4 bytů, kdy se nabízí pořízení patra 4 bytů a zajištění jejich nájemců – klientů na pronájem bytů, kdy se započítávají budoucí příjmy z pronájmů 50% do bonity klienta:


Vysvětlující video je zde:
http://konzultacnispolecnost25302.wz.cz/zakazky/id25694/v25694.mp4
odkaz na produkt je zde:
http://www.konzultacni-servis.wz.cz/produkty/2svetlezeleny_letak.pdf

Plánuje se později práce se zajiš´továním klientů na celé patro 4 bytů. A se zápočtem příjmů z budoucích pronájmů těchto bytů do bonity klienta k hypotečnímu úvěru na financování PATRA 4 bytů.
Podporou prodeje tohoto produktu mají být klienti získaní z telemarketingu při zakázce volání dotazníků ředitelům firem ze seznamu. A zase, investor této práce zadávané callcentru má pak podle Kariérního systému družstva investorů odměnu meziprovizi 15.000,- Kč za každého klienta na PATRO bytů.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto by mohlo přinášet další zisky realitní kanceláři a realitnímu makléři a to po dohodě cca 180.000,- Kč za každého klienta na PATRO. A kdyby se jednalo ještě jen o zpracování klientů získaných z telemarketingu, tak by tento kontrakt byl pro realitní kancelář a realitního makléře obchodně výhodný.

10. Co klient přináší tím, že přistupuje na byt a ponechání části 50.000,- Kč v jeho Svěřeneckém fondu na činnost dotazníky na finanční roboty a dotazníky na další nové realitní klienty, kdy jsou výsledky převedeny na realitní podílové provize a klientu se tak úročí částka 17% úrokem ročně, a při případném navýšení jeho zisku je mu zisk vyplácen na snížení jeho nákladů na jeho hypoteční úvěr:


Tím, že klient přistupuje na malinko zvýšenou cenu bytu, tedy že je akceptována rezerva na developerském rozpočtu, a tím, že tuto rezervu developer ušetří jako svůj zisk, a výjimečně si jej neponechá, ale věnuje jej do Svěřeneckých fondů svých klientů na jednotlivé byty, a to po plánovaných 50.000,- Kč, a klient na toto přistoupí, tak sice dochází k čerpání úvěru na byt klienta o nepatrně vyšší částku, která se musí rozložit do jednotlivých měsíčních splátek. A srovnat s měsíčními přínosy z robotů na peníze. Rozdíl činí asi 17% z částky 50.000 Kč ročně, tedy za 5 let 2x tolik, za 10 let 4x tolik, za 15 let 8 x tolik a za 20 let 16 x tolik. Tedy něco jako takový finanční padák na vlastní důchod, ve výši asi 800.000,- Kč. A tak, za 20 let bude splacena hypotéka a ještě vyplacena odměna ze svěřeneckého fondu 800.000,- Kč. A to je moc dobrý bonus, a hlavně výhodný.
A klient, tím, že nám na toto přistoupil, nám také přináší peníze, a to rozdíl, když roboti vydělají více peněz, na 17%, tak tyto přináleží třem vedoucím střediska. Je to podle stanov Družstva investorů, řádně zaregistrovaných, tedy podle zákonů ČR a ještě kryto Svěřeneckým fondem založeným u notáře. Jistota je totiž potřeba oboustranná.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto by mohlo přinášet další zisky realitní kanceláři a realitnímu makléři a to proto, že jiní developeři si zisky nechávají se svými investory sami, kdežto zde se zisky zpět vrací klientům na byty, kteří si byty kupují, aby se jim ještě více zhodnotili a bylo to pro ně finančně výhodnější, a to za účelem, aby měli zájem takto financovat svůj budoucí byt.


11. Použití 50% prvních zisků na zpětné zadání callcentru, aby volalo za část skript na získání klientů na koupi robotu na peníze a část skript pro rodiny, na získání zájemců na reality (na jejich podíl, část, s nabídkou profinancování za nižší úrok):


Realitní makléř investuje prvních 10.000 Kč do zadání telemarketingu, volání robotů na peníze. Vydělá se 25.000 Kč. A 50%, tedy 12.500,- Kč se použije zase, podruhé, a to 6.250,- Kč na volání zase a opět skriptu na roboty na peníze, tak i skriptu s otázkami na ředitele ze Seznamu (skript 6 otázek), kde mohou být a měli by být i další náběry dalších nemovitostí ke zprostředkování prodeje. A tyto klienti budou prodáni tipařskou smlouvou realitní kanceláři, která za doporučení klienta platí, v případě realizace obchodního případu. A tím se vracejí peníze investoru financující telemarketingové práce profesionálního callcentra.
Také se získávají potenciální klienti investoři na koupi nemovitosti za účelem jejího pronájmu a získávání cca asi 6% úroku ročně.
A také se získávají další potenciální kupci dalších nemovitostí, kterým se nabídne Konzultační společností s.r.o. financováni na splátky, hypoteční úvěr, finanční produkty včetně pojištění a ještě možnost Svěřeneckého fondu pro zisky k budoucím hypotečním splátkám.

Odpověď realitního makléře: Ano, toto by mohlo přinášet další zisky realitní kanceláři a realitnímu makléři.


12. Ceny k jednotlivým položkám, úkonům a jejich rozdělení. Realitní provize. :


Asi 50/50 s Konzultační společností, s.r.o.

Odpověď realitního makléře: Ano, záleží, jestli budete chtí jenom inzerci a schůzky s klienty v naší kanceláři, a nebo ještě právní servis, advokátní úschovu, a jiné výdaje.Odkaz na tyto stránky:
http://konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id25802/
(klikněte si, a přejděte na webové stránky)

V případě dotazů volejte tel: 720 591 088.


CESTA DO KANCELÁŘE
INVESTIČNÍ BYTY (PATRO BYTŮ)
INVESTIČNÍ BYTY - video (PATRO BYTŮ-video)© 2015-2016 PRODUKTY, Kontakt |