ZPRAVODAJ PER ROLLAM NA ČTVRTEK VEČER – na 21. dubna 2016

 

ID 26417 ZÁMĚR A PLÁN K OBCHODOVÁNÍ S BYTY KUPOVANÝCH V DRAŽBÁCH NA SF HOURA A PRODEJ SF TYP DĚČÍN

 

Plán je o zadání našemu callcentru (pan Ing. Chamula) k sehnání investorů na zisk 12%-17% z přeprodávaní bytů kupovaných levně v dražbách. Koupíme byty na „FOND HOURA“.

A plán je callcentru Děčím zadat sehnání investorů, na zisk 6%, z výnosů z pronajatého bytu, tedy budou dostávat nájemné (a my budeme dělat „správu bytu“ za malý měsíční poplatek).

 

 

TECHNIKA DOVEZENÍ ZÁSILKY (listiny) kurýrkou, kurýrem.

Prostě kurýrka doveze listinu o přistoupení ke Svěřeneckému fondu klientu, s ním zajde na poštu, klient 3 x podepíše, a předá kurýrce. Ta dojede zpět, nechá podepsat správce Svěřeneckého fondu a Dohledovou organizaci Svěřeneckého fondu. A pak se listiny doručí několika způsoby zase klientu. Buď se mu zase dovezou. Nebo se mu pošlou nascanované do emailu a k tomu doporučeně poštou.

 

Jak si takový první nákup nemovitosti představuji:

 

V pondělí se jde do Hypoteční banky a.s. na „snídani s Novou, s hypoteční bankou“.

Dělat můžete buď na moje provizní číslo, nebo můžete jít na 1 denní školení a získat provizní číslo.

 

Jak jsem psal, pan Ing.Chamula by volal databázi ČR a nabízel by úroky 12% až 17% ročně, z prodeje bytů, které se nejprve musí v dražbě koupit „levně“ a chvíli je mít, pak započítat a potom zaplatit 4% daň z prodeje, a prodat byt Svěřeneckému fondu udělaného callcentrem Děčín (pracovně Svěřeneckému fondu II.)

Callcentrum Děčím bude volat, klasický telemarketing, pak posílat pdf ko, a pak za 4 dny dovolávt, jestli ano, nebo ne, a když ANO, tak že pošle kurýrku se zakládací listinou, k podpisu. Klient ale už bude předem vědět, do bude podepisovat.

A pak se bude 14 dní čekat, na to, jestli klient neodstoupí. To podle zákona může.

 

Cena callcentru Děčín bude jedna, a ještě cena za kurýrku bude druhá. A obě ceny musíme mít v kalkulaci.

 

Tak si udělejme kalkulaci: 

Byt koupíme za 1,000.000 Kč

Připočítáme povinný zisk 250.000 Kč

Byt prodáme námi založenému Svěřeneckému fondu „Děčínského typu“ za 1,250.000 Kč

Odečteme 4% ….na daň tj. 50.000 Kč

______________________________

Bude: ……… 200.000 Kč

A zisk před zdaněním je 110.000 pro „vedoucí střediska a lidi, co budou dávat peníze na byt“ a 90.000 pro nás na realitní služby. A ty dělíme podle pravidel, 1/3 stranou a 2/3 do 8 řad, to je pro každou pozici 7.500,- Kč

 

Toto je velmi důležité. Navazuje to na Všeobecné podmínky firmy z léta, dělané „s rentiérkou“ a řádně zmonitorované. A máme to ve stanovách družstva, že 3 vedoucí mají rozdíl, mezi tím, co vyplatí jako zisk investorům a co jim zbude pro sebe pro rozdělení podle původních pravidel – ve „franchise“, se mnou.

 

Kdo to bude chtít vysvětlit podrobně, mohu. Teď to není tolik podstatné, stejně je to věc těch 3 vedoucích střediska, a Vy ostatní máte za realitní služby.

 

A hlavně, když takový byt bude 1 -2 měsíčně, tak máte 7.500,- Kč až 15.000,- Kč. A to je pro Vás dobrá zpráva.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz na tyto stránky:

Monitoring:

http://www.konzultacni-servis.wz.cz/zakazky/id26417/