CALLSKRIPT PRO KLIENTY NA AKCI ĎÁBLICE

Zde je první část callskriptu...

Dobrý den,
u telefonu ...z DRUŽSTVA INVESTORŮ.
Volám Vám na základě Vaší reakce na náš inzerát na SRealitách či sms, kterou jste obdrželi od kolegyně.
Měli jste zájem o byt s velikostí 3+kk u Prahy.
Nyní máme možnost nabídnout vám Byt z výstavby na pozemku v Praze 8- Ďáblice.
Velikost bytu by mohla být následující 3+1 68 m2 i se zahrádkou o velikosti 150 m2 v přízemí, nebo 3+1 82 m2 v 1.patře, popřípadě 4+1 mezonetový byt 108 m2, taky s zahrádkou.
Proto se Vás chci zeptat zda by jste měli zájem o podrobnější informace k dané možnosi bytu v Praze 8-Ďáblicích.
Ještě Vám k tomu sdělím krátké informace, aby jste měli představu o tom co by následovalo v případě Vašeho zájmu.
Platilo by se jen 40% ceny bytu. Které by byly na pozemek, projekty a zahájení stavby.
Pak by se vzal úvěr a na konci by se cena bytu mohla doplatit. Popřípadě by se mohla splácet anuita. vVíce informací pro Vás máme připraveno v Zápise s klientem ke schůzce, který naleznete v našem Katalogu Infoburza 04, na našich webových stránkách.
Zaslali jsme Vám SMS s odkazem na inzerát, na Srealitách. A pokud Váš zájem přetrvá, poprosíme o kontaktování nás zpět, kdy Vám zašleme více informací potřebných k možnosti získání bytu.


Zde je druhá část callskriptu...

Děkujeme, že Váš zájem o byt v Praze 8-Ďáblice přetrval.
Nyní Vám tedy popíši, co je třeba udělat.
Potřebujeme, aby jste se zapsali do střediska na akci do přípravného Družstva investorů a na zařazení na akci výstavby. Odkaz máte ke stažení na datech.
Následně Vás přesměrujeme na naše webové stránky, kde máme OBSAZOVACÍ PLÁN, na který se můžete podívat, aby jste si mohli vybrat typ bytu. Taky máte možnost projít si Růžové systémy s klienty, které jsou proklikatelné a zobrazují evidenční karty klientů a mít tak přehled.
Další skvělou věcí je naše VIRTUAL OFFICE, kde jsou zobrazeny INVESTIČNÍ PLÁNY. Jsou tam informace k financím a také Anuitní kalkulátor, do kterého když zadáte cenu bytu, tak se veškeré údaje ihned přepočítají.

Po tom co provedete tyto kroky, je nutné, aby jste nám poslali přihlášku do Družstva investorů, kam uvedete číslo bytové jednotky podle obsazovacího plánu a adresu na kterou Vám můžeme zasílat další informace.To vše zašlete na adresu:

Jana Jelínková

Poste restante

Pošta Praha 9 Letňany

Bechyňská 638

199 00 Praha 9 - Letňany

Přihláška je v hodnotě 1,- Kč. Nemusíte se bát. Vše je dle stanov a zapsáno u notáře. Nic tím neriskujete.
Po té co nám tuto přihlášku zašlete bude Vám zaslána Předrezervační smlouva, na adresu, kterou jste nám uvedli v přihlášce.
Na tuto smlouvu se peníze neplatí hned, ale až na výzvu, kdy se shromáždí všichni klienti.
Zaplatíte prvních 30.000 ,- Kč, kterých je zahrnuto: Přípravné práce, členský vklad (10.000 ,- Kč) do Vašeho nového stavebního družstva investorů a (5.000,- Kč) na notářku.
Veškeré změny a úpravy, týkající se bytu, které by jste chtěli provést, řešíte s našimi nasmlouvanými firmami, kterých je 12 a je s nimi vše projednáváno a řešeno.

Tohle je z mé strany k tomu co je potřeba udělat vše. Pro jistotu Vám to ještě shrnu.
Musíte nám poslat přihlášku do Družstva investorů za 1 ,- Kč, aby jste byli zařazeni do střediska akce na výstavbu. Do přihlášky uvádíte budoucí označení bytu, podle toho, který jste si zvolili v Obsazovacím plánu na našich stránkách. Adresa:
Jana Jelínková

Poste restante

Pošta Praha 9 Letňany

Bechyňská 638

199 00 Praha 9 - Letňany

Dále vám zašlu do SMS odkaz na naše stránky http://konzultacni-spolecnost.cz/ kde naleznete ony Růžové systémy, které jsou prklikatelné, je tam i Virtuální kancelář (office) a katalogy INFOBURZA k různým developerským akcím a v INFOBURZA 04 naleznete i zápis ke schůzce s klientem.
A k tomu budete mít odkaz na nezávazný dotazník s 16 otázkami pro rodiny, který můžete a nemusíte vyplnit.

Pokud budete mít otázky, můžete nám samozřejmě napsat.
My se budeme těšit na Vaši přihlášku a popřeji Vám krásný zbytek dne.

Rozloučení.... tyto stánky na http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id35211/