INFOBURZA
NAŠE REFERENCE


Družstvo investorů


Družstvo investorů
Moje datová schránka je
e9x7ipm

BYTY PRO MLADÉ LIDI, PRO OBCE A PRO FIRMY A PODNIKY JAKO STABILIZAČNÍ BYTY S 6.000 OBCEMI - půdorysy, řezy, situace, propočty


BYTY - MALÉ PRO MLADÉ LIDI - SCHEMA SPOLUPRACE S OBCEMI A BUDIK NA POSTUPOVE KROKY

BYTY PRO MLADÉ LIDI, PRO OBCE A PRO FIRMY A PODNIKY JAKO STABILIZAČNÍ BYTY S 6.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.

BYTY PRO MLADÉ LIDI, PRO OBCE A PRO FIRMY A PODNIKY JAKO STABILIZAČNÍ BYTY S 6.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.
půdorysy, řezy, situace, propočty, popis projektu, průvodní technická zpráva

23.3. 2023

Měnit malé byty, malometrážní, za velké byty, které mají důchodci
A v těch malých malometrážních firemních stabilizačních bytech poskytovat důchodců občas ty služby seniorům.
Zpráva z čekárny na Agelu na chirurgii. Jedna paní důchodkyně má prý nájem bytu 20.000 Kč a důchod má 19.000 Kč. Nájem má od města. Malé byty nejsou. Řešení:. Tak že by se postavily ty podnikové byty pro tu akciovou společnost Oblastní nemocnice Kladno, a.s., jak také mají v předmětu činnosti to zastřešování rekvalifikaci, a ve spolupráci s těmi Evropskými strukturálními fondy, jak tam mají těch třicet osm miliard korun, udělaly ty 3 měsíční rekvalifikační kurzy a při nich že vy se připravila ta výstavba malometrážních bytů. A ty by byly akciové společnosti a některé obcí, asi 20%. A řešily by se obyčejné výměny se starými lidmi. A tak by lékaři získali větší byty po důchodcích. Což je ekonomické řešení problému. Tak tu myšlenku, která mne napadla a kterou jsem zkombinoval, můžete promyslet. Jak se Vám líbí.
=======================

17.1. 2023
Říkám Lence, že Lenka bude říkat obcím, kvůli těm nízkonákladovým bytovým družstvům, že obce budou vydávat emise nemovitostních dluhopisů do 25,000.000,- Kč , protože to je bez souhlasu ČNB a potom je dají na podatelnu a budou tlampačem hlásit lidem, ať si koupí nemovitostní dluhopisy a ještě to budou prezentovat v těch svých obecních novinách. A toto jim bude Lenka a pak později naše telefonní operátorky říkat, když s nimi bude o tom hovořit a mají v tom odměnu, říká se tomu upisovací poplatky, jsou až 10% z emise nemovitostních dluhopisů a šly by do založeného svěřenského fondu starostovi, nebo členům rady, nebo zastupitelům obce, protože na to byly ty svěřenské fondy vymyšleny
=======================
Dobrý den,
tento projekt je o developerských bytových družstvech, o jejich sestavování a především o realitní práci s klienty na byty.

Máme 4 varianty projektů:

a) rozprodeje stávajících penzionů (škol atd) na jednotlivé byty nebo apartmány a ty prodat do osobního vlastnictví

b) výstavba 6 ti bytů na 2 stavebních parcelách, ve 2 rodinných domech, v každém po 3 bytech

c) výstavba bytového domu s 12 ti byty.

d) koupě již 6 ti hotových bytů, dle nabídek z Octopusu, a i od developera, jako nové družstvo (profinancuje Česká spořitelna a.s., 30% vlastní vklady klientů, viz. podmínky na našich stránkách, dopis od České spořitelny a.s., 7 stran).

*) z 12 ti bytů musí být 2 byty jako zisk, developerská rezerva, možno část vrátit klientům jako cash back

**) a obce mohou z 12 ti bytů 2 koupit a dostanou od státu 100% dotaci a pak mohou byty pronajímat a ještě za snížené, regulované nájemné.

A právě k takovému projektu, případně k takovým projektům si vás dovolujeme pozvat. Naše role může být třeba jen průvodce Vaší realitní činností, protože my dodáváme k první projektům jednak informace ve formě zvuků, dále informace na flash ku a z profesních částí odborné stavební konstrukce, projekty, inženýring, stavařinu , zajištění financování od místní pobočky České spořitelny a.s a disponujeme databází 6.000 obcí.____________________________________________

ZVUK - K PROJEKTU BYTY PRO MLADÉ LIDI S 6.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.
Odkaz na zvuk je:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29808/29808.mp3


____________________________________________


Byty do nájmu a pak převod do osobního vlastnictví.
Máme nyní novinku a to pořizování bytů pro lidi do nájmu a pak se byty převedou na nájemce.
Je v plánu výstavba těchto bytů. Pozemky se buď koupí na nové, založené družstvo, nebo se vezmou do pronájmu od obcí na bytové družstvo na 99 let. Pak projekty a výstavba. Stavební práce. Pak kolaudace. Po kolaudaci se převedou některé byty za 1,- Kč na obce. Úvěr se bude splácet přes nové bytové družstvo. Převod bytů ve spolupráci s bankami, to se již předjednalo, podmínky od obou dvou bank máme. S jednou bankou se byty staví. A druhé bance se po výstavbě „prodávají“.
Možné i jako stabilizační byty po firmy i podniky i pro zdravotnická zařízení.


VIDEO - Nájemní byty na Zlínsku od obcí za 61,10 Kč za 1 m2 a s měsíčním pobytem v ItáliiPopis u videa:

K bytům pro obce, kde stát platí 100% kupní ceny, má podmínku regulované nájemné 61,10 Kč za 1 m2 patří ještě měsíční pobyt v Itálii na slunci jak k velbloudovi hrby.
Což je pro starší lidi ideální, to musíte uznat. A i pro mladé rodiny je to ideální. Při levném obecním nájmu ještě s měsíčním pobytem u moře pro celou rodinu v domě za 1 EUR a ze zdravotní rehabilitací, s českou kuchyní a servisem polikliniky k rekreaci jde o navázání na již připravené materiály bývalého ministra pro místní rozvoj pana Jiřího Čunka. Který byl v letech 2016 až 2020 hejtmanem Zlínského kraje. A jeho připravené materiály, že bychom s panem Ing. et Ing. Jiřím Korcem transparentně využili a informovali občany a firmy na Zlínském kraji možností si nahrát data na donesený flash disk na podatelnách jednotlivých obecních úřadů na okresech a na jednotlivých obcích. Já si myslím, že pro občany ve Zlínském kaji to bude dobrá vizitka, tímto začít.
My jsme již na jednom kraji v Čechách začali, jednání bylo vyvolané místní realitní makléřkou a řešili se obecní pozemky, a k tomu vyšla od vlády ČR možnost, aby se dělaly petice na pronájmy obecních pozemků novým bytovým družstvům, že se tak zlevní vstupní pořizovací developerské náklady a rozloží se na 50 až 99 let. Však stavební zákon umožňuje stavět na pronajatých pozemcích, to všichni víme.
A na stavebním úřadě na jednání nám řekli, že vždy musíme jít za starosty příslušných obcí a s nimi jednat, co mají v územním plánu. Myšleno kontaktovat na datovou schránku, v dnešní době.
Chtěli bychom pokračovat v jednání na obcích o bytové výstavbě, za levno, za regulované nájemné, pro lidi.
Už v loňském roce se začalo jednat s panem místostarostou na Městském úřadu v Plzni. A nyní se plánují oslovovat obce ve Středočeském kraji.
Již jsem s panem Milošem Horou, Bussmark hovořil.
Hodinový telefonní hovor, pan Miloš Hora, Bussmark je velmi příjemný člověk.

A jde jen to to, da byste si chtěli nás oba dva poslechnout.

Smysl projektového záměru je pak podrobně popsán ve 14 ti emailech a dají se zaslat členům zastupitelstev. A dají se jím poslat po dohodě data na flash drive přes 4 Úschovny. Aby je neměli pomíchané. Více informací, zvuky, videa atd. Data na flash drive byla panu místostarostovi předána.
A má je když tak pan Pavel Šámal. A má je paní Jana Jelínková. A má je paní Marie Frantová.

Koncept je, dělat nízkonákladová malá bytová družstva, jak ve vládě říkali. Jan Birke. Na byty je pak 100% kupní ceny od státu.

Takže, budete mít předběžný zájem o informace?Pavel Šámal, náš pan jednatel: píše, že si domluvil schůzku s paní Kopeckou na pobočce České spořitelny a.s. Beroun. Úvěry do 30,000.000,- Kč každému IČU Pavel Šámal: píše, že si domluvil schůzku s paní Kopeckou na pobočce České spořitelny a.s. Beroun. Úvěry do 30,000.000,- Kč každému IČU na každé pobočce České spořitelny a.s.. Tedy i novým malým Nízkonákladovým našim družstvům s obcemi na obecní malé a malometrážní byty. Chválíme. Schůzku má v pátek v 11.30 hod.
Pak byl Pavel Šámal, náš pan jednatel, na jednání v České spořiteln a.s. a má po jednání tento email:
Psala nám Česká spořitelna, a.s. 9. dubna 2021
Dobrý den,
zasílám info k projektovému financování:
povinné dokumenty v případě výstavby:
- minimálně vydané územní rozhodnutí a stavební povolení
- celkové rozpočtové náklady projektu
- smlouva o dílo
- ocenění nemovitosti (současné a budoucí hodnota)

Parametry úvěru:
výše úvěru - maximálně 30.000.000 Kč
splatnost - maximálně 25 let od dokončení výstavby
členské vklady - min. 30 % celkových investičních nákladů
Přeji hezký den
Lenka Kopecká

--
Lenka Kopecká
firemní bankéř senior
Česká spořitelna, a.s.
Firemní centrum Praha ZápadVIDEO - o financování s Českou spořitelnou a.s. pobočka Beroun Areál za 500,000.000,- KčPopis u videa:

22.9. 2022 Dobrý den, tak dnes jsme byli jednat na pobočce České spořitelny a.s., pobočka Beroun, u paní Lenky Kopecké. Velice příjemná paní. Předem jsem zaslal mnou namluvený zvuk 17 min. a přepis zvuku. To aby byla paní Lenka Kopecká tak nějak připravena a mohli jsme věci probrat. A pan Pavel Šámal tam byl se mnou.
Především jsme řešili, že bychom stavěli areál, na jednom pozemku komerční a na druhém pozemku bytový. Dohromady za 400,000.000,- Kč. Financovaný z jedné čtvrtiny přes nemovitostní dluhopisy a ze tří čtvrtin přes úvěr od ČSOB a.s. (ty peníze za nemovitostní dluhopisy by se sháněly v cizině, ale tiskly by se v České republice na jednotlivé občany nebo ředitele firem).
A pak by se areál prodal za 500,000.000,- Kč přes nově založená družstva financovaná Českou spořitelnou a.s. a tedy budeme mít zisk 100,000.000,- Kč.
A něco na stejném principu, koupí se byty za 100 mil. Kč a do půl roku se prodají novému družstvu za 115 mil. Kč a 15 mil. Kč zbyde jako zisk.
A toto chceme nabízet 200.000 ředitelům firem. Za pomocí callcenter.
Řešíme s klienty na naší akci PSÁRY I. Protože jim jsme v inzerátu uváděli, že k bydlení od nás budou mít následné příjmy z dalších developerských akcí.
Probírali jsme v České spořitelně a.s. tu naši Aplikaci na vyplácení zisků za další klienty na byty. Vysvětlovali jsme, že ty další budoucí příjmy pro naše klienty na byty jsou právě pro zlevnění hypoteční splátky nebo anuitní splátky a paní Ludmila Kopecká to pochopila a pochválila.
Zde máte přikývnutí pana Pavla Šámala.
Co se týká akce PSÁRY II. a na pozemcích u Berouna, u Plzně a u Kladna, tak tam to budou klasicky financovatelné byty.
Stavebně zase pořízené s ČSOB a.s. , pak přidáme 15% a podáme námi založenému bytovému družstvu z klientů (obcí, firem i jednotlivců) .
V podmínkách od ČSOB a.s. jsou, že musí být na 25% investoři, nesmí to být klienti na byty a 25% předprodanost, na budoucí smlouvy. Pak dá ČSOB a.s. těch 75% rozpočtu.
Jak a kým se ti bude inzerovat, je druhá věc.
Já si myslím, že mi rozumíte, že mne slyšíte.
Takže když budou pozemky za 10 mil. Kč, pro tři rodinné domy, kdy každý bude mít 3 byty typu LEA 130 m2 každý, kdy každý rodinný dům se třemi byty bude mít 6 podílů a to lze.
Pan Pavel Šámal říká: 1 byt bude mít 2 podíly.
3 byty = 6 podílů.
A Česká spořitelna a.s. toto profinancuje, i s těmi 15% zisku. Což je důležité. Protože tento zisk tam chce a požaduje ČSOB a.s. jako rezervu. A musíme pak také
vyplatit ty investory těch nemovitostních dluhopisů (vydané emise).
To, že se koupí rozbořený dům a rekonstrukcí se předělá na byty, a bude nákup domu i stavební práce za 100 mil. Kč, tomu rozumíme, např. na Kladně, mohou to být i staré rozbořené domy od MM, nebo od jiných realitních makléřů, protože jsme rozjednali s paní Janou od MM, že by nám pomáhala s polovinou půdorysů, exkluzivně je inzerovat, a druhou polovinu půdorysů k inzerci by řešil pan Pavel Šámal s obchodníky s panem advokátem Mgr. Vladimírem Náprstkem z kanceláře.
A také jsme domlouvali smlouvu s Českou spořitelnou a.s. na hypotéky. Abychom ji měli na právnickou osobu. Aby pak jednotlivé naše obchodní referentky řešily s klienty tento hypoteční servis. K tomu ty naše Zelené karty na pasivní příjmy ukládané do založeného svěřenského fondu za 4 EUR. Jak se ukazují pak ty peníze v těch našich Aplikacích na zisky. A naše obchodní referentky v kanceláři by pak měly klasicky za hypoteční úvěry odměny. Máme na odměny financí strukturu. Oni by měly určitě těch 30% z provize firmy a jednu meziprovizi ve struktuře. Takže to pasuje.
Takže, zde vidíte, nápis S námi zvládnete své finance. A my do toho máme tu naší Aplikaci na výplaty zisků za další klienty.
Myslíš, že to stačí takto?
A pan Pavel Šámal odpovídá: s námi zvládnete všechno.
P.S. a když jsem vystoupil z autobusu na Zličíně, odlovil mne tam novinář pan Jan Šinágl ze Žebráku, tel: 775 239 148, email jan@sinagl.cz Jemu jsem odvyprávěl naše věci a větu Nechte mne tisknout peníze a je mi jedno, kdo vládne a jemu se líbila a hned si ji poznamenal.
A také jsem mu říkal, že podle zákona z r. 2004 si každá rodina může natisknout emisi nemovitostních dluhopisů do 25,000.000,- Kč bez souhlasu ČNB a jít je prodat do zahraničí Rakušákům a Němcům a mít tak za ně opravdové peníze. A že by to měli obce rozdávat na letáčcích na svých podatelnách. O tom ať něco napíše do novin.
A že obce mají také své noviny, tak ať to tam napíší všem. Že to je potřeba.

A máme v plánu kontaktovat jednotlivé obce právě pro využití nové možnosti, a to 100% financování bytů. A prostřednictvím finančního poradce a právníka pana Mgr. Stanislava Vavřičky jim nahrát naše data na flash ku. Aby si je mohli v klidu prohlédnout.
Abyste si dokázali představit, jak takové projekty vznikají, nebo jak je děláme, zde Vám popisujeme další popis.

Našly se pozemky v Praze vhodné na výstavbu bytů. Marie Frantová kontaktovala prodávajícího pozemku, vzala kolegu a vzala Ing. arch. Podhajského a šly si pozemky prohlédnout a vyfotit.

Pak se udělala situace zástavby, jak budou domy na pozemku stát A nakreslily se půdorysy a řez. Aby bylo vidět, jak budou ty byty vypadat a jak to bude s parkováním. A požádala se firma Goldbeck a.s. o nacenění ceny skeletu, který je pak smontován za 6 týdnů. Osadí se okna a už dům bude mít podobu bytového domu a družstevníci se budou noci dívat, jak se jim staví jejich byt.

Také se udělá harmonogram, to aby bylo vidět, jak půjdou jednotlivé činnosti za sebou a všichni, aby se mohli dívat, jak se harmonogram plní.

A pak si asi okopírujete a trochu upravíte průvodní zprávu: PROJEKTOVÝ POPIS:

Spodní podlaží je pro garáže a vstupní prostory a dvě vrchní podlaží jsou pro byty přístupné pavlačemi.

Zastavěná plocha jednoho domu je 376,31 m2 (s přesahy 543,56 m2).

Jeden dům obsahuje celkem : 20 garážových stání

8 x byt č. 1 , 2+1 33,84 m2 podlahové plochy, pro 2 bydlící

4 x byt č. 2, 2+1 40,19 m2 podlahové plochy, pro 2 bydlící

2 x byt č. 3, 3+kk 60,63 m2 podlahové plochy, pro 3 bydlící
--------------------------------------------------------------------

Jeden bytový dům obsahuje celkem 14 bytů pro 30 bydlících.

Jeden bytový dům obsahuje celkem 528,74 m2 bytových ploch.

Pozn: bytový dům by mohl mít ještě jedno podlaží, počtem garáží by vyhověl.

DEVELOPERSKÝ ROZPOČET: (na 2 bytové domy)

Pozemek s provizí: …….. 10,000.000,- Kč

Sítě: ………………………2,000.000,- Kč

Stavba – bytový dům: … 26,400.000,- Kč

Stavba – parkování: ……. 4,424.000,- Kč

Projekty, reality, koordinace, servis: 4,600.000,- Kč
---------------------------------------------------------------------

Celkem: ………….. 57,400.000,- Kč

Celkem: ………….. 1.056 m2 bytových ploch

Celkem: ………….. 14 parkovacích míst, kryté stání

VÝPOČET CEN – rozpočítání celkové ceny na m2 bytů a parkování

1 m2 bytu ……… 50.000,- Kč (bez DPH)

1 parkovací stání kryté ….. 320.000,- Kč (bez DPH)

NÁKLADOVÁ CENA BYTŮ 50.000,- Kč / m2 BEZ DPH:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 1.692.000,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.001.000,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 3.032.000,- Kč

NÁKLADOVÁ CENA BYTŮ S DPH 57.500,- Kč/ m2:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 1.945.800,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.310.925,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 3.486.225,- Kč

NÁKLADOVÁ CENA BYTŮ S DPH při platbě 30% ceny:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 853.740,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 693.278,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 1.045.868,- Kč

PRODEJNÍ CENA BYTŮ 60.000,- Kč / m2 BEZ DPH:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 2.030.400,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.411.400,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 3.637.800,- Kč

PRODEJNÍ CENA BYTŮ 60.000,- Kč / m2 S DPH 69.000,- Kč/ m2:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 2.334.690,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 2.773.110,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 4.183.470,- Kč

PRODEJNÍ CENA BYTŮ S DPH 69.000,- Kč/m2 při platbě 30% ceny:

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 700.488,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 831.933,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 1.255.041,- Kč

ZÁLOHY NA PŘEDZEREVAČNÍ SMLOUVU (50.000,- Kč´

10.000,- Kč základní členský vklad na členství do nového bytového družstva

10.000,- Kč na přípravu listin pro vznik nového družstva

30.000,- Kč na zálohy na realitní odměny, na inženýrské přípravné práce a na projektové přípravné práce

Byt o velikosti 33,84 m2 …… 50.000,- Kč

Byt o velikosti 40,19 m2 …… 50.000,- Kč

Byt o velikosti 60,63 m2 …… 50.000,- Kč

PLATEBNÍ PALENDÁŘE:

Záloha na projekty na předrezervační smlouvu ……….. 50.000,- Kč

Záloha 30% ceny bytu …………. 30% ceny buď z vlastních finančních zdrojů, nebo kombinace vlastní finanční zdroje a půjčky od některé stavební spořitelny

a)
Zálohy 70% ceny bytu v 5-ti splátkách……………. 70% ( 15%, 20%, 15%, 15% a 5%) . Platí se postupně podle prostavěnosti.

b)
70% ceny zaplatí banka a té se po kolaudaci zaplatí 70% ceny přes čerpání hypotečních úvěrů, protože byty se současně s čerpáním půjčky převedou do osobního vlastnictví.

TECHNICKÁ ZPRÁVA:

A ještě se píše nebo kopíruje technická zpráva z dřívějších technických zpráv. Je to také víceméně stále dokola.

SOUHRNNÁ TECHNICKÁ ZPRÁVA, - k akci
Orientace domu: …. domy sever-Jich, okna tudíž východ-západ
…. domů Východ-Západ, okna tudíž sever-jich.
Domy budou 3 podlažní, s parkováním ………………..
Byty ve 3. podlaží mohou mít malé obytné podkroví.
Prostor v přízemí nebo v polosuterénu pod objektem bude využíván pro parkování a jako odkladový prostor (na kola, atd).
Parkování: místo pro …… aut včetně míst pro hosty.
Topení: centrální vytápění nebo individuální kotle a rozvod do radiátorů
Podlahové topení v přízemí a v patrech – vodní nebo elektrické
Sluneční kolektory pro zisk FTV (a časem pro napájení autobaterií).
Tepelné kolektory pro zisk teplé vody do teplovodních zásobníků a rozvod do podlah v přízemí a v patrech.
Balkóny: š. 1,4 m až 1,60 m (co projde na osvětlení), široké a průběžné balkóny přes celý byt, obě místnosti (pro pocit komfortu a možných snídaní na terasách). Konstrukce vytažené průvlaky a na ně buď panel , nebo monolitická konstrukce.
Zdivo třísložkové, betonová tvárnice + tepelná izolace skelná vata + cihla KM BETA (vápenopísková cihla, která akumuluje teplo).
Úprava půdorysů: možná po dohodě (profesní architektonický postup).
Byt má poskytovat komfort: možnost pobytu na širokých terasách (na jižní straně s celodenním sluncem, snídaně, a večery s příjemným posezením).
Dne ……………
S pozdravem a přáním krásného dne,
podpis (Ing. Václav Ženíšek)
NAPIŠTE NÁM - KONTAKTNÍ FOMULÁŘ
otázky zde:
https://www.infoburza.eu/id33388
klikněte si, odpovězte nám na otázky a pošleme Vám ZDARMA NÁŠE REKVALIFIKAČNÍ KURZY PRO OBCE A PRO PRACOVNÍ ÚŘADY v pdf.
Článek – obce dosáhnout na 100 procentní dotaci – na bytové domy se 12 ti byty
„V případě pořízení sociálních domů s maximálně 12 byty nebo smíšených domů, kde podíl sociálních bytů bude do 20 procent, dosáhnou u těchto sociálních bytů obce na 100 procentní dotaci. Umožníme obcím i přístavby a nástavby a v sociálních bytech bude a je regulované nájemné maximálně 61,10 Kč za m2, což je i u programů ministerstva na bydlení pro seniory,“ napsala Dostálová.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ja-splneno-mam-osopila-se-jedna-ministryne-na-druhou-40313299

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ja-splneno-mam-osopila-se-jedna-ministryne-na-druhou-40313299

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - klikněte zde
KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - klikněte zde

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - klikněte zde

https://www.infoburza.eu/id33388

Odkaz na tyto stránky:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/byty/

Máte zájem o další informace z výstavbě? V případě dotazů volejte tel: 773 172 405 .
whatsapp: 775 146 196 .

VIDEA
NAŠE REFERENCE – VIDEO – BYTOVÉ DOMY VESTEC u PRAHY - 1996
NAŠE REFERENCE – VIDEO – ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY VESTEC u PRAHY - 1996© 2015-2020 1 BYT ZDARMA JAKO ZISK A K NĚMU 7 MALÝCH BYTŮ NA KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM – NABÍDKA, Kontakt |