Dotazník
33 otázek

Otázka 01

01. Mohli byste mít zájem o informace, o výstavbu malého rodinného domu v hrubé stavbě, domu 3+kk, se zastavenou plochou 93 m2, užitnou plochou 74 m2. Za cenu hrubé stavby 1,200.000,- Kč + DPH. A nabídli bychom i pozemek. I financovaní. Mate nezávazné zájem o vice informaci?….. ANO?

Otázka 02

02. ZVUK – MLUVENÉ SLOVO K WEBOVÉ STRÁNCE - K PROJEKTU BYTY PRO MLADÉ LIDI S 8.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s. Jedná se o zvuk, na který již máme dobré reference a kdy jsme za něj dostali od fundovaného a profesního realitního makléře POCHVALU. Můžete si tedy také ten zvuk v klidu a pohodlně poslechnout? Odkaz na zvuk je: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29808/29808.mp3 Mate zájem o vice informaci ke spolupráci na tomto projektu? ANO?

Otázka 03

03. Mohli byste mít zájem o 1 stavební parcelu na 2 rodinné domy, 15 min. od Prahy. Na možnost výstavby 2 rodinných domu nebo 6-ti bytu. Kupce na byty bychom Vám sehnali. ….. ANO?

Otázka 04

04. K bytům děláme řádné a legální svěřenské fondy na pasivní příjmy jak majitelům bytů, tak i nájemcům v bytech. Oba potřebují další peníze. Jeden na splácení hypotečního úvěru a druhý jako příspěvek k nájemnímu bydlení. A tak k bytům od nás děláme svěřenské fondy a do nich si klient vkládá obdržené Zelené katy na lidi pod sebou, to může, podle zákona. A z lidí pod sebou a pod nimi z práce callcenter, kdy callcentra seženou další zákazníky, za které jsou realitní meziprovize. A jednu meziprovizi byste dostávali i Vy. Na vše by Vám dohlížel řádně zvolený správce Vašeho svěřenského fondu a na vše by Vám automaticky dohlížela řádně ustanovená dohledová organizace, to musí být. Mohli byste mít předběžný zájem o informace k založení takového svěřenského fondu pro Vás, jak se taková zakládací listina zakládá a co obsahuje, aby to fungovalo? Mate zájem? ….. ANO?

Otázka 05

05. Mohli byste mít zájem o alespoň 1 apartmán u bazénu v Krkonoších na pronájem. Za cenu od 5.444,- Kč měsíčné. Možnost pronajmu Němcům i českým firmám. Nájemce bychom Vám sehnali. Z pronajmu možný příjem až 12.000 měsíčné, tedy až 120.000,- Kč ročně. Mate zájem o vice informaci? ….. ANO?

Otázka 06

06. Mohli byste mít předběžný zájem o informace k nabídce na pořízení dvougeneračního bytu LEA 130 m2 15 min. od Prahy, za cenu 7,700.000,- Kč (63.000,- Kč/m2). Výhodné na bydleni nebo na pronájem. Jedna se o dvougenerační byt, který jde tedy pronajímat, za 20.000 Kč. A hypotéka by činila asi 17.000,- Kč. Reference z výstavby máme a spolufinancovala by projekt banka. Mate zájem o vice informaci? ….. ANO?

Otázka 07

07. Mohli byste mít zájem o informace, o pořízení levného bytu, bytu 2+kk na pronájem, 15 min. od Prahy, u bazénu s teplou vodou, a na moznost pronajmu Němcům i českým firmám. Nájemce bychom Vám sehnali. Z pronájmu možný příjem. Mate zájem o vice informaci? ….. ANO?

Otázka 08

08. Dobrý den, milý kliente, jak se Vám daří, doufám že dobře...já bych pro Vás měl několik zajímavých finančních návrhů, kdy řešíme….. finanční nové nabídky do rodin a nim řešíme i lepší nastavení pojištění domácnosti, auta atd. Ale máme novinku, a to Tipařskou smlouvu od REMAXu na příjmy do rodin za klienty na nemovitosti a na tu smlouvu by Vám mohly chodit peníze, jako příjmy do Vaší rodiny… což je určitě zajímavé… Pojištění jsou jen platby, toto jsou zase příjmy… To by se mohlo započítávat… Chci se dohodnou, a ještě jednou Vás pak zavolat a kontaktovat, abyste promysleli naši nabídku, náš návrh a pak že se rozhodnete, jestli budete chtít paní Janu na pojistky aut a k bytu a nebo k tomu pana Pavla Šámala, ten je zase na investiční pojištění specialista a na pojištění investic, což j novinka, kdy jiné organizace neřeší pojištění investic, ale my ano. Kdy třeba řešíme nemovitostní dluhopisy na 12% roční úrok a nebo k tomu investice do realitního fondu s možností až 32% úroku ročně, což je zajímavé a k tomu všemu je i ta tipařská smlouva od REMAXu na příjmy za klienty, které si zase za mírný poplatek můžete zakoupit za naší plachty a pak tedy mít provize…
Odkaz na zvuk: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29797/29797.mp3
Děkuji za Váš poslech.
Já myslím, že tomu rozumíme, zvuk si můžete přehrát třeba i dvakrát, no a budeme telefonovat ještě jednou, abychom se dohodli, jestli budete mít zájem? ….. ANO?

Otázka 09

09. Mohli byste mít zájem prodat Vaši nemovitost? V rámci spolupráce. Mate zájem o vice informaci ke spolupráci a sami si součinně řešit prodej Vaší nemovitosti? ….. ANO?

Otázka 10

10. Máte ve Vašem portfoliu předběžného klienta na naší nabídku, jedna se o výstavbu malého bytu 2+kk, u Prahy, o velikosti 36,5 m2 a za cenu 3,650.000,- Kč za celou bytovou jednotku s DPH. Máte? ….. ANO?

Otázka 11

11. Máte zájem se zajistit na důchod pasivními příjmy (pasivní příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi a Vy jen inkasujete peníze na svůj účet a o vše se Vám stará Váš správce a vše Vám dohlíží Dohledová organizace)? ….. ANO?

Otázka 12

12. Prodávajícím nemovitosti nabízíme 4 varianty:
a) prodej předběžných poptávajících klientu
b) nabízíme klasické realitní zprostředkovaní
c) nabízíme prodej kontaktů á 1,- Kč a následně za 1% z prodané ceny vd) nabízíme prodej 10 ti klientů + inzertní servis vZaujala Vás nějaká varianta? ….. ANO?

Otázka 13

13. Můžeme Vám zavolat a po telefonickém hovoru Vám pak zaslat na email obchodní nabídku na koupi knihy CHYTRÝ TÁTA k developerské spolupráci pro Váš výdělek až 1,000.000,- Kč a nebo k nabídce možnosti mít jednu desetinu apartmánu u moře? Nebo k nabídce mít 1 apartmán a ten pronajímat v Německém Regensburgu? A nebo mít jen třeba 1/10 apartmánu v Německu a ten pronajímat např. Polským stavebním dělníkům, dělající pro Německou firmu GOLDBECK?
Za desetinu nemovitosti, 1/10 apartmánu se platí cca 540,- Kč měsíčně, tedy je sice výdaj 6.840,- Kč, ale příjem za pronájem 1/10 apartmánu v Německu polským stavebním dělníkům je běžný a to 12.000 Kč ročně. Tedy 120.000,- Kč za celý apartmán. Běžné ceny. Tedy 370 € měsíčně. To si můžete na internetu sami ověřit. A ptáme se, tedy, Když budete méně platit a více dostávat a budete mít vše kryté nemovitostní v osobním vlastnictví, je to po Vás „dobrý obchod“?
Zde je ukázka z knihy CHYTRÝ TÁTA, ukázka zdarma, prvních 5 kapitol. A ve 4 kapitole je nabídka na 1 apartmán zdarma ze zisku z dalšího developerského projektu. Můžete se nezávazně podívat.
Odkaz:
https://www.infoburza.eu/id33372
Můžeme Vás kontaktovat?
….. ANO?

Otázka 14

14. Máte zájem o společné postavení 1 bytového domu (8 bytů). kdy zájemce na byty by sháněli realitní makléři, jako společný developerský projekt a vydělali bychom pro nás dva 2,000.000,- Kč a rozdělili bychom se 50/50? Princip: realitní makléři seženou klienty, jednotlivce ale i obce, jedná se o obce, které mají 100% financování na byty od státu přes ministerstvo, finanční poradci seženou jednotlivým klientům úvěry, z klientů se založí nové bytové družstvo, to bude mít svůj rozpočet a na něm musí bát 15% rezerva, to chce banka, a když ta rezerva zbyde, tak bychom 7,5% získali a tedy z něj, z developerského rozpočtu nového družstva bychom spolu obdrželi ty 2,000.000,- Kč. A rozdělili bychom se spolu. Máte zájem o podíl 1,000.000,- Kč? ….. ANO?

Otázka 15

15. Mohli byste mít zájem o AUTO ZA 1,- Kč, kdy nabízíme moznost příjmů z developerského rozpočtu za činnost vedlejšího koordinátora s paušálním platem a z něj si splácet leasingové splátky, nebo pasivních příjmů na principu realitních provizi za klienty, které obstará callcentrum, zaplati samo sebe a ještě i Vám tak můžeme vyplácet každý měsíc peníze. Takže nakonec a v konečném důsledku Vás vyjde auto možná i na tu na pouhou 1,- Kč. Mate zájem o poslaní nabídky, nebo můžeme Vás kontaktovat? ….. ANO?

Otázka 16

16. Mohli byste mít zájem o pozemek 1.000 m2 u Prahy na výstavbu rodinného domu. Pozemek za cenu 950 Kč/m2 + sítě. Mate zájem o vice informaci? ….. ANO?

Otázka 17

17. Mohli byste mít zájem o reklamu s náhodnými příjmy, reklama má 2 části, část web na internetu a k tomu část 2a) aktivní shánění klientů na Vaši nabídku a i část 2b) aktivní shánění klientů na naše nemovitosti, kdy za klienty na nemovitosti jsou realitní meziprovize. A ty realitní meziprovize jsou pro vás zisky, které vám vrátí Vaši investici do vaší reklamy. Reklama, která skutečně funguje a přivádí konkrétní klienty. Ceny od 1.900,- Kč/rok. Mate zájem o poslaní nabídky, nebo tohoto odkazu sms zprávou, a zprávou s odkazem na whatsapp? ….. ANO?

Otázka 18

18. Jestliže jste přímý prodávající své nemovitosti, tak mohli byste mít zájem zapůjčit se naše SMS kující spolupracovnice na dobu krátkou, k zasílání sms, k sehnání cílových klientů, kupců, na Vaši prodávanou nemovitost? ….. ANO?

Otázka 19

19. Dobry den, pro přicházejícího Mikuláše a Vanouce bychom Vám rádi nabídli opravdu užitečné kosmetické produkty a se slevou.
Připravili jsme pro Vás 3 moznosti. Balíček v ceně 499,- Kč, nebo balíček v ceně 999,- Kč a nebo balíček v ceně 1.999,- Kč. Můžete si vybrat.
A k balíčku kosmetiky je bonus kniha Chytrý táta v pdf.
Budu Vás s dovolením kontaktovat telefonicky, nebo Vás bude kontaktovat naše milá kolegyně.
Zde si dovolujeme zaslat odkaz na zvukovou nahrávku o naší nabídce, abyste si ji případně poslechli, odkaz je zde: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29804/29804.mp3
Tak si klikněte a zvuk si nezávazně poslechněte. Chcete kontaktovat a poslech se Vám líbil, rozumíte mu? ….. ANO?

Otázka 20

20. Mohli byste mít zájem o malý pronájem Kanadského realitního robota na peníze, ze Švýcarska, tedy o malý pronájem lidí Vám pak vydělávající, lidí, kteří sms kuji nabídky na nemovitosti, a kteří by Vám vydělávali každý měsíc až 75.000 Kč měsíčně? Mate zájem o trochu vice informaci na videu na youtube? ….. ANO?

Otázka 21

21. Mohli byste mít zájem o možnost bytu za 30% ceny a doplatek v navýšeném nájmu na 25 let, ale k bytu zase příjmy z realitních meziprovizí, tzv. pasivní příjmy k bytu, takž by Vás byt stál nakonec jen oněch zmíněných 30% jeho ceny? Bytu z nějaké naší plánované výstavby u Prahy. Např. na okraji Klánovického lesa. K metru B se dostanete autobusy. K novému bytu je v jeho ceně zahrnut ještě podíl 1/10 na apartmánu u moře pro letní pobyt jako bonus. Cena 30% je od 1,560.000,- Kč. Mate zájem o vice informaci na videu na youtube? ….. ANO?

Otázka 22

22. Mohli byste mít zájem o možnost odměn až 80.000,- Kč (realitních) za 1 klienta na malý byt 2+kk. A ještě bychom Vám mohli nabídnout, ze si u nás na INFOBURZE můžete zájemce na malý byt 2+kk za malý poplatek koupit. Kdybyste měli jen 10 klientu měsíčně, tak byste měli pěkné měsíční odměny. Pro Vás výhodný obchod. Spočítejte si výdaje proti příjmům, ujistěte se sami. Mate zájem o vice informaci na videu na youtube? ….. ANO?

Otázka 23

23. V.I.P. SPOLUPRÁCE - Pro vedoucího naší pobočky. Nabídka na odměnu 3 x 125.000,- Kč, celkem 375.000,- Kč za 3 klienty na výstavbu 3 bytů LEA 130 m2. Kdybyste měli jen 3 klienty měsíčně, tak byste měli pěkné měsíční odměny, 375.000,- Kč měsíčně. Více informaci na videu na youtube. Chcete vyzkoušet být vedoucí naší 1 pobočky na 1 okrese? A můžete se prosím podívat na tento odkaz na naše video na YouTube? ….. ANO?

Otázka 24

24. Mohli byste mít zájem o rezervační smlouvu na pozemek 1.000 m2 u Prahy na výstavbu rodinného domu. Za cenu 950 Kč/m2 + sítě. Pak můžete přederezervaci v ceně 20.000,- Kč předprodat a hned si tak vydělat hned 100.000 Kč. Mate zájem o vice informaci? ….. ANO?

Otázka 25

25. Mohli byste mít zájem o pozemek 2 stavební parcely na výstavbu 6-ti bytů u Prahy. Nabídli bychom výhodnou moznost 2 pozemků u Prahy na byty. Dohled nad projektem bankou. Cena za 1.000 m2 je 950.000,- Kč. A sítě zvlášť. Zájemce na byty Vám seženeme přes spolupracující realitní makléře nebo naším direct marketingem. Mate zájem předběžně o více informaci?….. ANO?

Otázka 26

26. Mohli byste mít zájem o pozemek na náš společný developerský projekt výstavbu 6-ti bytu u Prahy a pak jejich prodej obcím? Obce mají na byty 100% dotace od státu. Dobrý a jistý obchod, kde jsou státní peníze Nabídli bychom možnost pozemku na byty u Prahy, nebo po dohodě jinde. Nabídli bychom případně financovaní od banky a nabídli bychom případně i zajištěni klientu na byty i kontaktování obcí. Vyděláte, vyděláme, budete stavět, klienti vše zaplatí, nebo obce. Cena pozemku např. za 1.000 m2 je 950.000,- Kč a sítě cca 700,- Kč za 1 m2. Mate zájem o více informaci?….. ANO?

Otázka 27

27. Mohli byste mít zájem o alespoň 1 apartmán v Krušných horách, nebo u Německých hranic v Rumburku, nebo u Domažlic, na pronájem. Němcům – důchodcům. Za cenu od 5.444,- Kč měsíčně. Možnost pronajmu Němcům i českým firmám. Cena pobytu za měsíc 1 osoby v Domově seniorů na německé nebo rakouské straně činí 3300 až 3600 EUR a i když to těmto zájemcům z příhraničních regionů Německa, tj. Bavorska nabídneme…
Nájemce bychom Vám sehnali. Z pronájmů je tedy možný příjem až 12.000 měsíčně, tedy až 120.000,- Kč ročně. A jím lze splácet půjčka nebo hypoteční úvěr. Při pronájmům Německým důchodcům příjem až 1.250 EUR měsíčně. Máte nezávazně zájem o vice informaci?….. ANO?

Otázka 28

28. Mohli byste mít zájem o informace k nabídce na pořízení výstavbou dvougeneračního rodinného domu LEA, stavebně za 4,200.000,- Kč? Jedná se o dvougenerační rodinný dům. Půdorys RD je z Kanady. Reference z výstavby máme. A můžeme nabídnout i jiné kanadské půdorysy rodinných domů. Mate nezávazně zájem o vice informaci?….. ANO?

Otázka 29

29. Mohli byste mít zájem o informace, o koupi pozemku se stavebním povolením na Smržovce Jizerské Hory na výstavbu rodinného domu. Za cenu cca 1,100.000,- Kč. Na stavebním pozemku možno postavit 3 byty v 1 rodinném domě. Na stavebním úřadě jsme byli a stavební úřad 3 byty v 1 rodinném domě klasicky povolí. V podstatě malý developerský projekt, 2 byty prodáte za draho a 1 byt pro Vás vyjde levně. Mate zájem o vice informaci?….. ANO?

Otázka 30

30. Mohli byste mít zájem o 1 byt na Praze 4, Kunratice nebo Vestec u Prahy. Malá developerská výstavba přes nově zřízené bytové družstvo z klientů na byty. Marketing děláme tak, že zasíláme SMS zprávy a kdo má zájem, ten mám odpoví. Text takové SMS zprávy je:
Dobrý den, rada bych se Vas jen zeptala,
jestli Vam muzeme zavolat nebo poslat email ci sms za ucelem koupe bytu.
Planujeme vystavbu 6 ti bytu ve 2 rodinných domech v Praze 4 Kunraticich. U Seberaku.
Cena bytu by mohla byt od 103.000,- Kc na 1 m2. Byty cca 90 m2. Forma pres druzstvo, pak prevod klasicky do OV.
Developerské sestavy Vám řeknou informace přes internet. A kontaktoval by Vas pak po dohode nas pravnik Mgr. Vavrecka pro další vysvetleni.
A na jaky email muzeme informace zaslat? Muzeme Vas kontaktovat? ANO-NE.….. ANO?

Otázka 31

31. Mohli byste mít zájem o spolupráci na akci 51 bytů pro obce, kdy bychom měli příjmy na reality, koordinaci, projekty a administrativní servis z akce 33,000.000,- Kč? Sehnal by se celý pozemek na developerský projekt. Postavilo by se 51 bytů typ LEA 124 m2, byty by koupily obce. Mají 100% financováni bytů od státu. A ještě musí pronajímat byty maximálně za regulovanou výši 62,10,- Kč za 1,- m2 bytu. Tedy byt 124 m2 s balkonem přes celý byt by pronajímali za 7.700,- Kč / měsíčně. A to už je jistě zajímavá cena pro české rodiny. Nabídli bychom pro Vás součinnost jako vedoucí naší pobočky na 1 okrese a na 1 developerský projekt. Mate zájem o více informaci?….. ANO?

Otázka 32

32. Vyvíjíme platformu pro investory, do nemovitostí, s výnosem pro některé investory až 25% p.a. Na úvod máme texty. Nechte pracovat své peníze naplno. Zhodnocení až 25% p.a. Pravidelný měsíční příjem 2% každý měsíc. Výplata dividend každý měsíc. Žádný poplatek. V historii výstavba 500 bytů přes založená 4 bytová družstva. Když se investuje do nemovitosti, tak se vkládá 1/4 a 3/4 vkládá banka. Nemovitost se do 1-2 let prodá asi o 25% dráž. Projekty: Rozprodej komerčního objektu na komerční apartmány pro ojetá auta. Výstavba 51 bytů s obcemi se 100% financováním. Koupení selského stavení s 13.000 m2 pozemku za 500.000,- Kč. Máte zájem o zaslání stránek a bezplatnou on line novou registraci?předběžně o více informaci?….. ANO?

Otázka 33

33. Máte zájem o spolupráci na novém malém developerském projektu výstavby 16 ti bytů 2+kk ( 4 x ŘRD), včetně výhody realitních provizí á 80.000,- Kč za 1 klienta na byt (1,280,000,- Kč ….. ANO?

Kontakt

jméno: ……………

 

tel.: ……………

 

email: ……………

more

Volejte : +420 775 146 196