Financování bytu 2+kk a ANUITNÍ KALKULÁTOR v PDF. s CASH Backem 10% zpět
Pic 1 Pic 1 Pic 1 Pic 1 Pic 1 Pic 1 Pic 1
  Financování bytu 2+kk
Ing. Václav Ženíšek - paní Mgr. Soňa URBANOVÁ, zastupuje 15 bank, - pan Mgr. Stanislav Vavřička, právník, finanční poradce, Podebrady - pan Mgr. Roman Machura, předseda paní Bc. Martina Býčková, pan Bc. Jakub Temňák, manažer, Plzeň a pan Mgr. Petr Příhoda
*
 
Financování bytu 30% vkladem a 70% splácení úvěru bance přes účelové družstvo. Splácení konstantní anuitní splátkou (tj. ve stejné vši po celou dobu splácení).

Dobrý den,
Přicházíme s bohatším složením financování bytu 2+kk. Financování je rozšířeno o možnost platit jen 30% bytu. A na zbytek ceny je možné si přivydělávat v realitách a přes aplikaci v mobilním telefonu na zhodnocování peněz 10% úrokem měsíčně. Navíc je financování obohaceno o aplikaci na směnárnu.

A na prvních 30% ceny bytu lze skládat finanční prostředky ze svých zdrojů, ze zdrojů stavebního spoření a ze zdrojů za dluhopisy ručené nemovitostí, aby se dosáhlo požadované výše vkladu na byt.

Pak výstavbu bytu financuje banka, např. Česká spořitelna, a.s. nebo ČSOB a.s.

Pak je kolaudace a převod bytu do Vašeho osobního vlastnictví, kdy již můžete čerpat hypoteční úvěr a svůj byt dát do zástavy.

Ale z Developerského rozpočtu, jak tam bude zisk, se Vám vrátí CASH BACK, asi částka do 200.000,- Kč

Do aplikace na zhodnocování peněz si vložíte po kolaudaci "cash back" (úsporu na společném zisku) asi 10% ceny bytu

a budete se Vám tak zhodnocováním každý měsíc vydělávat asi 1% z ceny bytu měsíčně, což Vám pokryje měsíční splátku hypotečního úvěru nebo měsíční anuity družstvu.

tak, co na to říkáte?
To Vašemu finančnímu zdraví to prospěje, že?Startovací peníze:

Na prvních 30% se mohou vzít finanční prostředky z úvěrů stavebního spoření nebo z jiných úvěrů. A kdyby nestačily, tak je tu možnost vydání dluhopisů účelovým družstvem na byty, tzv. „bytových družstevních dluhopisů“ podložených nemovitostí a ta dofinancovat potřebnou částku do potřebných 30% bytu.
Pro Vás tedy výhodná příležitost.

Pak už se jen staví, a staví... a po kolaudaci se začíná splácet anuitní měsíční splátka.

Video jak se píší podmínky k vydávání dluhopisů:

zde máme VIDEO Jak se píší podmínky k vydávání dluhopisu do 25,000.000,- Kč


Zveme Vás k prohlédnutí videa. Týká se možnost i klientů pro nabídku na jejich dofinancování bydlení. Když třeba nemají hned 1,200.000,- Kč, tak že by řešili například úvěrem od stavebního spoření třeba 800.000,- Kč a zbytek, třeba 400.000,- Kč z developerských dluhopisů.
Lidé půjčují lidem, tu firmu znáte a její slogan jistě také znáte, z televize. A od ní bychom příkladně řešili finanční zdroje na developerské dluhopisy vydávané novým účelovým družstvem dané developerské výstavby a družstvo by pak vlastně vybíralo od nájemců členů družstva na měsíční splátky výplaty dluhopisů.
Dluhopisy by zde byly jako instrument na půjčení peněz a jejich splácení s domluveným úrokem. Peníze se půjčují se ale přes developerské dluhopisy.


VIDEO: Anuitní kalkulátor na byt 2+kk 50 m2 , byt placený 30% ceny bytu (možno i z různých půjček) a následně hypotečním úvěrem. Nebo 30% z vlastních a půjčených finančních zdrojů a 70% by se splácelo anuitními splátkami svému bytovému družstvu a to by splácelo každý měsíc splátku hromadně bance. Celkem známý model, který dobře znají Vaši rodiče. Tento model byl žhavý v r. 1970 pro nastartování bydlení pro mladé rodiny. Družstva si tenkrát brala úvěr od banky ve výši 1% úroku. Jedná se o byt v běžném řadovém rodinném domě, byt, který má 2 lodžie a v koupelně vanu. Podlahové vytápění a plovoucí podlahy ve standardu. Třísložkové zdivo, cihla+tepelná izolace +vápenopísková cihla pro akumulační vlastnosti. Byt lze následně i nahrávat na video a pomáhat s marketingem pro získávání dalších klientů za malou realitní odměnu. Což může být pro některé klienty zajímavý zdroj dalších příjmů. Na Zelené karty se sbírá malý poplatek na asistentku pro vkládání realitních inzerátů do systému. Za klienty na byty jsou pak realitní meziprovize. Toto je řádně zakotveno v Kariérním řádu schváleného u notáře a zapsaného obchodním soudem. Jak pro jistotu a důvěru. Odkaz:


https://www.youtube.com/watch?v=rLIRukjmCyM


Video: Dva anuitní kalkulátory. Jeden přes bytové družstvo a úvěr bytovým družstvem splácený z jednotlivých anuitních splátek jednotlivých klientů na byty a druhý kalkulátor přes na klasický hypoteční úvěr. Ten první kalkulátor v exelu a ten druhý kalkulátor je v pdf. Pro snadné rozpoznání jednoho a druhého kalkulátoru. Probíráme ty měsíční příjmy. Prosím Vás, tak když se jedná o měsíční příjmy, když by splácel 25 let přes bytové družstvo (námi založené), tak je tam uvedených 26.283,- Kč, tuto hodnotu tam všichni vidíme. Ale když by se klient rozhodl, že byt bude splácet na hypoteční úvěr, což je klasická hypotéka, tak pak měsíční příjmy musí být cca 39.950,- Kč. Zrovna tak, jako je rozdíl mezi EXCELEM A PDF souborem, tak je rozdíl, jestli splácí svůj byt přes anuitní splátky a nebo přímo bance hypoteční splátkou. Pavle, mám pravdu, že je to rozdíl? A jednatel Konzultační společnosti, s.r.o odpovídá: Ano, je to rozdíl. Tak zde to máte přímo od jednatele společnosti, kdybyste se v tom nějak neorientovali. Odkaz:


https://www.youtube.com/watch?v=uKFXSwrhWmM

Odkaz na ANUITNÍ KALKULÁTOR v PDF:


http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33026/ak/1.pdfHOME 4 PEOPLE: pobočka BEROUN,
Konzultační společnost, s.r.o.
Vzorové pozemky pod 3 byty typ Žofie v 1 rodinném domě:

KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST, s.r.o.
KANCELÁŘ
sraz: V Plzeňské bráně 1, U horní brány nad náměstím, křižovatka 3 ulic: Plzeňská, Politických vězňů a Palackého ulice.

VIDEO Kancelář :

Zveme Vás k nám na příjemné obchodní posezení.
Probereme naši nabídku.

Pic 1

Pic 1


 
Odkaz na skupinu na Faceboou Výdělky přes aplikaci na zhodnocování peněz 10% měsíčně je:
https://www.facebook.com/groups/428073617654467


Odkaz na tuto stránku je:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/financovani_bytu_2kk