Předáme Vám klienty k vyřízení. KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST, s.r.o.
Pic 1 Pic 1 Pic 1 Pic 1
  INFOBURZA nabízí předběžné zájemce
Ing. Václav ŽENÍŠEK - Mgr. Roman MACHURA - pan Pavel ŠÁMAL, jednatel - Petr De CRISTOFARO, jednatel
*
 
 
Předáme Vám klienty k vyřízení a prodáme kontakt. Kontakty na přímé zájemce, předběžné klienty. Máte zájem o klienty? OBJEDNEJTE SI U NÁS. Možnost okamžitého efektu.
Cena za 1 kontakt činí od 600,- Kč / klienta na reality + pak malý podíl, když klient nemovitost koupí.
Balíček buď Kč 3 klienti (za 1.800),- Kč nebo balíček 10 klientů za 6.000,- Kč (z těch už Vám 1 klient téměř určitě vyjde). První výsledky do 2.-3 dnů.
V ceně odběru získáte i nárok na tipařskou smlouvu pro nás, na reality, abyste pak mohli obdržet Tipařskou (doporučitelskou) realitní provizi ve výši 7.500,- Kč. Realitní tipařská doporučitelská provize bývá 0,1 z provize, tedy cca 7.500,- Kč.
Pro Vás tedy výhodná obchodní příležitost.

Co se chce po finančním poradci na spolupráci v developmentu: po finančním poradci nebo finanční poradkyni se chce, aby klientům dávala desky a v nich naši předrezervační smlouvu a harmonogram. Tedy celkem jasné věci. A aby s nimi projednávala nejenom hypoteční úvěry, ale i třeba financování 30% budoucího rodinného domu a zbytek, že by mělo družstvo úvěr na 25 let. A ten úvěr že by splácelo tak, že by od jednotlivých členů družstva vybíralo každý měsíc na měsíční splátku, tzv. "navýšený nájem!. Splátka by byla anuitní, což je stejně vysoká po celou dobu splácení (tak se to přesně vypočte, aby tomu tak bylo). A ještě je tu jedna věc, který klient by nedosáhl na celých 30% nějakými úvěry od stavebního spoření, tak by se mu k dofinancování nabídly peníze z vydaných dluhopisů. Tyto developerské dluhopisy by vydalo nové družstvo k developerské akci. Jak se píší podmínky k vydávání dluhopisů na to máme video: Video jak se píší podmínky k vydávání dluhopisů:

VIDEO Jak se píší podmínky k vydávání dluhopisu do 25,000.000,- Kč


Zveme Vás k prohlédnutí videa. Týká se možnost i klientů pro nabídku na jejich dofinancování bydlení. Když třeba nemají hned 1,200.000,- Kč, tak že by řešili například úvěrem od stavebního spoření třeba 800.000,- Kč a zbytek, třeba 400.000,- Kč z developerských dluhopisů. Lidé půjčují lidem, tu firmu znáte a její slogan jistě také znáte, z televize. A od ní bychom příkladně řešili finanční zdroje na developerské dluhopisy vydávané novým účelovým družstvem dané developerské výstavby a družstvo by pak vlastně vybíralo od nájemců členů družstva na měsíční splátky výplaty dluhopisů. Dluhopisy by zde byly jako instrument na půjčení peněz a jejich splácení s domluveným úrokem. Peníze se půjčují se ale přes developerské dluhopisy.

Nabízíme Vám, že byste si mohli vydat dluhopisy na 3 nemovitosti: na byt (a ten pronajímat přes AIR BNB), na stavební pozemky a ty rozparcelovat a prodat a na malý penzion u Prahy na pronajímání přes AIR BNB.
A to by mohlo být zrovna pro Vás zajímavé.

HOME 4 PEOPLE: pobočka BEROUN,
Konzultační společnost, s.r.o.

KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST, s.r.o.
BEROUN KANCELÁŘ
V Plzeňské bráně 1, U horní brány nad náměstím, křižovatka 3 ulic: Plzeňská, Politických vězňů a Palackého ulice.

Kancelář v Berouně: GPS souřadnice:
49.963099596, 14.070517114
49° 57' 47.1585463" N
14° 4' 13.8616107" E

VIDEO

Zveme Vás k nám na příjemné obchodní posezení a na kávu. Přijeďte a probereme naši nabídku 1 a 2 a třeba i vydávání dluhopisů a nebo developerskou spolupráci či svěřenské fondy a jejich zakládání.


Máte zájem o placený odběr klientů?
Klikněte a prosím vyplňte.odkaz zde:
https://www.infoburza.eu/klienti2-180325/
klikněte si
Zveme Vás k naší spolupráci.

Klientům ať už na akci Smržovka nebo Olomouc - Nedvězí, ale také na akci Praha 9 – Čakovice, Praha 10 – Kralovice, na akce Plzeň – Červený Hrádek, na akce Hradec Králové, na akci Starý Kolín a na další akce nabízíme většinou výstavbu koncového řadového rodinného domu, jehož konečná cena i s pozemkem a s DPH bude okolo cca 4,7 mil. Kč. Podle pozemku a vybavení.

Nabízíme také jen variantu v hrubé stavbě, tedy za cca 2,9 mil. Kč. Pozemek, sítě, projekty, stavba hrubé stavby. A i o tuto variantu je zájem.

A financování: inzerujeme tyto 3 varianty:

Jsou tři varianty: buď zakoupení pozemku, projektu a výstavba, na smlouvu o dílo.

Nebo společná výstavba přes účelové družstvo a převod rodinného domu po výstavbě hrubé stavby do osobního vlastnictví.

Třetí možností je nechat si rodinný dům v bytovém družstvu po dobu splácení anuity, cca 25 let a splácet tak byt v navýšením nájmu. Všechny tři varianty jsou možné.

Záleží na výši měsíčních příjmů. Nájem cca 10.492,- Kč a poplatky za energie.

Bydlení v klidné lokalitě a pěkným výhledem.

K rodinnému domu je ještě možná malá realitní spolupráce a z ní malé měsíční příjmy na snížení splátek nájmu nebo hypotečního úvěru.

Na rodinný dům je tedy možno složit jen 30% ceny bytu (za pomocí úvěrů ze stavebního spoření) a zbytek ceny bytu by se splácel anuitou cca 25 let.

K rodinnému domu jsou zajímavé finanční bonusy z malé realitní spolupráce, zajišťované propůjčovanou asistentkou.

A na všechny tyto věci se chce klient na základě této inzerce na 70 ti inzertních serverech zeptat. To je normální a běžné. A s kým jiným by toto měl projednávat, než s finančním poradcem nebo s finanční poradkyní. Toto není práce realitního makléře, když jde o finance.

Takže pokud jste finanční poradce, nebo finanční poradkyně, tak si tyto naše inzerované nabídky dobře přečtěte, a pak se teprve rozhodujete, jestli vyzkoušíme spolupráci. Lidé se nemají přemlouvat a pokud nemáte zájem, tak jen nebude mít.
Ale pokud máte zájem o jednání se zájemci na bydlení, na byty, na pozemky, na rodinné domy a pokud jste ochotní jim dávat desky s naší předrezervační smlouvou a s harmonogramem, tak to je hned něco jiného, to bychom Vás přivítali je spolupráci.
Můžeme Vám říci, že mladých lidí je dnes hodně, kteří řeší své bydlení a finančně na něj nedosáhnou. Už nám to totiž někteří předběžní klienti reagující na naše inzeráty říkali.

Proto tedy potřebujeme jednat s našimi klienty a řešit s nimi naše inzerované věci, finanční věci.
Děkujeme velice za Vaše porozumění i pochopení.

Přidáme i realitní Tipařskou (doporučitelskou) smlouvu. Na realitní meziprovizi 7.500,- Kč z klienta, který dopadne.
Za klienta je sice tedy malý poplatek. Ale s příjmem 7.500,- Kč je to zajímavá obchodní příležitost.

Pro získání kontaktu (vydání) někoho z nás kontaktujte:
Ing. Václav Ženíšek: tel.: 773 172 405, Email: Konzultacni-spolecnost@seznam.cz
Mgr. Roman MACHURA: tel.: 704 246 192, Email: investorske-druzstvo22467@seznam.cz
pan Pavel ŠÁMAL: tel.: 778 088 548, Email: pavel.samal@seznam.com
paní Jana JELÍNKOVÁ: tel.: 774 36 88 71, Email: jana.kazd.j@seznam.cz
pan Petr DE CRISTOFARO: tel.: 41(0)79/ 901`62`97, Email: zukunftpetr@gmail.com

Provozuje a zastřešují:

Konzultační společnost, s.r.o, nebo Jana Jelínková, na IČO nebo Wellness Lifestyl, s.r.o. pod značkou
a
pan Pavel ŠÁMAL, paní Jana JELÍNKOVÁ, Petr DE CRISTOFARO s Lubicí MOULEOVOU

Platí se:
na účet, je vydáván po obdržené platbě daňový doklad s variablilním symbolem.
 
Odkaz na tuto stránku je:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/poptavky/zk/

Odkaz na objednání kontaktů je zde:
Klikněte a prosím vyplňte.odkaz zde:
https://www.infoburza.eu/klienti2-180325/
klikněte si