Program schůzky s ředitelem Hypoteční banky a.s.

termín: květen 2015

Program schůzky:
1. Zopakování a představení, jak to děláme.

2. Počítáme se zápočtem budoucích pronájmů do bonity klienta, aby snáze dostal hypoteční úvěr.

3. Ukázka našeho propočtu (družstevní kalkulátor) - výpočet garsonky 1+kk na Šeberově a 3+kk na Šeberově

4. Projednání, že finanční poradkyně zastupující Hypoteční banku a.s. bude projednávat úschovu peněz klientů v Hypoteční bance a.s. , z peníze se uvolní na kupní cenu pozemku

5. Text financování a přeposlání Zpravodaje z 15.05.2015, kde je text financování popsán a projednání, že klient investuje nejprve 25.000 Kč na zvláštní smlouvu (vratné peníze), pak dává peníze do úschovy, pak se kupuje pozemek, který majoritně patří klientům (proto jsou na chvíli v družstvu a proto je účetně jejich peníze v úschově evidují jako ostatní členské vklady) a Ti (klienti) si jej převedou do svého osobního vlastnictví (po rozdělení geometrickým plánem) a vkládá se nejprve zástavní smlouva a pak smlouva kupní a pak banka uvolňuje další peníze v rámci úvěru na koncového klienta.

6. Projekty, studie - přeposlání (akce Vodochody)

7. 3 smlouvy pro klienty, budoucí smlouva, a k ní příloha Smlouva o výstavbě a budoucí smlouvě příloha smlouva o investici do projektové dokumentace. a Rozpočet, kalkulované předběžné ceny stavby - přeposlání (akce Vodochody)
8. Návrh na stanovení individuálních podmínek pro klienta (součinnost s překlenovacím developerským úvěrem od ČSOB a.s. , jednat s paní Kolářovou, pobočka Praha 9 - Freyova 35)

9. RŮŽOVÝ SYSTÉM a monitorovací karty, péče o naše klienty

10. Diskuse

more

Volejte : +420 720 591 088