Konzultační společnost, s.r.o. IČO: 25632001

Úvaha ekonomická: jestliže máme 25 lidí, kolik budou činit mzdové prostředky každý měsíc?

Jestliže máme 25 lidí, a to není moc, a každému chceme platit od 30.000 Kč do 150.000,- Kč měsíčně (to je v Německu obvyklý plat a jsme v EU), tak samotné výplaty by činily v čistém od 600.000,- Kč do 3,000.000,- Kč měsíčně a  rok má 12 měsíců, a k tomu 13. plat před dovolenou a 14. plat před vánoci a 5 týdnů dovolené.  A k tomu odvody za zaměstnance a za zaměstnavatele. Takže objem našich mzdových prostředků by měl činit až 63,420.000,- Kč / rok. A k tomu mzdy výroby rozkládacích rodinných domů v létě k moři a v zimě na hory, výroba ve Strakonicích a na Ukrajině (i k Černému moři).

Zbývá si říci, jak na takové mzdy vydělat. Naším projektem, výstaveb bydlení. A výpočet je celkem prostý, jestliže koordinace a reality činí asi 7% z developerského projektu, tak snadným výpočtem 63,420.000 : 0,07 =  906,000.000,- Kč ročně. A to je správně, můžete si to po mně překontrolovat.

A jestliže máme mít obrat 906 mil. a 1 byt stojí 2 mil., tak je to ročně jenom 453 bytů nebo rodinných domů.

A jestliže se v Praze stavělo 12.000 bytů ročně pro bytovou potřebu, tak z toho 453 bytů je jen  453 : 12.000 = 0,0375  tedy 3,75%.

A jestliže nabízíme a chceme nabízet k bytu na 20 let pasivní příjmy, vedlejší příjmy, prostě výhody pro klienta, aby si od nás koupil byt raději, než od ostatních, tak to činíme proto, aby naše nabídka bytu byla pro klienta prostě finančně výhodnější, než u jiného developera.

To má logiku.

A jestliže klientu zaručujeme výnosy přes kariérní systém, sjednaným u notáře, a registrovaný řádně obchodním soudem, s uvedením dohledové organizace, tak má povahu svěřenských fondů a ty jsou podle zákona, a musí mít správce a dohledovou organizaci, aby vůbec mohly vzniknout, to dá rozum.

SHRNUTÍ:

Chceme našim lidem platit od 30.000,- Kč měsíčně do 150.000,- Kč měsíčně čistého.

K tomu zaplatíme odvody na sociální a zdravotní.

Chceme lidem dát 13. plat před letní dovolenou a 14. plat před vánoci.

Chceme lidem dát 5 týdnů dovolené.

Klientům na byty a na rodinné domy chceme nabídnout finanční výhody ve formě příspěvku na hypotéky po dobu 5-ti až 20 ti let. Zdrojem jsou lidi v obchodní síti pod klientem na byt, o které se mu budeme starat (za malý poplatek na tzv. naší Zelenou kartu, a pracující budou mít Modrou kartu).

Klientům na byty chceme nabídnout jako bonus k bytu nebo k rodinnému domu podíl na apartmánu u moře v Chorvatsku, aby tam mohl po dobu 20 ti let zdarma pobývat s rodinou atd.

Klientům na byty chceme nabídnout i další malý podíl z další pobočky na další development, a prodej našeho software Virtual Office se službou Hosting People´s, a to v Rakousku, Švýcarsku a v Německu, a to i na prodej jednotlivých apartmánů u moře a financování hypotečním úvěrem, a současně na pronajímání, aby měl klient výnosy s pronájmů a těmi aby si splácel měsíční splátky hypotéky a po splacení by už jen vydělával na pronájmech.

Toto je náš projekt, který děláme.

Děkujeme za Vaše pochopení a přejeme hezké prožití vánoc.

 

 
 

 


 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Odkaz na tyto stránky:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27556/