MENU BRIGÁD
28578 Zápisy ze schůze koordinátorů Václava a Ondřeje
- per rollam, na dálku dne 11. srpna 2017.Václav Ženíšek
Koordinátor, Projekt manažer


Václav Ženíšek
Koordinátor, Projekt manažer
tel: 773 172 405
E-mail: konzultacni-spolecnost@seznam.cz

pan Ondřej Kust
šestinový koordinátor projektu

pan Ondřej Kust
Šestinový Koordinátor
tel: 775 260 681
E-mail: kustak@seznam.cz
Zápisy ze schůze koordinátorů - per rollam

Zápisy ze schůze koordinátorů - per rollam, na dálku ode dne 27. října 2017

Úkoly pro realitního makléře:
„na dálku“, per rollam
Dne 24.01.2018 :

Úkoly pro pana Radka Hájka:: <
-------------------------
Program:
1. zavolat panu Milanu Boldimu, a domluvit, jak chce spolupracovat
2. zavolat na Formicu a domluvit, osobní schůzku.
3. inzerovat možnost dvougeneračního bytu na Zlaté LEA 130 m2 na srealitách a idnes.
4. zajít na stavební úřad a ověřit pozemek Dubí – zahradu
5. sestavit inzerát na Hořovice-Komárov, na možnost dvougeneračního bytu na Zlaté LEA 130 m2
6. zjistit jméno callcentra v Pardubicích, kde Radek Hájek dělal, a že by se domluvila také schůzka, jestli by nám volali investory na 6%.
7. zavolat realitní makléřku prodávající Nové Jirny, paní Ing. Pirchanová Miroslava Mobil: +420 608 702 400 Email: pirchanova@profiimmo.cz a domluvit schůzku s Hájek – jelínek – Podhajský. Pan ing. arch. Podhajský má tel.: 603477253
A probrat, že bychom měli záměr výstavby malometrážních bytů 2+kk. A co nám tam obec povolí. Buď v řadových domech, nebo ve skeletovém objektu.
8. vést paní Vendy, aby volala ředitele firem na nabídku zhodnocení na 6% úrok a že jim pošle email se zvukem, a že je za týden převolá.
To je zatím tak nějak celé.

Zápis ze schůze Pardubického callcentra
Schůze „na dálku“, schválená per rollam
Dne 12.01.2018 :

Přítomni:
Mgr. Roman Machura, zastoupen Václavem Ženíškem
Marie Frantová, místopředseda družstva investorů
Jana Kazdová, zastoupena Václavem Ženíškem
Pavel Šámal, zastoupen Václavem Ženíškem
Jednotliví investoři, zastoupeni Václavem Ženíškem (Kust, Horáčková, Vondra)
Beata S.
Kája
Martina
Stáňa
-------------------------
Program:
01. probírání tipařské smlouvy s paní Stanislavou, že jde o smlouvu „až když klient zaplatí“. Paní Stanislava by ráda, aby byl ve vztahu nastaven nějak základ. Odpověď byla, že statistika věda je, a má svoje údaje, a že callcentra vždycky měla peníze až za prodej. A že si vyhodnotí svojí pečlivou práci s klientem a udělá se statistika. Paní Stanislava Nováková říkala, že pošle Tipařskou smlouvu panu Pavlu Šámalovi na B.O.BOX, jak je uvedeno ve smlouvě.
Ale také, že pak z developerského rozpočtu akce, bude mít jako vedlejší koordinátorka mal paušátl, že smlouvu na paušál, tedy na koordinátorku má mezi 9 ti smlouvami pro lidi na emailu. A paní Stanislava Nováková řekla, že se na ní podívá.

02. NOVÉ STŘEDISKO NA SLEVOVÉ KUPÓNY NA MASÁŽE
Probíráno, že vedoucí bude Stanislavaa vezme si k době 2 spolupracovnice. Stanislava bude předseda a 2 spolupracovnice budou místopředsedkyně. Středisko je analytický účet. A podepíše se ověřenými podpisy. A spolupracovnice budou pracovat buď interně, nebo na venek. Práce pro fond, čímž středisko vlastně je, je možná, akorát fond se nikomu nesvěřuje, nezpovídá. Svěřenský fond nepodléhá ani policii, ani finančnímu úřadu, ani soudcům. A když je potřeba do nějakých listin uvést zápis, tak se napíše jen Svěřenský fond a jméno správce.

03. UKÁZÁNÍ STANOV OD NOTÁŘE A PRAVIDEL NA PENÍZE OD NOTÁŘE.
Byly ukázány stanovy Družstva investorů v originále a Kariérní předpis Družstva investorů v originále. Pro ujištění.

04. PROBÍRÁNÍ OBSAHU BUDOUCÍ SMLOVY NA BYT
Probíral se obsah, a Martina chce číslo pozemku. Tak jí bylo řečeno, a´t se spojí s Pavlem Šámalem.

05. PROBÍRÁNÍ OBSAHU SMLOVY NA PŘEDPROJEKTOVOU PŘÍPRAVU.
Jedná se o vratnou investici, není to rezervační smlouva. Tato smlouva slouží na přípravu projektových činností, nutných, před přijetím případného rezervačního poplatku. Proto investoři a případní kupci na budoucí byty nejprve investují do těchto nutných činností, až pak se zjistí a ověří všechny věci i inženýring, což je vyjádření orgánů a organizací pro územní řízení, a až pak se eventuálně dá inkasovat rezervační poplatek (jak chce pan Ladislav Laník).
Dříve není vhodné rezervaci uzavírat a rezervační poplatek vyžadovat. Vše postupně, nepřeskakovat věci.

06. UKÁZÁNÍ DESEK PRO KLIENTA, A RŮŽOVÉHO LETÁKU NA OPCE
Seznámení se s Růžovým letákem, a principem sázek na 2,2 násobek s možností výdělku 60.000,- Kč za 45 minut. Leták koloval, a bylo probráno, že jsou KLIENTI 2 na INOBURZE že v pravém menu je asi 20 odkazů na pdf soubory ke stažení do desek pro klienta. A pod nimi že je 7 smluv na pobočku. Takže Pardubické callcentrum jako celek si uzavře těchto 7 smluv s Konzultační společností, s.r.o.

07. VOLÁNÍ RADKU HÁJKOVI – volala Kája .
Telefonovalo se kvůli penězům, když se prodá jeho auto ŠKODA OCTAVIA. Protože je nahozena cena 185.000,- Kč za auto a z té je provize 5.000,- Kč a předtím jak bylo probíráno s Radkem Hájkem, že by investoval do fondu 50.000,- Kč, tak teď tato částka klesla na 20.000,- Kč. Převolávala Ing. Kája Hovorková. Ale musí se auto prodat za tu cenu, za kterou se prodat má.

08. TEXT SMS OD MAGDY – VYHODNOCEN JAKO SROZUMITELNÝ
Byl čten původní text SMS od Václava, a pak poslala Naďa SMS na auto, kterou posílá, a kterou má už 1 ANO. Beata, když četla text SMS od Václava, tak říkala, že je text nesrozumitelný. Pak ale četla text složený Magdou Kempovou z Ostravy na 5. Pozici, a vyjádřila se, že toto je o něčem jiném a že tou rozumí.
POCHVALA MAGDĚ KEMPOVÉ z Ostravy na 5. Pozici. Uděluje se pochvala před nastoupenou jednotkou.

09. KLIENTA NA AUTO BUDE MÍT NA STAROSTI Martina
Martina probere s klientem naše a námi nabízené finanční výhody plynoucí ze Zelené karty na pasivní příjmy. Tedy za to mít lidi pod sebou. Klient bude mít pod sebou 1 člověka na 1 Zelenou kartu a z něj peníze, 7.500,- Kč za každého klienta. A těmi náhodnými příjmy, jak tomu říká JUDr. Karel Jelínek, si bude přispívat na splátky auta, nebo na jeho provoz, pohonné hmoty, na opravy atd. A až mu toto paní Martina vysvětlí, tak to bude také vysvětlovat je splátkám hypotéky jednotlivým potencionálním klientům. Jestli je to na auto, nebo k bytu, je úplně jedno.

10. AUTOBAZARY V PARDUBICÍCH – a nabízet jim prodej jejich aut
Beata se ptala, kde se vezmou další auta, která se prodávají. Začalo se se jí vysvětlovat, že v autobazarech, aby je obešla, a probrala, že bychom jim prodávali auta, nebo sháněli kupce na auta mezi řediteli firem a podniků, na které máme databáze. A Beata odpověděla, že tu udělá.

11. BAZOŠ – prodávající aut – nabízet jim prodej jejich aut po telefonu
Kája byla pověřena, aby se podávala na BAZOŠ, kolik je tam prodávajících aut, A u každého je telefonní číslo. A na něj bude volat, a probírat, že bychom jim auto prodávali nebo sháněli kupce mezi řediteli firem a podniků, na které máme databáze. A Ingg. Karla Hovorková odpověděla, že ANO.

12. KDO BUDE MÍT CO NA STAROSTI
Martina kupující. Kája prodávající. A Beata bude jako generál kontrolovat. Jako na vojně. Tedy ranní nástupy a odpolední nástupy. Ranní nástupy dělá Martina, po telefonu se spolupracovnicemi a odpolední nástupy dělá Kája, po telefonu, se spolupracovnicemi. Volají i Beatě, aby to bylo úplně v pořádku a byl přehled.

13. TÝDENNÍ ROZVRHY HODIN A TÝDENNÍ PLÁNY – tabulka
Budou si sami vyplňovat a posílat jí k vyvěšení na ftp. Jak týdenní rozvrhy hodin, tak týdenní plány jednotlivým spolupracovnicím. Formulář na týdenní plán je v Bílé knize Infoburzy.
Callcenrum na kraji, nebo pobočka, nebo středisko vždycky má v ruce psaní a vedení týdenních plánů lidí, spolupracovníků.
Na excelu Týdenní rozvrhy hodi bude dělat asi Ing. Kája Hovorková. A na týdenních plánech jednotlivým lidem bude dělat asi také Ing. Kája Hovorková, počítače jí jdou na jedničku. A do týdenních přehledů si zahrne i realitní makléře ve spolupráci a i nové realitní makléře na spolupráci. Finance si zatím pořešíme sami přes paní Mgr. Soňu Urbanovou, nebo budeme vodit klienta přímo do hypoteční banky, kde dostaneme sami od banky provizi.
Realitní makléři vědí, že se nám nemají plést do financí. Jinak je bytoví jednotka o 200.000,- Kč dražší, protože na ní není sleva za to, že se vyřizují finance přes nás. Vždy´t to máme v předmětu podnikání, to každý ví.

14. PŘEVOLÁVÁNÍ „ŠEDIVCŮ“ Bude dělat Martina, asi 2 hod. denně. Protože ještě musí dělat činnost nabízení zhodnocování, kvůli brzkému výdělku.

15. TELEFONICKÉ NABÍZENÍ ZHODNOCOVÁNÍ MARTINOU A OSTATNÍMI
Martina musí změnit asi úvodní řeč. Řeč, kterou jí dala Beata, ta od Beaty asi nefunguje. Žádat jen o souhlas se zasláním emailu je málo.
Řešení: Naďa Krtičková, ať po skype naučí Martinu, jak to dělala sama, že jen nejprve poslala SMS zprá vu, pak chvíli čekala, a až potom jim teprve zavolala. A v telefonátu vyslovila nabídku, částečně jí vysvětlila, a pak se musí zeptat, jestli může pokračovat, to je podle nového zákona. A potom teprve, že připraví konkrétní zakládací listinu na jméno daného člověka, z nímž telefonuje, a odešle. Tím dostane osloveny už zakládací listinu na svoje jméno. A to hned vypadá jinak.
Text SMS a´t sestaví Magda Kempová, po skype. Ať si Martina přidá Magdu Kempovou do skype, a´t to Naďa Krtičková zařídí.
A tatto vyzkouší v příštím týdnu pracovat s klienty Stáňa, Kája a Beata .
Zde není na místě mít „nevyžádaný názor“, to já jen, kdyby někdo takový nevyžádaný názor měl. Tak, jako existuje pojem nevyžádaný email, tak máme pojem „nevyžádaný názor“.
Člověk se toho druhého musí přece zeptat, jestli jeho názor chce slyšet.

16. MARIE FRANTOVÁ POSLALA 8.000 Kč na účet Martiny – na kancelář
Protože je potřeba zaplatit nájem, tak Marie Frantová poslala 8.000,- Kč Martině, aby zaplatila nájem kanceláře.

17. Lidé potřebují peníze nejlépe do 3 dnů.
Tak byli poučeni o možnosti, komunikovat s panem Vondrou – výrobce kuchyní. Promítlo se video BRIGÁDA DĚLAT STAVEBNÍ FIRMY. A probrala se investice, ze 150.000,- Kč 450.000,- Kč, tedy 3 x tolik za 2 roky. Rentiérství. A probrala se k tomu finanční možnost někomu zprostředkovat půjčku ze stavebního spoření na 150.000,- Kč, kde poplatek je jen 3.000,- Kč. A probrala se trochu Objednávka na nevratných 200.000,- Kč. Ta je na videu, jak jí drží v ruce Ondřej Kust.
Zde to tedy trochu rozeberu.
Pan Vondra bude nejprve seznámen telefonicky se situací, že se věci nyní musí řešit, a že se mu nabídne obchod, takový, který se mu bude líbit.
Dále se zahájí činnost Dělání stavebních firem na částku 4.000,- Kč zálohy na budoucí zakázky, tuto činnost že zahájí od pondělí Beata.
A právě, když by se vymyslelo, že by pan Vondra byl investorem, za podmínek 3 x tolik za 2 roky, třeba částkou 60.000,- Kč, tak by pak měl 180.000,- Kč. Dobrý obchod. A k tomu má slíbené klienty na kuchyně. A s klienty pracuje Martina. Takže se dostáváme do obchodní propojenosti.
BUDOUCÍ PŘÍJMY – v krátké době:
Od stavebních firem na možnost zakázky, zálohy, pak zaplatí provize
Od klientů na byty, zálohy á 30.000 Kč na projektové práce
Od klientů na nemovitostní fond, na zhodnocení 6% úrokem ročně
Od klientů na zhodnocení, na 32% úrok ročně. Na projektové práce.
Od klientů na 17% do obchodného překupnického nemovitostního fondu, na investici do pozemku
Od klientů za Zelené karty, s výnosem, z 5.000,- Kč zisk 10.000,- Kč za 1 rok, možná až 15.000,- Kč (z práce sms kujících spolupracovníků).

Pokud tedy spolupracovnice potřebují peníze do 3 dnů, nebo v podobně krátké době, musí investoru nabídnout tak pro něj výhodné podmínky, aby se mu líbily a aby na ně přistoupil. A pak kolektiv ty podmínky musí jen investoru splnit. A je to věc rizika kolektivu, jestli spolupracovníku převede dopředu peníze. A tam spolupracovník zase ukáže rozpracované své obchody, rozpracované své klienty.
Už jsem jedno platil paní z Ostravy asi 8.000 Kč, slibovala, že pak bude vykonávat spolupráci. Jenže, z nádraží mi jenom po obdržení peněz utekla.
A Jana Kazdová říká, že se mají brát peníze od investora, až když jsou peníze na cestě.
Zde bych tedy propojit požadavek na pana Vondru s penězi na cestě. Beata umí dotáhnout investory, takže když Beata bšhem 1-2 dnů navolá stavební firmy na investici 4.000,- Kč pod příslibem budu zakázky, a navolá jich asi 20, tak bude potenciál asi 80.000,- Kč na cestě. A až pak se dá telefonovat panu Vondrovi, a pronést, že sice potřebujeme od něj investici, ale proto tomu máme peníze na cestě. A k tomu doplnit asi 50 převolaných šedivců, aby se mu daly říci předběžné výsledky s klienty na byty 2+kk a že by se s nimi probíraly i ty kuchyňské linky a vývody, aby si vývody zapracovali klienti do projektu.
Takže jiné stavební firmy + klienti, to se pak dá, to má rozum. Nejprve trochu té práce, a pak peníze. A ne říkat, dej mi peníze, já určitě pak budu pracovat.
Jak říkám, ta paní z Ostravy mne vyučila.
Snažím se najít kompromis, mezi investorem a Martinou.

18. PRODEJ ZELENÝCH KARET PANÍ BEATOU.
Dohodlo se, a znovu zopakovalo, že Beata prodá 20 Zelených karet. Cena jedné Zelené karty je 5.000,- Kč. Tedy že budu tržby za prodej Zelených karet hned 100.000,- Kč, Provize za prodej je 10% z ceny tedy 10.000,- Kč pro paní Beatu Sovovu. A zbytek peněz je určen a rozdělen, na personální práce, na databáze, na dispečerské pulty pro nové spolupracovníky dělají právě na Zelenou kartu na člověka nad sebou, který si jí koupit, vydělávající mu meziprovize.
Věci k Zelené kartě a zvuk nabídky poslala Ing. Kája Hovorková Beatě Sovové.
Tím vznikne další krytí pro investora pana Vondru.
Beata tedy dělá v pondělí, v úterý a ve středu k autobazarům ještě prodej Bílé knihy Infoburzy stavebním firmám s budoucí zakázkou a prodej Zelených karet na příjmy z lidí pod sebou s Bílou knihou Infoburzy v pdf. A´t kupující něco má, a´t má i další možnost získat finanční prospěch, a to díky Bílé knize Infoburzy má.

Diskuse:
Koho volit za prezidenta
Vytvoření skupiny Pardubické callcentrum na whatsappu a udělání správcemi všechny členy. Pro jistotu.
Vytvoření skupiny Koordinátoři 2.

Martina má Tipařskou smlouvu na zprostředkování zhodnocování na 6% úrok a bude mít smlouvu na Obchodní dopracování klientů za 22.500,- Kč.
Ing. Karla Hovorková má Tipařskou smlouvu na zprostředkování zhodnocování na 6% úrok a bude mít smlouvu na personalistiku..
Beáta má Tipařskou smlouvu na zprostředkování zhodnocování na 6% úrok a bude mít Tipařskou smlouvu na stavební firmy (vezme si od asistentky personalistky paní Stanislavy Novákové).
Spolupráce se zahajuje podpisem Svěřenského fondu za 90,- Kč, na pasivní příjmy z lidí pod sebou, to jsme říkali. Původně jej měli poslat všechny 3 Janě Kazdové. Pak jsme se po telefonu domluvili, že jim je podepíši v Pardubicích. Ale k podpisu mi je nedali, takže si je budou muset poslat Janě Kazdové do Čakovic. Těch pár korun na poštovné v těch 8.000,- Kč určitě dámy mají
Všech 9 smluv asistentka personalistky paní Stanislava má na svém služebním emailu.
Smlouvy jsou také na náborových stránkách vlevo v menu.
Nový pán nastoupí na 2. Pozici vedle Stanislavy Novákové, aby si pod sebe mohl dávat další operátorky na 1 pozici.
Nový pán by mohl zkusit prodávat naší reklamu s náhodnými příjmy.
Zatím to tak necháme. Zatím to nebudeme měnit. A uvidíme, co příští týden přinesou lidi v košíčku za výsledky, za ovoce.
Každý má až 6 košíčků, a do nich má něco získávat a to nám nosit. Mělo by to jít pochopit.
Skončeno asi v 18,30 hod.

Na vědomí:
Mgr. Roman Machura
Marie Frantová
Jana Kazdová
Pavel Šámal
Naďa Krtičková
Magda Kempová z Ostravy
Karel Skřípal stavař
Jaroslav Peroutka stavař
Ing. Vladimír Beneš, projektant
Beata
Kája
Martina
Stanislava


Přílohy: souhrnná zpráva a obrázky
Body z projednávání:

Body z projednávání schůze střediska Družstva investorů dne 27.10. v Plzni:

Program schůze Plzeň – s odkazy (přečtete si, kvůli Vaší připravenosti)
Program schůze:
Prezence, Rozvaha, výsledovka, připraví pan Pavel Šámal
Rozpočet na akci 2 parcely, 8 bytů
Odkaz: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28785/171013/

Finanční plán na akci 2 parcely, 8 bytů
Překlikávátko vlevo dole v rohu
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28785/171013/

Čakovice, situace, zastavovací studie na pozemku 5.000 m2, příklad
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27088/

Schéma propojení
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27088/images/schema.jpg

Stanovy, kariérní předpis
Odkaz:
http://investorske-druzstvo.wz.cz/klub/0122/22467/eshop/02/

Rozpočty a investiční plány
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/intranet/

Developerské sestavy pro klienty
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27546/

Vzory smluv pro klienty
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27730/

Harmonogram výstavby
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27504/

Platby klienta, 7 splátek 15%, 15% (nebo 30% najednou), a 15%, 20%, 15%, 15%, 5%
Viz. původní smlouvy k bytu
Odkaz.

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27003/


Prostředí pro investory, družstvo, vyberou se peníze na pozemek a ten se následně po 1 roce prodá skupině klientů na bydlení.
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27003/14/14.pdf

Stavební zajištění developerské akce
Reference, co se stavělo
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27085/

Náš poptávkový server, rozesílání poptávek na whatsapp
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/poptavky/170928/

Diskuse
- možné zapojení dalších realitních kanceláří, jedna na jeden další pozemek
- možné zapojení dalších finančních poradců a poradkyň, jeden nebo jedna na další pozemek
- opravena stránka Výdělky
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28500/vydelky/


Domluvilo se, že Ondřej bude kontaktovat Vladimíra - projektanta.
komu: Ondřej Kust
Co: kontakt na pana Ing. Vladimíra Beneše
Tel.:
Email:

Zavolej mu, a sejdi se s ním u Lochoty. Představ se, pověz mu, že od léta znáš Janu Kazdovou osobně (tu od zná). A vyprávěj mu věci.
Že jsem tam byli s Pavlem Šámalem a Marií Frantovou (tu zná také).
Že Jana Kazdová potřebuje od něj celkem urgentně jen situaci na VODOCHODY, 4 Řadové rodinné domy a v každém 4 byty, takže 4 malé bytové domy a celkem 16 bytů. Parkování v suterénu pod objekty.
Pak mu pověz, že jsme mluvili, o akci v Plzni, 2 Řadové domy, 8 bytů. Použila by se dokumentace z Vodochod.
Pak mu pusť odkaz na předběžné klienty:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/klienti2/171015/

A pak s ním prober, že Šárka chce rozjet Litice:
https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/plzen-litice-/375628124#img=4&fullscreen=false
že v tom vidí obrovský potenciál a že tu akci chce dělat. Do družstva investorů, do jeho jednoho střediska vstoupí investoři na pozemek. A do druhého družstva, Družstva kupujících vstoupí klienti na byty.
A prober s ním, že Na´da Krtičková by rozjela malou akci ve Strakonicích, 1 Řadový rodinný dům se 4 byty. Probírat to bude s Karlem Skřípalem, se známým realitním makléřem a s finančním poradcem, který se hlásí na spolupráci.
Důležité je, že si umíme shánět koncové klienty, to mu řekni, děláme to jinak, než všechny realitní kanceláře. Na tu akci 4 byty, nebo 8 bytů, si s naším marketingem troufáme. Na 60 bytů, nevím, aby to nebylo moc velké sousto.
Začal bych něčím menším a dodělal to.

A prober s ním, že Jana Kazdová mu bude psát o tu situaci na ty 4 ŘRD, 16 bytů. Viz. souhrnná technická zpráva a obrázky.
Pak dej info.
Na vědomí:
Ing. Vladimír Beneš
Jana Kazdová
Naďa Krtičková
Karel Skřípal stavař
Pavel Šámal
Marie Frantová


Přílohy: souhrnná zpráva a obrázky

Body z projednávání:

ve čtvrtek 12.10. telefonováno a probíráno
S Ondrou Kustem. Probírali jsme tu schůzku po mých narozeninách za 14 dní v Plzni, že zamluví stůl u Lochoty cca na 15.00 hod. Probrali jsme, že Pavel bude mít udělanou rozvahu a možná i výsledovku. A veznu s sebou originál stanovy. A že má přijít Šárka, Martina, Michaela a možná přijede i Jaruška. Tedy 4 spolupracovnice.

A probírali jsme, že se najdou ty 2 parcely v plzni nebo u Plzně. Středisko se udělá jako analytický účet a 6 lidí už máme, to jsme my, tak si jej tak nějak per rollam podepíší. Aby se neříkalo, že nic není. A že už jsou první 2 klienti na Plzeňské byty 2+kk, Ondra a jeho kamarád z Lucemburska.

A probírali jsme, že kamarádovi do Lucemburka pošle ten obrázek překladu té věty v Němčině, protože jeho kamarádi a známí v Lucembursku umí německy. To dá rozum.

A probírali jsme, že se nejprve projedná budoucí kupní smlouva na byt s JUDr. Jelínkem a financování se Šárkou, a až bude tato smlouva projednaná, tak pak se bude teprve dělat ta smlouva na ty předprojektové práce s platbou 30.000 Kč. Že je to takto bezpečné.

A probírali jsme, že se kupuje pozemek až po vydání stavebního povolení, že chráníme klienta a jeho peníze.

A probírali jsme, že si byt může během zahájení výstavby komukoli prodat, třeba o 100.000 dráže. Takže bude mít složeno 30%, ty dostane zpátky a 100.000 Kč navrch.

A probírali jsme, že chceme těmi klienty na repas hypoték potěšit Šárku, když ona volá naše klienty a pomáhá nám.

A probírali jsme tabulku 200 akcí, že se na ní koukne.

A probírali jsme, že se od 5. listopadu bude SMS kovat Plzeň. Asi tak 1 měsíc, co Mikuláše. Pak už se nic neudělá.

Takže tohle jsme si dnes večer povídali.

Václav

v sobotu 10.9. domluveno
Že Ondra Kust zavolá Martině Švejdové a Lucii Šamalékové, a domluví schůzku u Lochoty.
Telefony:
na Martinu Švejdovou:
tel.: 773612828

na Lucii Šamalíkovou:
tel.: 720389252

Na Ondru Kusta:
tel: 775260681

Tak si čísla pěkně uložte, ať pak poznáte, až Vám Ondra bude volat nebo psát SMS ky.

Bod 1)
Ve čtvrtek 10.8. se sešel Ondřej s Monikou v její cukrárně. Monice jsem nabídl, že budeme spolu stavět činžovní dům a rozdělíme se. Ondra má nabídnutou a projednanou jednu čtvrtinu pomeranče, druhou jednu čtvrtinu mám já a Kateřina a zbývající polovinu má Družstvo investorů. Už v týdnu jsme říkal Kateřině, že tam budou tím pádem 2 „pomeranče“. Tedy 2 etapy jako je akce Smržovka. .
Ondra probíral s Monikou, že by se do cukrárny volili na schůzky ředitelé firem, na naše produkty. Stavební firmy, firmy na reklamu, firmy na Svěřenské fondy za 90,- Kč a 1 Kartového robota, nemoili 1 zelenou kartu na člověka pod sebou. A Monice se to prý líbilo.
Whatsapp Moniky: Monika říkala, že si bude muset pořídit jiný chytrý telefon, že u tohoto nemá dost paměti a že jí nejde mikrofon.
A mluvil o Martině Švejdové, kde je plán, že by třeba chodila na 2 hod. denně jako na brigádu. A pak by se vidělo. Martina byla zdrojem k sestavení plánu dělat pobočku v Regensburgu, také na reality a na development.

Bod 2)
LUCEMBURČAN
Bude tady celý týden. Měl by koupit 1 apartmán na Smržovku, nebo 2 apartmány a pak 1 prodat a mít zisk.
Měl by investovat 20.000 Kč na dělání dotazníků do callcentra, podle nabídek v Modrém letáku. Je tam nabídka z 10.000 Kč 32% za 4 měsíce. Tak by si ji prohlédl a investoval by dvojnásobek. Měl by návratnost. Ondra by mě také, a to provize za klienty sehnané callcentrem, když sehnal na to investora, to máme v pravidlech. Takže pro oba dobrý obchod. Můžete se do Modrého letáku všichni podívat, najdete jej na našem Eshopu.

Bod 3)
POZEMEK v PLZNI 10.000 m2 – na apartmány na pronájem.
Jde o komerční pozemek. Tedy na apartmány nejdou hypoteční úvěry. Ale naše Mgr. Soňa Urbanová umí profinancovat tzv. „víkendové apartmány“ . Takže to by šlo a stavební spořitelna by na tento záměr uvolnila peníze. Tak, to je dobrá zpráva.
Dal jsme na Facebook obrázek zástavby. A poslal jsem na whatsapp do skupiny Koordinátoři zhruba obrázek zástavby. Podobná, jako na Praze 4 –Šeberov, moje první developerská akce. Takže první informace bychom měli.

Bod 4)
2 TABULKY KLIENTU OD CALLCENTRA - 5 otázek.
Ondřej si jí všiml, zaregistroval jí.
A ví, že je přidělena do péče Kateřině Horáčkové. za 2-3 dny dovolat, co obchodně zaujalo.
A ví, že JUDr. Karel jelínek bude platit další kolo práce callcentra, aby byla další tabulka a další klienti.

Bod 5)
STAVEBNÍM FIRMÁM, Že JIM SEŽENEME FINANCE OD ČSOB a.s. a klienty a investory callcentrem.
Ondřej říkal, že Monika zná nějaké stavební firmy. Tak jsme říkali, že pokud budou chtít dělat vlastní development, tak že jim nabídneme, že jim seženeme úvěr od ČSOB a.s. a potřebný počet klientů sms kováním a potřebný počet investorů callcentrováním. Aby jim to nabídli.
A že by se sešli s JUDr. Karlem Jelínkem, který v ČSOB a.s. byl.

Bod 6)
Franchisová smlouva mezi mnou a Ondrou.
Ondra si jí přečte na Náborových stránkách paní generální Kateřiny Horáčkové.
Pak se bude podepisovat. A že bych přijel do Plzně si natočit ten pozemek na video a namluvit průvodce. Cesta k pozemku. Video u pozemku. Videa pak umístím na ftp a půjde na ně posílat odkaz. A to nám zjednoduší práci se stavebními firmami a s klienty na výstavbu a s investory na pozemek.

Odkaz na tyto stránky - zápis ze schůze per rollam:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28578/V případě dotazů volejte:

Kontakt: pan Václav Ženíšek
tel: 773 172 405
E-mail: konzultacni-spolecnost@seznam.cz

Kontakt : pan Ondřej Kust
tel: 775 260 681
E-mail: kustak@seznam.cz

AKCE
II. APARTMÁNY SMRŽOVKA JIZERSKÉ HORY
III. RODINNÉ DOMY VODOCHODY U PRAHY© 2015-2016 PRODUKTY, Kontakt |