MALÝ ZÁPIS Z JEDNÁNÍ O REALITNÍ SPOLUPRÁCI MEZI KONZULZAČNÍ SPOLEČNOSTIÍ A PANÍ DANIELOU RANDÁČKOVOU S PANEM LADISLAVEM LANÍKEM.

(per rollam, na dálku)

PŘÍTOMNI: pan Pavel ŠÁMAL- jednatel. Paní Václav ŽENÍŠEK – koordinátor, projekt manažer, paní Daniela RANDÁČKOVÁ a pan Ladislav Laník - realitní kancelář

Telefonní a emailový kontakt pro uložení:

Pavel Šámal, tel.: 778088548, email: semda.cz@volny.cz

Václav Ženíšek, tel.: 720591088, 773 172 405, email: Konzultacni-spolecnost@seznam.cz

Daniela Randáčková, tel., 734335195, email: danielaran@volny.cz

Ladislav Laník, tel.: 733141215, email: ladislavlanik@seznam.cz

Jaroslava Ulrichová, tel.. 777513000, email: konzultacni-spolecnost28635@seznam.cz

Naďa Krtičková, tel.: 736266986, email: konzultacni-spolecnost28539@seznam.cz

Lenka Lipowská, tel.: 724879242, email: konzultacni-spolecnost28725@seznam.cz

Dáša Vaškovičová, tel.. 739770647, Email: konzultacni-spolecnost28674@seznam.cz

 

PROGRAM JEDNÁNÍ:

1 ZOPAKOVÁNÍ CEN:

Za vyřízení klienta z Růžového systému na byt nebo apartmán: 22.500,- Kč (na 0,1 bytu nebo apartmánu 2,250,- Kč)

Za přivedení klienta na výstavbu bytu nebo koupi apartmánu 80.000,- Kč (nebo 8.000,- Kč na 0,1 bytu nebo apartmánu na pronájem).

 

2. ELEKRONICKÝ STAVEBNÍ DENÍK – ON LINE NÁSTROJ. Jde o technickou věc, která se zobrazuje na internetu, a klient má tak k dispozici fotografie a zprávy z dozoru a dohledu stavby. Provoz zajišťuje Družstvo investorů a Konzultační společnost. Klientům tento nástroj umožní monitorovaný přehled o jejich stavbě za jejich finance. Tato činnost je placena z položky projektové práce, rozdělní dle honorářového řádu projektantů, architektů a techniků, z položky TDI, technický dozor.

 

3. SOUČINNOST PANA LADISLAVA LANÍKA SE STAVEBNÍMI ÚŘADY.

Pan Laník je součinný při zjišťování, co na pozemcích stavební úřad a obec povolí stavět a jestli jsou dostatečné kapacity sítí. Tedy bude i placen z položky projektové práce, položky dokumentace pro územní rozhodnutí – inženýrské práce.

 

4. DOMLOUVÁNÍ NÁBĚRŮ PRO PANÍ DANIELU RANDÁČKOVOU A PANA LADISLAVA LANÍKA:

Budeme domlouvat realitní náběry pro paní Randáčkovou a pana Laníka. Dají mám telefonní čísla, kontakty z nějakého systému a my na ně budeme volat náš callskript na domlouvání schůzek a náběrů. Odměna dle Svěřenského fondu za 90,- Kč pana Ladislava Laníka 0,2 z jeho provize, tedy 0,1 z celé realitní provize. Pan Ladislav Laník podepíše na poště Svěřenský fond, a pošle poštou Janě Kazdové na poštu do Čakovic.

 

5. BUDOVÁNÍ CALLCENTRA v ČTK

Pana Ladislava Laníka zaujalo mé budování callcentra pro 4 operátorky na telemarketing 0,1 apartmánu u moře. Zapojil by se do struktury a byl by součinný. A ještě má kamaráda, který má callcentrum v České Lípě. Toho by také zapojil, až budou peníze od investorů na základní poplatek callcentrum za volání od investorů. Investoři by měli také jeden realitní podíl za struktury, tedy 750,- Kč za 1 klienta na 0,1 apartmánu a callcentrum by mělo asi cca 1.500,- Kč pro vedoucího a pro operátorku a + 750,- Kč na kancelář, tedy 2.250,- Kč za 1 klienta na 0,1 apartmánu. To znamená 1.-3. pozice callcentrum, 4. pozice pan Ladislav Laník (s paní Randáčkovou), 5. pozice zakládající, 6. pozice 3 franchisanti a franchisantka, 7. pozice staří investoři systému a 8. pozice 3 programátoři. Všichni tedy podle pravidel schválených u notáře a zapsaných obchodních soudem.

Takže každé malé domácí callcentrum v bytě, na ubytovně, nebo v rodinném domě bude mít odměny 1.500,- Kč (pro vedoucí manažerku malého domácího callcentra 750,- Kč a pro operátora 750,- Kč) a ještě 750,- Kč na nájem a réžii. Tedy celkem 2.250,- Kč z každého klienta, který dopadne.

Nabízení činností malých domácíh callcenter se chceme zabývat na nové s.r.o. Školící domácí agentura.

A pokud nějaké callcentrum bude chtít peníze předem, tak se zjistí kolik, a pak se zváží, že by tedy id investorů investujících do mezd callcentra byly zaplaceny hned požadované částky za telemarketing, a investor by si pak zinkasoval zbytek do vše provizního dílu. Tedy investor by dostal zhruba polovinu provizního dílu a polovinu callcentrum.

 

6. POZEMKY:

HOROUŠÁNKY, NOVÉ JIRNY, TIŠICE (MĚLNÍK) a PLAZY (MLADÁ BOLESLAV.

Pošlu odkazy panu Ladislavu Laníkovi. Aby se na nich začalo dělat, aby se začaly nabízet klientům z Růžového systému, na nich byty 2+kk

 

7. PŘEDSTAVENÍ MAGDY KEMPOVÉ Z OSTRAVY NA 5. POZICI.

Probráno, že se s Magdou Kempovou známe od r. 2007, kdy jsme už tenkrát dělali Infoburzu. Brigádnice inzerovaly nabídku na výstavbu 10 ti rodinných domů u Prahy. A nyní bych chtěl připravit výstavbu bytů 2+kk v řadových rodinných domech v Brně nebo u Brna.

 

8. 4 stupně našeho kariérního systému:

Mám postupně 4 stupně: 1 stupeň callcentrum a telefonické nabízení 0,1 (1/10) apartmánu u moře,  2. Stupeň reality, 3. Stupeň Finance, tj. i Svěřenské fondy asi 10.000 rodinám a 4. Stupeň developerské projekty na různých pozemcích, vystavět dalších 500 bytů v ČR a 500 bytů v Německu.

 

9. APARTMÁNY SMRŽOVKA

Pozemky mají stavební povolení. S klienty z Růžového systému na apartmány Smržovka je možno hned zahájit jednání. Převolá je paní Lipowská a paní Vaškovičová a postoupí je panu Ladislavu Laníkovi (emailem, SMS, a na soukromý whatsapp, ať máme jistotu). Postup s klientem je úplně stejný, předání desek se zásilkou (viz. obchodní smlouva). Na akci je 10 řadových rodinných domů a v nich buď 40 bytů 2+kk a nebo budou v přízemí 2 byty 2+kk a nahoře jeden spojený byt 4+1), tedy 3 byty v 1 domě, to stavební zákon povoluje. Tedy 30 bytů.

 Pořád musí zbýt 15% zisku, jak to chce ČSOB a.s., tedy 4,5 bytu nebo 6 bytů (po úhradě realitní činnosti). Tak musí být vypočítaný developerský rozpočet a proto musí počítat s levnou cenou za stavební práce a dodávky.

 

10. NABÍDNE SE 0,1 APARTMÁNU U MOŘE A PAK SE PŘEVEDE KLIENT NA SMRŽOVKU:

Nabízí se 0,1 apartmánu u moře, ale tam je 3 měsíční vytíženost. A pak se klientu nabídne 0,1 apartmánu na Smržovce. To má blíž a bude mít svoji nemovitost více pod kontrolou.

 

11. VYTVOŘENÍ AGENTURY V NĚMECKU NA NABÍZENÍ VYUŽÍVÁNÍ APATRMÁNŮ SMRŽOVKA.

V Německu vytvoříme malou agenturu, callcentrum, na nabízení užívání apartmánů Smržovka, budeme shánět dlouhodobé nájemce, kteří si budou apartmány krátkodobě pronajímat. Ideální by mohly být cestovní kanceláře. Nebo fondy. V Německu že by lidi dali peníze do nemovitostního fondu a ten by pronajímal apartmány Smržovka a z pronájmu by dával investorům peníze. V Německu jejich zákony mají institut Svěřenský fond, a ve Švýcarsku také.

Paní Randáčková uvedla příklad, kdy zde před 20 ti lety se nabízelo 20 leté využívání apartmánů, s jednorázovou platbou předen za užívání. Aby klienti tak někomu splatili jeho hypotéku na apartmány u moře a jemu zůstaly v majetku.

Kdežto my nabízíme investorům, že 85% apartmánů bude jejich. No a 15% mi má zbýt, když to chce ČSOB a.s. A  to je ten zápis POSTAVÍME SPOLU 12 BYTŮ, a 2 Z TOHO PRODÁME a 2 NÁM ZBYDOU A ROZDĚLÍME SE. Na jedné straně zápisu budu já (jako správce) zastřešující více svých lidí okolo mě a na druhé straně bude trojice JUDr. Karel Jelínek, paní Daniela Randáčková a pan Ladislav Laník (viz. minulá schůze). /já jen, aby se na to nezapomnělo mám to pečlivě monitorované a byla u toho i paní Jaroslava Ulrichová/.

 

12. VE SMLOUVĚ JE ODMĚNA ZA ČINNOST DALŠÍCH REALITNÍCH MAKLÉŘU

Ve smlouvě je uvedena i činnost vést další realitní makléře, kteří si ale budou muset přinést další pozemek. Také je odměna 22.500,- Kč z developerského rozpočtu. Takže další realitní makléři a makléřky, kteří vyplní 2 dotazníky, dotazník 1 – 5 otázek a dotazník 2 – 16 otázek, se sejdou nejprve se mnou a pak když tak budou postoupeni panu Ladislavu Laníkovi. A pan Ladislav Laník, když nebude stíhat, si sežene sám také další realitní makléře. Takže další realitní makléře sháníme oba, obě smluvní strany. Protože z toho máme další náš rozvoj (více projektových prací, více stavebních zakázek, více realitních provizí, více poplatků za Elektronický stavební deník, více inženýrské činnosti, více odebraných stavebních materiálů, více koupených skeletů od firmy Goldbeck, více kuchyňských linek od pana Jana Vondry atd.).

 

Diskuse:

Pak už jsme je diskutovali.

 

Skončeno, přečteno, všichni souhlasí.

 

Odkaz na tento zápis PER ROLLAM na internetu:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28828/

(klikněte si)