INFOBURZA
Pensjonat nad morzem


INFOBURZA

JEDNATEL, SMLUVNÍ PARTNER BANKY


Konzultační společnost, s.r.o.
Pavel Šámal
jednatel
IČO: 25632001
JEDNATEL
tel: 778 088 548
E-mail: pavel.samal@seznam.cz

Fb.:https://www.facebook.com/pavel.samal.75

Ing. Václav Ženíšek


Ing. Václav Ženíšek
Koordinátor, Projekt manažer
tel: 773 172 405
E-mail: Konzultacni-spolecnost@seznam.cz

Ing.arch. Tomáš Podhajský
FESTON ATELIER

Ing.arch. Tomáš Podhajský
FESTON ATELIER
architekt, projektant
tel: 603 477 253
E-mail: tomaspodhajsky@seznam.cz
paní Ľubica Mouleová

paní Ľubica Mouleová
pro Družstvo investorů, Svěřenský fond a Obchodní manažerka
tel: 608 795 270
E-mail: konzultacni-spolecnost27475@seznam.cz
WhatsApp: Ano
Fb: https://www.facebook.com/lubica.nadezda
paní Marie Frantová


Družstvo investorů
paní Marie Frantová
místopředseda představenstva
tel: 728 465 736
E-mail: frantovamarie@email.cz

Fb.:https://www.facebook.com/profile.php?id=100008494037255

paní Jana Jelínková


Družstvo investorů
paní Jana Jelínková
místopředseda představenstva
tel: 774 36 88 71
E-mail: jana.kazd.j@seznam.cz

pan Petr De Cristofaro


Kontakt : Petr De Cristofaro (-Tichoslapek)
Telefon +41(0)79/ 901`62`97
E-mail: zukunftpetr@gmail.com
Bachweg 3 / CH-9125 Brunnadern SG
Skype: petr.de.cristofaro
Fb.:https://www.facebook.com/petr.decristofaro

Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem

Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem za 0 PLN, ale do współpracy.
wersja na telefony komórkowe i tablety

zaktualizowano: od 9.11. 2019


Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Oferta nieruchomości w nadmorskim pensjonacie za 0 PLN, ale do współpracy.

______________

Překlad:
Nabídka nemovitostí v přímořském penzionu za 0 PLNOferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Pensjonat nabyta za pożyczone pieniądze i wypłacana przez Najemcę, jego funkcjonowanie i hipotekę.

Pensjonat wypłacana ze sprzedaży poszczególnych mieszkańvlub z ich dzierżawy nieznajomym.

______________

Překlad:
Penzion koupil za vypůjčené peníze a zaplatil nájemce, jeho fungování a hypotéku.

Penzion se vyplácí za prodej jednotlivých bytů nebo za jejich pronájem cizincům.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Zasadą jest, że 10 mieszkań jest sprzedawanych, a 2 mieszkania muszą pozostać jako zysk na rozwój. Tak więc ceny mieszkań muszą zostać obliczone. Tego chce bank.

______________

Překlad:
Princip je takový, že se 10 bytů prodá a 2 byty musí zůstat jako developerský zisk. Tak musí být napočítané ceny bytů. Tak to chce banka vidět.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Pierwszą część pieniędzy uzyskuje się poprzez obligacje na rynku nieruchomości. 30% całego budżetu na rozwój. I te obligacje na nieruchomości będą wymieniane z ludźmi na pieniądze. A następnie dodaj 70% pieniędzy z banku.

______________

Překlad:
První část peněz se získá tak, že se udělají nemovitostní dluhopisy. 30% celého developerského rozpočtu. A ty nemovitostní dluhopisy se vymění s lidmi za peníze. A pak se přidá 70% peněz od banky.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

schemat współpracy

______________

Překlad:
schéma spolupráceOferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

program inwestycyjny:
Pieniądze na obligacje i pieniądze z banku

______________

Překlad:
schéma investic:
Peníze za dluhopisy a peníze od bankyOferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Właścicielem wybudowanej lub wykupionej emerytury będzie każdy Polak. Sprzeda 10 mieszkań na 12 mieszkań. Aby zapewnić zysk 2 mieszkania. Ale 10 mieszkań musi zapłacić wszystkie 15 mieszkań. Zatem te 2 apartamenty będą warte 0 PLN.

______________

Překlad:
Majitelem budovaného nebo kupovaného penzionu bude libovolná polská osoba. Ta ze 12 ti bytů z nich 10 bytů rozprodá. Aby se zajistil zisk 2 byty. Ale 10 bytů musí zaplatit všech 15 bytů. Takže ty 2 byty budou za 0 PLN.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Rodzina jest fundamentem państwa, którego nas nauczono. Tak więc polska rodzina musi mieć regularne dochody z zagranicy, z obcych krajów i z pracy ludzi w obcych krajach. Dochód z ich małych oddziałów na współpracę w zakresie nieruchomości, a ponadto dochód z wynajmu domu gościnnego nad morzem. Więc zagraniczne oddziały i pensjonaty za granicą dokonują inwestycji.

______________

Překlad:
Rodina je základ státu, nás učili. Takže polská rodina musí mít pravidelné příjmy z ciziny, z cizích států a z práce lidí v cizích státech. Příjmy ze svých malých poboček na realitní spolupráci a ještě k nim příjmy z pronajímání penzionu u moře. Takže pobočky v cizině a penzion v cizině proplácejí investice.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Nowa spółdzielnia mieszkaniowa jest sprawą legalną, czystą i zgodną z prawem.

Nowa spółdzielnia mieszkaniowa może mieć tylko 8 lub 12 osób. Składa się z klientów na mieszkania.

______________

Překlad:
Nové družstvo na byty je věc legální, věc čistá a věc v souladu se zákonem.

Nové družstvo na byty může mít třeba jen 8 lidí, nebo 12 lidí. Je složeno z klientů na byty.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Klienci, członkowie nowej spółdzielni, będą na przykład 1 667 PLN na rzecz spółdzielni. Składki do spółdzielni dzielone są na podstawowy depozyt członkowski, który wynosi 1 667 PLN, a następnie wpłacany do spółdzielni dodatkowe pieniądze, czyli 30% ceny mieszkania. I to są inne depozyty członkowskie. Za te pieniądze kupują ziemię, projekty i sieci.

______________

Překlad:
Klienti, členi nového družstva si dají např. každý 1.667 PLN Kč do družstva. Vklady do družstva se dělí na základní členský vklad, který je 1.667 PLN a pak si dají do družstva další peníze, těch 30% ceny bytu. A to jsou ostatní členské vklady. A za tyto peníze si pořídí pozemek, projekty a sítě k pozemku.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

A dla tych 30% ceny ich mieszkań zapewni kredyt z banku, 70% ceny. I zaczynają budować i zatwierdzać, a po akceptacji przeniosą swoje mieszkania do swojej osobistej własności.

______________

Překlad:
A k těm 30% ceny svých bytů dodají úvěr od banky, 70% ceny. A začnou stavět, a kolaudovat a po kolaudaci si převedou svoje byty do svého osobního vlastnictví.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Przykład:
Jesteś naszym przyszłym klientem małego pensjonatu w Chorwacji, Włoszech lub Hiszpanii - BEZPŁATNIE. Za 0 PLN. I jesteś zainteresowany współpracą. Gdy nagrodą za współpracę jest mieć całe mieszkanie w pensjonacie nad morzem. Więc 1/2 zysku będziemy mieli razem. Razem będziemy pracować nad projektem i dzielić ze sobą dwa mieszkania, które następnie pozostaną zyskiem.

______________

Překlad:
Příklad:
Jste náš budoucí klient na malý penzion v Chorvatsku, v Itálii nebo ve Španělsku – ZDARMA. Za 0 PLN. A máte zájem o spolupráci. Kdy odměna za spolupráci je pak mít celý apartmán v penzionu u moře. Tedy 1/2 zisku, který budeme mít spolu. Společně budeme pracovat na projektu a společně se budeme dělit o 2 apartmány, které pak zůstanou jako zisk.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Po prostu zrobisz to, co pani Ivana Trump, żona Donalda Trumpa.

Tak tanio buduj, a potem drogie do sprzedaży przez agencje nieruchomości, takie jak RE / MAX.

______________

Překlad:
Jen budete dělat to samé co paní Ivana Trumpová, manželka Donalda Trump.

Tedy levně postavit, pak draho prodat přes realitní kanceláře např. RE/MAX.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Wszystko od ciepła twojego domu z Polski tylko przez Internet.
Będziesz oglądać i kontrolować wszystko każdego dnia. I mogę ci w tym pomóc. Jeśli jakaś pomoc lub współpraca ode mnie, ale chcesz.
Jak przebiega budowa i jak pieniądze wpływają na konto, na co zostaną wydane i tym podobne.

______________

Překlad:
Vše z tepla svého domova z Polska jen přes internet.
Všechno si budete hlídat a kontrolovat každý den. A já Vám mohu s tím pomáhat. Pokud nějakou pomoc nebo spolupráci ode mě ale budete chtít.
Jak jde výstavba a jak přitékají peníze na účet, za co se peníze budou vydávat a podobně.Oferta nieruchomości na własny pensjonat nad morzem:

Gdy grupa do 12 osób będzie zaangażowana we współpracę w zakresie nieruchomości w ramach tego planu i planu, będziemy mieli zarówno pieniądze, jak i prowizje między nieruchomościami z ich codziennych działań. Otrzymamy więc zyski finansowe z pracy tych wspólników nieruchomości. Zyskamy. Weźmiemy pieniądze. Tak?
______________

Překlad:
Když se k tomuto záměru a plánu pořídí ještě skupina až 12 ti lidí na realitní spolupráci, tak z jejich každodenní činnosti budeme mít oba dva peníze, realitní meziprovize. A budeme tedy z práce těch realitních spolupracovníků mít finanční zisky. Budeme profitovat. Budeme brát peníze. Ano?Link do stron po więcej informacji::
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id32192/191109/

FINANSOWANIE© 2015-2019 PRODUKTY, Kontakt |