Financování bytu 2+kk

Náš tým


 
Financování bytu 30% vkladem a 70% splácení úvěru bance přes účelové družstvo. Splácení konstantní anuitní splátkou (tj. ve stejné výši po celou dobu splácení).

Dobrý den,
Přicházíme s financováním bytu 2+kk pro mladé lidi. Financování: na začátku se platí jen 30% bytu. Pak se bere stavební úvěr od banky. A na konci po kolaudaci se platí 70% ceny bytu, většinou přes čerpání hypotečního úvěru, nebo vlastními finančními zdroji.

A na prvních 30% ceny bytu lze skládat finanční prostředky ze svých zdrojů, dále ze zdrojů stavebního spoření, nebo z půjčky z pošty.

Co na to říkáte?

Pro Vás tedy výhodná příležitost.

Pak už se jen byty staví a po kolaudaci se začíná splácet hypoteční úvěr nebo anuitní měsíční splátka družstvu (když si družstvo pak ještě dojedná dlouhodobý úvěr).
VIDEO: Anuitní kalkulátor Odkaz:


https://www.youtube.com/watch?v=rLIRukjmCyM


Video: Dva anuitní kalkulátory. Jeden přes bytové družstvo a úvěr bytovým družstvem splácený z jednotlivých anuitních splátek jednotlivých klientů na byty a druhý kalkulátor přes na klasický hypoteční úvěr. Odkaz:


https://www.youtube.com/watch?v=uKFXSwrhWmM

Odkaz na ANUITNÍ KALKULÁTOR v PDF:


http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33026/ak/1.pdfZveme Vás k naší spolupráci.

Klientům

nabízíme variantu, byty 2+kk za cca 1,8 mil. Kč až 2,5 mil. Kč. Pozemek, sítě, projekty, stavba, koordinace, reality, finanční servis a právní servis. A o tuto variantu je zájem.

A financování: a) standard s 15% developerským ziskem, jak požaduje banka b) s CASH BACKEM 10% zpět na konci výstavby, ze zisku z 15%.
Děkujeme velice za Vaše porozumění i pochopení.Náš tým:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/nas_tym/


Klikněte si:

 
Odkaz na tuto stránku je:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/financovani_bytu2kk