Pozvánka
Petr De Cristofaro / VÁS ZVE STÁT se RENTIÉREM :) Neboli jak si sáhnout až na 30.000,- měsíčně!!


PASIVNÍ PŘÍJMY
A JEJICH VÝPOČET

PASIVNÍ PŘÍJMY
A JEJICH VÝPOČET


pan Petr De Cristofaro


Kontakt : Petr De Cristofaro (-Tichoslapek)
Telefon +41(0)79/ 901`62`97
E-mail: zukunftpetr@gmail.com
Bachweg 3 / CH-9125 Brunnadern SG
Skype: petr.de.cristofaro
Fb.:https://www.facebook.com/petr.decristofaro
pan Mgr. Roman Machura


Družstvo investorů
pan Mgr. Roman Machura
SVĚŘENSKÝ FOND NA DEVELOPMENT (na společnou výstavbu rodinných domů a bytů)
tel: 704 246 192
E-mail: investorske-druzstvo22467@seznam.cz

Petr De Cristofaro / VÁS ZVE STÁT se RENTIÉREM.

Petr De Cristofaro / VÁS ZVE STÁT se RENTIÉREM :) Neboli jak mít pasivní příjmy časem až na 30.000,- měsíčně!!


Budete mířit k vlastnímu rentiérství.


Budoucnost začíná přicházet a pokrok Vás nemine. Lidé budou mít postupně své účty (peněženky) v mobilních telefonech. A na těch účtech mají lidé peníze. A k účtům (peněženkám) jsou i virtuální platební karty. A přes ty virtuální platební karty jde a lze už někde platit. Normální věc v cizině. A začíná se tato nabídka rozšiřovat i u nás.

Klienti mohou přes účet (peněženku) platit stavebním firmám třeba vícepráce, nebo jiné platby.

Klienti mohou přes účet (peněženku) platit projektové a inženýrské práce.

Klienti mohou přes účet (peněženku) platit realitní a zprostředkovatelské služby.

Klienti mohou přes účet (peněženku) platit ekonomické a účetní práce.

A takový účet (taková peněženka) umožňuje si tam peníze ponechat, nebo směnit za jinou nabízenou měnu a nebo i dát traderům k obchodovaní a inkasovat tak zisk.

A klienti mohou od stavebních firem nebo od developera dostávat cash back za svoji zakázku přímo na svůj účet (tedy do této své peněženky)

To, že toto účet (peněženka) umožňuje, je jen možnost. Nikoli povinnost.

Nicméně vidina malých pasivních příjmů z práce traderů (obchodníků s kryptoměnami na 26 ti pojištěných burzách) je rozhodně pěkná.

A slibované zhodnocování peněz funguje peníze jsou připisovány každý den. Ukázaná tady prostě platí.

Tady zvládnete s klidem mít svůj vlastní pasivní příjem, i si jej v klidu a pohodlně vybudovat...

Hledám další zájemce o pasivní příjem.

Hledáte možnost pasivního příjmu? Přivýdělek - Flexibilní práce - Kariéra - Práce z domu

Jistota, Zázemí, Právně ošetřeno, Flexibilita – při mateřské, při studiu, při zaměstnání, Atraktivní příjem, Atraktivní přivýdělek.6 % až 12% zisku měsáčně - přes aplikaci Cloud Token Wallet systém JARVIS AI.

VIDEO - první informace


NABÍDKA PRO VÁS

Měsíční úrok 10%

Denní připisování úroků.

Cloud Token Peněženka s možností dávat trade-obchodníkům své peníze k obchodování.

již 600.000 uživatelů

Existuje živý důkaz video materiálu, který ukazuje, jak Jarvis dělá obchody.

Obchoduje se s kryptoměnami proti sobě, např. BITCOIN proti jiné kryptoměně.

Maximálně milion uživatelů (stažení a instalace aplikace zdarma)

Jen první vklad 500 USD je nutný.

Získání kodu pro sebe jako sponzora a můžete nabízet dalším lidem pod Vás a budete z jejich investování profitovat.VIDEO - předkládáme Vám videonávod k aplikaci CTO Cloud.

Cloud Token

je založen na high-tech technologiích a vysoké míře profesionality hlavní tváře projektu Ronalda Aai.
Kdo je Ronald Aai? Především uznávaný technologický odborník ve světě blockchainu, internetu, mobilních a platebních technologiích. Má za sebou více než 25 let prokazatelných zkušeností v oboru s dokladovatelnými úspěchy. V lednu 2019 obdržel cenu za nejvíce inovativní projekt na Světovém Blockchainovém fóru, jako spolutvůrce Bit Beta systému, tedy blockchainu čtvrté generace.Cloud Token Wallet měl svůj mezinárodní oficiální start 12. května 2019 v Bangkoku v Thajsku. Na jeho uvedení na trh se také podíleli spoluzakladatel Světového Blockchainového Fóra, pan Sheng Zao jako strategický marketingový partner. A zvláštní host publicista a investiční expert Jim Rogers.

Hodnota CTO (Cloud tokenu) byla při oficiálním startu stanovena na 0,3 USD/CTO.

A jak si CTO doposud vede?

Vede si velmi dobře! K odměně za držení vlastní kryptoměny na peněžence v projektu JARVIS AI, která se pohybuje průměrně 10% za měsíc a je vyplácena právě v Cloud Tokenech je zde ještě pěkný bonus v samotném zhodnocení CTO! Přitom hodnota CTO není závislá na nových členech, ale jen na výsledcích obchodování JARVISu. V blízké budoucnosti přibudou ještě další projekty, které se aktivně budou podílet na růstu rezervního fondu a tím i na růstu kurzu CTO!Co je Cloud Token Wallet, jak funguje

a jak Cloud Tokeny získat?


VIDEO - JAK FUNGUJE


Aplikace Cloud Token je vlastně decentralizovaná mobilní kryptoměnová peněženka, kde je možné uchovávat několik typů kryptoměn jako jsou Bitcoin, Ethereum, Litecoin a další.

Její další funkce je možnost zapojit se do programu "Jarvis AI", který obchoduje v reálném čase s kryptoměnami a účastní se na "Arbitrážích", tedy využívá při obchodování rozdílů v cenách na různých kryptoměnových burzách.

Takových aplikací, které nabízí zhodnocení vlastněných kryptoměn existuje větší množství, ale zřejmě žádná z nich není tak transparentní, jako právě Cloud Token. Vaše kryptoměnové prostředky, které máte na této peněžence a využili jste s nimi program "Jarvis AI", tedy vydělávají neustále 24 hodin denně. Vaše odměna se pohybuje od 6 do 12% za měsíc a je vám vyplácena právě v Cloud Tokenech, které si samozřejmě můžete konvertovat do Etherea, následně si Ethereum poslat na některou z vámi preferovaných burz a směnit je třeba do USD, EUR nebo CZK.

Transparentnost

Transparentnost je v tomto projektu neuvěřitelná! Práci jednoho z více jak dvou stovek obchodujících botů je možné živě sledovat přímo v aplikaci. Obchodní boti společnosti dnes pracují 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu na 34 burzách a směnárnách po celém světě. Pracují pouze na burzách a směnárnách, kde jsou vklady pojištěny proti zcizení!

Vaše vložená kryptoměna stále zůstává na vaší peněžence a vy můžete kdykoliv z programu "Jarvis AI" vystoupit a vybrat si svoji vloženou kryptoměnu. Jediné omezení je po dobu 30 dnů od vstupu do programu, kdy v případě vystoupení zaplatíte poplatek ve výši 10% z vaší vložené částky. Po uplynutí 30-ti dnů již žádné restrikce pro výběr nejsou. Vaše vydělané CTO (Cloud Tokeny) se připisují denně na vaši CTO peněženku ve výši odpovídající výši vašeho kryptoměnového vkladu.

Například při vkladu kryptoměny v hodnotě cca 1000 USD se vám denně připíše přibližně 11 CTO (v současné době se kurz 1 CTO rovná 0,33 USD).

Jakmile se bude kurz CTO zvyšovat bude se vám samozřejmě připisovat poměrně méně CTO. Kurz CTO byl stanoven na hodnotu 0,3 USD což platilo do oficiálního startu, který byl 12. 5. 2019. Dne 11. 6. 2019 je kurz již o 39,67% vyšší, tedy na hodnotě 0,4120 USD/CTO.

Kurz CTO může postupně vystoupat na hodnotu v jednotkách a možná i desítkách USD. Každý získaný CTO bude mít velmi zajímavou hodnotu, zvláště ty co jsou získány v samotném začátku.

Proč Cloud Token?

1. Není třeba kupovat žádné balíčky (ani reklamní, ani investiční)

2. Žádné měsíční, roční nebo vstupní poplatky

3. Žádné restrikce výběru, je možné si kdykoliv vybrat svoji kryptoměnu

4. Můžete začít i s jen minimálním vkladem, třeba jen 10 USD (optimání minimum je 600 USD)

5. Můžete vydělávat peníze bez nutnosti kohokoliv sponzorovat, tedy přivádět nové lidi

6.Cloud Token vytváří výnos z obchodování pomocí arbitrážního obchodování, tedy ne z nových členů!

7. Cloud Token má potenciál růstu i 100x v následujících dvanácti měsících.UPOZORĚNÍ!
Jako v každém podnikání, mohou být Vaše výsledky rozdílné a jsou založeny na Vašich osobních možnostech, obchodních zkušenostech, znalostech a motivaci. Není žádná garance úrovně úspěchu jaký můžete dosáhnout. Podnikání v on-line byznysu může být velmi riskantní a může být spojeno s podnikatelským rizikem ztráty části nebo všech vložených finančních prostředků. Před přijetím jakéhokoliv obchodního nebo investičního rozhodnutí se seznamte s rizikem.

V podstatě zde platí pravidla velmi podobná jako v běžném podnikání a ten kdo je dodržuje, se může vyhnout zbytečným problémům.

On-line podnikání obsahuje celou řadu možných rizik, ostatně jako každé jiné podnikání. Rizika není nikdy možné zcela eliminovat. Je pouze možné s nimi pracovat tak, abychom je dokázali snížit na minimální možná.

Stejně jako při obchodování na klasických kapitálových trzích, kde můžete ztratit část nebo celý svůj kapitál, to platí i o kryptoměnových burzách, směnárnách a práci s kryptoměnami jako takovými. Pokud budete mít chabě zajištěn váš bankovní účet nebo se budete nezodpovědně chovat k jeho zabezpečení, může se stát že vám jej hackeři zcela vybílí. Naprosto stejná situace může nastat i s Vaší kryptoměnovou peněženkou. Stejně tak to platí o zabezpečení vašich e-mailových účtů, obchodních účtů a vašich počítačů či mobilních zařízení.

Zprávy z Facebooku

S Cloud Token Wallet nás čeká velmi zajímavý konec léta. V průběhu následujících 4 až 6 týdnů se budou do systému implementovat nové projekty, takže se máme na co těšit!
A co vy, kolik CTO dostáváte denně z matching bonusů?
Žádné nebo málo? Nádherný matching bonus získáte z vaší první linie ve výši 100% a z druhé ve výši 50%. Má to ale háček... musíte mít sami v JARVIS AI kryptoměnu za minimálně 500 USD a hlavně o této příležitosti musíte někomu říci :-).


10.srpna 2019
Včerejší přípisy máme již ve svých peněženkách :-) Jak bylo oznámeno , tak taky udělali - za mě ??

20. srpna 2019
Mám pro vás dnes pěknou řádku informací z posledních Cloud Token Wallet mítinků v Asii. Těším se na konec měsíce, kdy si podobné informace poslechnu naživo ve Varšavě na Cloud Token Wallet Evropském mítinku.
OK takže heslovitě...
Globální dosah Cloud Token Wallet
- 800.000 členů
- 145 zemí
Brzy dojde k úpravě značka
- Cloud Token bude přejmenován na Cloud 2.0
- Cloud 2.0 se stane registrovanou značkou
- Cloud 2.0 bude mít nové logo
Právní a regulační záležitosti
- Cloud 2.0 je v souladu s Šaría (Shariah)
- FSL (Financial Services License) na licenci pro poskytování finančních služeb se pracuje vSlužby nového Cloud 2.0
- CloudSIM bude spuštěna. MVSO (Mobile Virtual Service Operator) jméno mobilního operátora bude Cloud 2.0. Začne v Asii (mimo Japonsko).
- Bude představen program pro obchodníky (pravděpodobně s binárním plánem odměn)
- OTA (Online Travel Agency) On-line cestovní kancelář bude spuštěna v září 2019
Nové příležitosti pro vydělávání CTO
- Program "Rogue": Začínající při vkladu od 10 USD, kdy uživatelé se budou moci podílet ve "Spořící loterii"a budou oměňováni z celkové vydělané částky v programu Rogue.
- Program Friday: Začíná při vkladu od 5.000.000 USD. Velcí investoři budou moci připojit obchodujícího "Bota" přímo ke svému vlastnímu účtu na své kryptoměnové burze.
Další operační novinky
- C3 a C4 uživatelé mohou žádat o CT předplacené karty
- KYC pror CT předplacené karty je již v běhu
- Kuala Lumpur hlavní kancelář bude otevřena v září i
- Mítinky v Asii (Malaysia, Vietnam) and v Evropě (Polsko) jsou připravovány
- Globální CTW mítink proběhne pravděpodobně v říjnu
Spolupráce v- Cloud 2.0 bude chtít zřídit nadační fond
- Na obchodní spolupráci se společností GRAB (Asijský konkurent u nás známého Uber ) se momentálně pracuje.
No, je toho opravdu hodně co je v běhu... ??????

21.srpna 2019
Už máte svoji aplikaci Cloud Token Wallet a zapojený JARVIS AI? Tak asi víte, jak příjemné je sledovat denní odměny! Ještě příjemnější je možnost denně si je vybírat ??! Sladká je i odměna za sdílení této příležitosti v podobě úžasného Matching bonusu ??????!
Pro mně je nejzajímavější sledovat, jak společnost roste a jak plní své sliby. Již brzy bude uvedena neomezená datová CLOUD 2.0 SIM karta pro Asii. Mluví se o tom, že by mohla později být i celosvětová! Jsem opravdu zvědavý co vše se dozvíme na Evropském mítinku na konci měsíce ????????.

26. srpna 2019 Moc se těším na sobotní Cloud Token Wallet mítink ve Varšavě. Těším se na to, až osobně uvidím živě obchodování JARVISU. Nejsem odborník na kvantitativní ani arbitrážní obchodování, ale Ronald Aai ukazuje živé obchodování na každém mítinku, kde jsou stovky a tisíce lidí. Někteří z nich jistě přesně ví o čem je řeč, někteří se jistě v těchto technologiích vyznají a dokáží posoudit reálnost byznysu společnosti. Ještě jsem neviděl společnost v on-line byznysu, která by byla ochotna ukázat zůstatky na svých obchodních účtech, tak jako to dělá Cloud Token Wallet. Věřím, že v sobotu se také dozvíme, kdy začne společnost zveřejňovat auditorské zprávy o velikosti rezervního fondu a množství CTO v oběhu. To bude jistě totální rána do vazu všem haterům ??????

Další video


Video – Investoři do Cloud Token Wallet na whatsappu
Popis: Investoři jsou ve skupině asi 299 členů na whatsappu a vzájemně si spolu komunikují a informují se. Je to prostě komunikační prostředí. A kdyby něco nefungovalo, tak to vědí od jednoho do minuty všichni. A právě to týmové komunikační prostředí je záruka, že věci fungují, jak mají. Peníze se připisují každý den. A každý den si paní Eliška vybírá připsané peníze.
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=F4khA7wDjOY


Další video


Video – číslo sponzora pro instalaci aplikace Cloud Token Wallet
Popis: Popis videa: Máme číslo sponzora pro instalaci. Jitka je investiční poradkyně.

KOD SPONZORA ODE MNE JE:
(opište si)

0735784321

(to je referenční kod nutný po stažení aplikace pro její instalaci, je to hned na vstupu při instalaci)


Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=F4khA7wDjOY


Další video


Video - Máte ve svém Obchod Play aplikaci Cloud Wallet ?
Popis: První jednoduché ověření. Zadáte ve svém mobilním telefonu do Google slova Cloud Walet a objeví se nám ikonka na aplikaci Cloud Wallet. Na tu si jenom klikneme a naskočí nám, odkud jí chceme otevřít. Vybereme Obchod Play. A aplikace nám naskočí ke stažení. Aplikaci si dáme stáhnout. Takže já si myslím, že tomu rozumíme. K čemu se aplikace používá? Pokračuje video pod názvem Zhodnocování peněz 120% úrokem ročně, nebo 10% měsíčně. Tak si toto video můžete na YouTube pohodlně najít.
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=F4khA7wDjOY


KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - napište nám - klikněte zde
KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - napište nám - klikněte zde

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - napište nám - klikněte zde

Volvo Xc60 D4 AWD R-Design Geartronic od 623.000,- Kč

Volvo Xc60 D4 AWD R-Design Geartronic od 623.000,- Kč

Porsche Panamera Turbo 4.8 PDK od 898.000,- Kč

Porsche Panamera Turbo 4.8 PDK od 898.000,- Kč

Lexus IS 200 od od 55.000,- Kč

Lexus IS 200 od od 55.000,- Kč

Mercedes-Benz E-Class E 320 CDI Avantgarde Automatic od 15.000,- Kč

Mercedes-Benz E-Class E 320 CDI Avantgarde Automatic od 15.000,- Kč

Mercedes-Benz E-Class E 200 Kompressor Classic od 135.000,- Kč

Mercedes-Benz E-Class E 200 Kompressor Classic od 135.000,- Kč

Mercedes-Benz E 350 CGI Blueefficiency 7G-Tronic od 623.000,- Kč

Mercedes-Benz E 350 CGI Blueefficiency 7G-Tronic od 623.000,- Kč

Audi TT Coupé 2.0 TDI Quattro od 373.000,- Kč

Audi TT Coupé 2.0 TDI Quattro od 373.000,- Kč

Audi TT Coupé 1.8 T od 99.975,- Kč

Audi TT Coupé 1.8 T od 99.975,- Kč

Audi TT TTS Coupé 2.0 TFSI quattro od 423.000,- Kč

Audi TT TTS Coupé 2.0 TFSI quattro od 423.000,- Kč

Volvo Xc60 D5 AWD Summum od 548.000,- Kč

Volvo Xc60 D5 AWD Summum od 548.000,- Kč

Mercedes-Benz C-Class C 180 Kompressor Elégance od 373.000,- Kč

Mercedes-Benz C-Class C 180 Kompressor Elégance od 373.000,- Kč

Mercedes-Benz S-Class S 500 4Matic od 195.000,- Kč

Mercedes-Benz S-Class S 500 4Matic od 195.000,- Kč

Jeep Grand Cherokee 6.4 V8 Hemi Srt8 Night A od 2,049.000,- Kč

Jeep Grand Cherokee 6.4 V8 Hemi Srt8 Night A od 2,049.000,- Kč

Audi A6 Avant Modell 2005- A6 Avant 4.2 V8 quattro Automat od 162.500,- Kč

Audi A6 Avant Modell 2005- A6 Avant 4.2 V8 quattro Automat od 162.500,- Kč

Toyota Aygo 1.0 Linea Luna od 97.500,- Kč

Toyota Aygo 1.0 Linea Luna od 97.500,- Kč

BMW 5 Series 525i od 74.000,- Kč

BMW 5 Series 525i od 74.000,- Kč

Audi A6 3.0 V6 TDI quattro tiptronic od 450.000,- Kč

Audi A6 3.0 V6 TDI quattro tiptronic od 450.000,- Kč

Toyota Land Cruiser 300 3.4 V6 VX od 81.250,- Kč

Toyota Land Cruiser 300 3.4 V6 VX od 81.250,- Kč

Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde Automatic od 272.500,- Kč

Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde Automatic od 272.500,- Kč

Ford Kuga 2.0 Tdci Titanium 4WD od 297.500,- Kč

Ford Kuga 2.0 Tdci Titanium 4WD od 297.500,- Kč

Ford Kuga 2.0 TDCi 140 Carving od 312.500,- Kč

Ford Kuga 2.0 TDCi 140 Carving od 312.500,- Kč

Citroen C4 Aircross 1.6 HDi 115 Exclusive 4WD S/ od 472.500,- Kč

Citroen C4 Aircross 1.6 HDi 115 Exclusive 4WD S/ od 472.500,- Kč

Citroen C4 Aircross 1.6 HDi Séduction 2WD od 247.500,- Kč

Citroen C4 Aircross 1.6 HDi Séduction 2WD od 247.500,- Kč

BMW X1 Xdrive 20D Steptronic od 547.500,- Kč

BMW X1 Xdrive 20D Steptronic od 547.500,- Kč

BMW X1 xDrive 20d Steptronic od 717.500,- Kč

BMW X1 xDrive 20d Steptronic od 717.500,- Kč

BMW X1 xDrive 20d od 372.500,- Kč

BMW X1 xDrive 20d od 372.500,- Kč

BMW X1 xDrive 18d od 272.500,- Kč

BMW X1 xDrive 18d od 272.500,- Kč

BMW X1 E84 MY 2009- X1 xDrive 18d od 447.500,- Kč

BMW X1 E84 MY 2009- X1 xDrive 18d od 447.500,- Kč

BMW 5ER Serie F10 Limousine MY 2010- 520d Steptronic od 712.500,- Kč

BMW 5ER Serie F10 Limousine MY 2010- 520d Steptronic od 712.500,- Kč

BMW 3 Series 330Ci Cabriolet od 75.250,- Kč

BMW 3 Series 330Ci Cabriolet od 75.250,- Kč

BMW 3 Series 330Ci Cabriolet od 212.000,- Kč

BMW 3 Series 330Ci Cabriolet od 212.000,- Kč

Mazda 6 2.0 16V Disi Exclusive od 370.000,- Kč

Mazda 6 2.0 16V Disi Exclusive od 370.000,- Kč

Mazda 626 2.5i-24 TOP Class od 9.725,- Kč

Mazda 626 2.5i-24 TOP Class od 9.725,- Kč

Mazda 626 2.0i 16V TD od 82.500,- Kč

Mazda 626 2.0i 16V TD od 82.500,- Kč

VW Touran 1.4 TSI High od 287.500,- Kč

VW Touran 1.4 TSI High od 287.500,- Kč

VW Tiguan 2.0TDI Lounge 4M od 887.500,- Kč

VW Tiguan 2.0TDI Lounge 4M od 887.500,- Kč

Audi Q5/sq5 Q5 3.0 TDI quattro od 637.500,- Kč

Audi Q5/sq5 Q5 3.0 TDI quattro od 637.500,- Kč

BMW 3 Series 320i od 395.000,- Kč

BMW 3 Series 320i od 395.000,- Kč

Mercedes-Benz GLK-Class GLK 250CDI BlueEff.4Matic od 672.500,- Kč

Mercedes-Benz GLK-Class GLK 250CDI BlueEff.4Matic od 672.500,- Kč

Mercedes-Benz C-Class C 200 4Matic od 1,597.500,- Kč

Mercedes-Benz C-Class C 200 4Matic od 1,597.500,- Kč

BMW 3 Series 325 ti Compact od 55.000,- Kč

BMW 3 Series 325 ti Compact od 55.000,- Kč

Mercedes-Benz CLS-Class 250 CDI 7G-Tronic CLS 250 CDI 7G-Tronic od 622.500,- Kč

Mercedes-Benz CLS-Class 250 CDI 7G-Tronic CLS 250 CDI 7G-Tronic od 622.500,- Kč

MERCEDES-BENZ Viano 2.2 CDI Marco Polo od 1,172.500,- Kč

MERCEDES-BENZ Viano 2.2 CDI Marco Polo od 1,172.500,- Kč

Mercedes-Benz E-Class E 250 CDI 4Matic od 797.500,- Kč

Mercedes-Benz E-Class E 250 CDI 4Matic od 797.500,- Kč

winnebago LE Sharo automatic od 80.000,- Kč

winnebago LE Sharo automatic od 80.000,- Kč

Audi A6 Avant 2.7 T Q.ambiente od 120.000,- Kč

Audi A6 Avant 2.7 T Q.ambiente od 120.000,- Kč

nabídka Citroen C5 Berline od 25.000,- Kč 2.0i 16V 09.2003 Exclusive Automatic"

nabídka Citroen C5 Berline od 25.000,- Kč 2.0i 16V 09.2003 Exclusive Automatic"

Odkaz na tyto stránky:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/auta/


Odkaz na tyto stránky:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id27410/<

V případě dotazů volejte:
Petr De Cristofaro (-Tichoslapek)
Telefon +41(0)79/ 901`62`97
A nebo mně pište
na Email: zukunftpetr@gmail.com

FINANCOVÁNÍ
AKCE
II. APARTMÁNY SMRŽOVKA JIZERSKÉ HORY
III. RODINNÉ DOMY VODOCHODY U PRAHY
KATALOG INFOBURZA 01
INVESTIČNÍ BYTY (PATRO BYTŮ)
INVESTIČNÍ BYTY - video (PATRO BYTŮ-video)© 2015-2016 PRODUKTY, Kontakt |