INFOBURZA
NAŠE REFERENCE


Web Navolávání náběrů - Konzultační společnost, s.r.o.

Ing. Václav Ženíšek


Ing. Václav Ženíšek
Koordinátor, Projekt manažer
tel: + 42 773 172 405,
wha:+ 42 775 146 196,
wha:+42 720 591 088
E-mail: wellneslifestyle@seznam.cz

JEDNATEL, SMLUVNÍ PARTNER BANKY


Konzultační společnost, s.r.o.
Pavel Šámal
jednatel
IČO: 25632001
JEDNATEL
tel: 778 088 548
E-mail: pavel.samal@seznam.cz

Fb.:https://www.facebook.com/pavel.samal.75

paní Marie Frantová


Družstvo investorů
paní Marie Frantová
místopředseda představenstva
tel: 728 465 736
E-mail: frantovamarie@email.cz

Fb.:https://www.facebook.com/profile.php?id=100008494037255

pan Pavel SokoŁowski ve spolupráci pro Polsko a Švýcarsko


ve spolupráci pro Polsko a Švýcarsko
tel: 48662378238
E-mail: pawel_sok@o2.pl


paní Jana
ZavadilováJana Zavadilová
tel.: 737344383,
E-mail: janullka.z@seznam.cz
VEDOUCÍ POBOČKY NA OKRESE
Obchodní zastoupení a vedoucí pobočky na okrese
Každý pracovní den 8.00 - 17.00 hod.
volejte na tel. nebo pište na whatsapp.PŘIHLÁŠKA DO DRUŽSTVA - klikněte zde:
PŘIHLÁŠKA DO DRUŽSTVA INVESTORŮ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/prihlaska/prihlaska.pdf
Web Navolávání náběrů pozemků

Web navolávání náběrů pozemků - my, Konzultační společnost, s.r.o. pozemky a Vy, realitní kancelář, pak inzerovat budoucí byty - nízkonákladová družstva s obcemi, které mají 100% financování od státu. My pak malou Tipařskou provizi od Vás na doporučitelskou smlouvu nebo na Tipařskou smlouvu nebo pře aplikaci v Google Play

Web navolávání náběrů pozemků - my, Konzultační společnost, s.r.o. pozemky a Vy, realitní kancelář, pak pozemky nabrat, pro nás. A inzerovat na Srealitách a když tak nám je prodat. Námi vytvořenému nízkonákladovému družstvu složené z měst a obcí, které mají 100% financování od Ministerstva pro místní rozvoj.
A mít provizi.
My si zase inzerujeme budoucí byty za účelem získání klientů do námi tvořených nízkonákladových družstev. Nízkonákladová družstva s obcemi, které mají 100% financování od státu.
My pracujeme pro Vás za malou Tipařskou provizi asi 0,1 z Vaší provize, od Vás, pak, až obchod dopadne a až jsou peníze vyplaceny. Pracujeme na doporučitelskou smlouvu nebo na Tipařskou smlouvu nebo přes aplikaci MM Tipař v Google Play. Jako na pozici tipař. Vše legální a smluvně podložené.
Pracujeme jako takové malé callcentrum nebo jako spolek virtuálních asistentek.


Dobrý den,
nabízíme Vám, pokud jste realitní kancelář, nebo realitní makléř, navolávání náběrů. Nemovitostí ke zprostředkování prodeje.
pracujeme pro Vás za malou Tipařskou provizi asi 0,1 z Vaší provize, od Vás, pak, až obchod dopadne a až jsou peníze vyplaceny.
Jako takové malé callcentrum nebo jako spolek virtuálních asistentek voláme tzv. náběry. Pozemky.

To je to naše, toto nás pak nadále i zajímá.

My domluvíme pro Vás náběr nemovitosti a to pozemků je zprostředkování prodeje. (i s naší smlouvou o převolání našich 1.720 investorů, které máme, na to prodávající rádi slyší).

Pak zbývá pozemky nabrat, to už je Vaše práce. My domluvíme schůzku s přímým prodávajícím. Pak asi nabízené pozemky vystavíte na Srealitách atd. A my mezitím budeme po dohodě s Vámi inzerovat budoucí byty. A z klientů tvořit ta nízkonákladová družstva. A jako malé callcentrum či spolek virtuálních asistentek budeme obvolávat obce v okolí pozemku a zvát je do našich nízkonákladových družstev a nabízet jim vyřizování těch dotací 100% od státu na ty jejich nové budoucí byty. Pak k textu inzerátu přidáme půdorysy.

Pak slíbíme k bytu od nás po kolaudaci ty naše 4 Zelené karty (novinka) na pasivní příjmy z lidí pod sebou.

Generujeme vznik nového samostatného účelového bytového nízkonákladového družstva na byty.Volaní náběrů pozemků pro Vás za tipařské provize za obchod, až dopadne, to je naše nabídka, to je naše práce.

Jste z realit. Znáte trh. Znáte, jaké je to vše je.Nabízí se Vám naše nabídka. Podložená referencemi a současnými výsledky.

Tak to zvažte.Co dál?

Jsou tady ty obce s tím financováním na byty od státu.

Měli bychom se dohodnout na vyzkoušení spolupráce….

Lidé si mají pomáhat.Kontaktovat byte mohli pana Ing. Václava Ženíška

Má tel. č. 733 172 405======================
CALLSKRIPT NA POZEMKY:

Dobrý den, u telefonu ….jméno, příjmení, děláme pro svěřenské fondy a jistě si můžete najít jméno PAVEL ŠÁMAL na internetu, sháníme nemovitosti pro našich cca 1.000 investorů, kteří mají zájem o informace k nabízené nemovitosti s tím, že jim k tomu děláme po internetu propočet splátek a výnosů. A chtěl jsem se jen ujistit, Vámi požadovaná cena je….
(a uvést uvedenou cenu).
Dobře… děkuji a že jsem tak smělý, mohu si dovolit Vám pak pro ujištění poslat SMS zprávou Vámi požadovanou cenu a odkazem na propočet pro investora, abyste se jen podíval, že jsem neudělal žádnou chybu, mohu Vám zítra nebo pozítří poslat jednu SMS zprávu?
Ano, děkuji..
No a pokud nám naši investoři projeví zájem, tak bychom se ozvali a domluvili asi nějaký další postup. Většinou konkrétní jednání, to jistě znáte, běžné obchodní postupy. Jak říkám, nejprve mi investoři musí reagovat,

Musím je obeslat emailem, sms zprávou, odkazem na propočet atd. a to mi nějakou přiměřenou dobu bude tato administrativa trvat.
Také se může stát, že se na investici složí třeba 10 investorů, je to CROWDFUNDING, známá věc od r. 2011 na celém světě a v Kanadě jsem byl 3x, už v roce 1999 a řešili jsme pojem Dohledová organizace ke Svěřenským fondům, což jsou analytické účty o které se starají právě osoba obmyšlená, správce a Dohledová organizace a jsou podle zákona z Qubecku a ten je jak známo v Kanadě.
Ale to asi vše znáte, neříkám nic nového.

Takže:
Jen že bychom se domluvili, že připravím propočet finanční tabulku, pošlu Vám SMS zprávou na ní odkaz a asi tak za 14 dní bych se ozval a když budou mít naši investoři předběžný zájem, tak že bychom domluvili osobní schůzku u prodávané nemovitosti, ano?
Ano, děkuji, tak jsme domluveni.

===================
Pak následuje poslání emailu: Pěkný dopis.

Dobrý den,
Jmenuji se jméno, příjmení. A telefonovala jsem Vám ohledně vámi prodávaní nemovitosti.

Měla jsem pro Vás připravený tento jednoduchý a běžný callskript:
CALLSKIPT:
Dobrý den, u telefonu jméno, příjmení, děláme pro svěřenské fondy a jistě si můžete najít jméno PAVEL ŠÁMAL na internetu, sháníme nemovitosti pro našich cca 1.000 investorů, kteří mají zájem o informace k nabízené nemovitosti s tím, že jim k tomu děláme po internetu propočet splátek a výnosů. A chtěl jsem se jen ujistit, Vámi požadovaná cena je….
(a uvést uvedenou cenu).
Dobře… děkuji a že jsem tak smělý, mohu si dovolit Vám pak pro ujištění poslat SMS zprávou Vámi požadovanou cenu a odkazem na propočet pro investora, abyste se jen podíval, že jsem neudělal žádnou chybu, mohu Vám zítra nebo pozítří poslat jednu SMS zprávu?
Ano, děkuji..
No a pokud nám naši investoři projeví zájem, tak bychom se ozvali a domluvili asi nějaký další postup. Většinou konkrétní jednání, to jistě znáte, běžné obchodní postupy. Jak říkám, nejprve mi investoři musí reagovat,

Musím je obeslat emailem, sms zprávou, odkazem na propočet atd. a to mi nějakou přiměřenou dobu bude tato administrativa trvat.
Také se může stát, že se na investici složí třeba 10 investorů, je to CROWDFUNDING, známá věc od r. 2011 na celém světě a už v roce 1999 jsme řešili pojem Dohledová organizace ke Svěřenským fondům, což jsou analytické účty o které se starají právě osoba obmyšlená, správce a Dohledová organizace a jsou podle zákona z Qubecku a ten je jak známo v Kanadě.
Ale to asi vše znáte, neříkám nic nového.

Takže:
jen že bychom se domluvili, že připravíme propočet finanční tabulku, pošlu Vám SMS zprávou na ní odkaz a asi tak za 14 dní bychom se ozvali a když budou mít naši investoři předběžný zájem, tak že bychom domluvili osobní schůzku u prodávané nemovitosti, ano?
Ano, děkuji, tak jsme domluveni.

===================
Najít si webovou stránku
http://samalpavel.cz/ Svěřenské fondy asi umíte, to není problém.

Máme tedy 1.000 investorů z našeho dřívějšího direct marketingu, tedy z telefonování dotazníků a ptaní se na 5 otázek, z nichž 1. Otázka byla na zájem o koupi nemovitosti. Tím nám vznikli předběžní klienti na koupi nemovitostí.
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id32116/id/200313/

To nás stálo peníze, a ne malé peníze.

A dalším krokem je, že objednáváme u profesionálního callcentra převolávání těchto našich investorů na konkrétní nabízenou nemovitost. Abychom se jich aktuálně zeptali, jestli jejich zájem ještě trvá a mohli jim zaslat obrázky a popisy prodávané nemovitosti a k ní financování s CAHS BACKEM.

Cash Back používá dnes hodně obchodníků, je to vrácení části kupní cemy.

A my k tomuto ještě nabízíme našim klientům aplikaci Cloud Token Walled, známá věc, kde si zhodnocují všichni své peníze 10% úrokem měsíčně. Proč? Nu protože je to pro ně finančně výhodné, víte?

A tedy 10% z kupní ceny (realitní provize je k tomu 5% a zvláš´t) vracíme klientům a oni si dají peníze do aplikace a tam mají 1/10 měsíčně, tedy vlastně 1% z ceny nemovitosti. A to jim zběžně odpovídá měsíční výši hypoteční splátky.

Také to děláme s obcemi v rámci projektu Bydlení pro mladé lidi, kde mají obce jak všichni víme 100% dotace na byty. A ještě dostanou od nás Cash Back do aplikace ve svém chytrém telefonu. A mohou si šoupat s penězi už sami, jak jim je libo.
Máme databázi 6.000 obcí a obchází je náš právník pan Mgr. Stanislav Vavřička z Poděbrad, zastupitel za jednu známou politickou stranu v rámci podpory bytové politiky u nás.
Zde a zde máme odkaz na to financování bytu s Cash backem. Je to jednoduché a jsou tam i naše anuitní kalkulátory, videa na youtube. Ty jsou pro naše klienty na koupi nemovitostí.

Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/financovani_bytu_2kk/
Můžete si kliknout a můžete se i na videa případně podívat.

Ve 4 otázkách máme i nabídku na nemovitostní dluhopisy. To jsou papírky vytištěné v tiskárně, které vyměníme za klasické dolary (US dolar, $ ) a za ty skutečné peníze případně koupíme Vaší nemovitost. Klasicky, na kupní smlouvu, klasicky na návrh na vklad, klasicky na úschovu peněz u notáře.

Nicméně si naše dluhopisy můžete pohodlně prohlídnout na našich stránkách PRODUKTY.
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/
na stránkách produkty vidíte moje foto, foto pana Mgr. Stanislava Vavřičky, foto pana Pavla Šámala a dalších našich lidí z našeho týmu.
Dluhopisy jsou celkem nahoře.
(vydávání dluhopisů bez souhlasu ČNB je zde od r. 2004 a zákon podepsal Ing. Václav Klaus a pan Špidla).

Ty produkty můžete prohlédnout tak nějak zběžně, ale kdyby Vás pro prodeji vaší nemovitosti zajímalo investovat 150.000,- Kč a za ně získat 1 byt zdarma a 7 bytů na pronájem k němu, tak se můžeme pak třeba dohodnut.

A to ještě na těch 150.000,- Kč zařizujeme půjčku, takže celkově by Vás investice mohla vyjít jen na pouhých 3.000,- Kč. Počítat umíme určitě všichni. A stejně.


Co tedy dál?

Jak vypadá taková evidence aktuálního převolávání naší databáze našich 1.000 investorů:
Objednáváme si zase za peníze převolávání naší databáze:
Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id32116/id/191220/

Máte tam konkrétní výsledky, na které se můžete te´d podívat.

SKLÁDÁNÍ INVESTORU:
V telefonu jsme Vám říkali, že se zabýváme skládáním investorů na jednu nemovitost. Říká se tomu Projekt Sbírka

Odkaz:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id30626/

Je to jen, že větší počet jednotlivců přispívá k cílové částce.

Byl bych v tomto případě velice a moc rád, kdybyste se na princip podívali. A pochopili jej. Jsou tam i obrázky pro lepší výklad a pochopení.

A protože je ten korona vir a lidé jsou nyní více doma, tak máte nějakou tu minutu na to mrknout.

Níže jsou pak i naše nějaké další články, ty jsou na čtení.

====================
KAM MÍŘÍME:
Říkal jsem vám do telefonu, že Vám pošlu tento email, tyto informace a že se asi za týden znovu ozvu. A probereme další postup.
Ale mířím, že by pak paní inženýrka pověřená panem Pavlem Šámalem nebo pan právník pan Mgr. Stanistav Vavřička udělala či udělal s Vámi osobní schůzku u prodávané nemovitosti.

Je to potřeba. Jak technicky, tak i obchodně. Budeme potřebovat alespoň na 1 měsíc nějakou smlouvu, abychom měli nějak kryté naše investice. To víte, tak musíme být opatrní.
Jednak investice do práce profesionálního callcentra.
Dále investice do vydání emise nemovitostních dluhopisů a do prodeje těchto dluhopisů našim investorům
A do přípravy fotografií, textů materiálů a běžné režie s tím spojené
A také abychom měli nějaký ten kanadský zisk.

WWW: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/wellness_lifestyl/
(máme na stránkách video bytů, které jsem stavěli jako developerský projekt přes založené družstvo a pak si klienti převáděli byty do svého OV hned po kolaudaci).
Víme tedy, o čem hovoříme, ano?

======================
A asi za týden až 2 týdny převolání a domluvení tohoto callskriptu č. 2.
Dobrý den, u telefonu ….jméno, příjmení, děláme pro svěřenské fondy PAVLA ŠÁMALA a po pana právníka pana Mgr. Stanistava Vavřičku.

Posílala jsem Vám email, o naší práci a o naší nabídce pro naše investory.
A že by byla schůzka u Vaší prodávané nemovitosti.
A že by se domluvila nějaká smlouva, pro nás, abychom byli krytí pro jednání s našimi investory.
A k jednání o ceně potřebujeme domluvit těch zmíněných 10% navýšení ceny do aplikace pro investory a + 5% realitní provize, s tím souhlasíte? Já se jen ujišťuji.
Dobře, tak já domluvím schůzku s panem Pavlem Šámalem nebo s panem magistrem Stanislavem Vavřičkou a dám Vám vědět.

Zatím přeji pěkný den a nashledanou.
======================


Máte zájem o naši nabídku navolávání náběrů?

Provozovatel:
Konzultační společnost, s.r.o.
kancelářský realitní franchisant
pobočka Beroun
majitel a jednatel pan Pavel Šámal,
ADMINISTRATIVNÍ A KLIENTSKÝ SERVIS
Sídlo společnosti: V zářezu 902/4, Praha 5-Jinonice, PSČ 158 00.
IČO: 25632001
společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C. vložka 56439
Pan Pavel Šámal, jednatel,
Tel.: 778 088 548
Email: pavel.samal@seznam.cz
www.samalpavel.cz


REFERENCE:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/reference/

NAŠE VIDEO

Název: 2 PODLAŽNÍ BYTOVÉ DOMYDALŠÍ MOŽNÉ OBCHODNÍ SCHUZKY:
Schůzky telefonické po dohodě.

Restaurace Hamr
K vodě 3200/3
106 00 Praha, Záběhlice
Praha
GPS:
50.0530586N, 14.4860553E


NAPIŠTE NÁM - KONTAKTNÍ FOMULÁŘodkaz zde: https://www.infoburza.eu/id33570/
klikněte si

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - napište nám - klikněte zde
KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - napište nám - klikněte zde

KONTAKTNÍ FOMULÁŘ - napište nám - klikněte zde

Odkaz na tyto stránky:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33570/

Máte zájem o další informace ke spolupráci? V případě dotazů pište SMS na tel: 773172405 .
whatsapp: nebo mi namluvte Vaši zvukovou zprávu na 723659260 .

VIDEA
NAŠE REFERENCE – VIDEO – BYTOVÉ DOMY VESTEC u PRAHY - 1996
NAŠE REFERENCE – VIDEO – ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY VESTEC u PRAHY - 1996© 2015-2020 1 BYT ZDARMA JAKO ZISK A K NĚMU 7 MALÝCH BYTŮ NA KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM – NABÍDKA, Kontakt |