INZERÁTY NA SREALITY


INZERÁTY NA SREALITYIng. Václav Ženíšek


Ing. Václav Ženíšek
Koordinátor, Projekt manažer
Technický dozor
tel: + 42 773 172 405,
wha:+ 42 775 146 196,
E-mail: konzultacni-spolecnost@seznam.cz


JEDNATEL
Pavel Šámal


Konzultační společnost, s.r.o.
Pavel Šámal
JEDNATEL
IČO: 25632001
mobil: +420 778 088 548
E-mail: pavel.samal@seznam.cz

Svěřenské fondy:
www.samalpavel.cz

REALITY:
www.samalpavelreality.cz

INZERÁTY NA Idnes - přes pana Pavla Šámala:

INZERÁTY NA Idnes - přes pana Pavla Šámala:


_______________________________

_______________________________
1. inzerát na INZERÁTY NA Idnes - přes pana Pavla Šámala

Text: Nadpis

Rodinný dům z bytových buněk 2+kk Nabízíme k výstavbě a montáži rodinný dům 2+kk zastavěné plochy 68 m2 a užitné plochy 49 m2. Pozemek by mohl být u Prahy 4. Ale můžete mít i svůj pozemek. Cena: od 200.000,- Kč a pak dle dohody, svépomocí, přes Stavební družstvo. Snažíme se o levné a finančně dostupné bydlení a přitom v Praze nebo u Prahy. Máme kancelář a můžeme Vás pozvat i do kanceláře. I se můžeme setkat na Praze 10, buď u budovy polikliniky na Zahradní Městě, nebo na areálu HAMR. Nabízíme i bytové buňky, jak v přízemí, tak v patře, na krátkodobé bydlení a na pronájmy. Cena takového rodinného domu 2+kk z bytových buněk je od 200.000,- Kč. A ještě je potřeba připočítat pozemek. A sítě. Ale když by se na ně vzal dlouhodobý úvěr, tak by splátka činila třeba jen 2.800,- Kč měsíčně. A také může být rodinný dům 2+kk zastavěné plochy 68 m2 a užitné plochy 49 m2 v patře a pod ním místo na parkování aut nebo na komerční prostory, dílnu, prodejnu, a pod. Ušetřilo by se za pozemek.

Nabízíme, a to lze, v dnešní době, že na kupní cenu bytové dvojbuňky byste mohli mít financování zařízené paní Janou Jelínkovou, místopředsedkyní družstva, na dálku, za pomocí identity. Což lze a je to pro Vás pohodlné. Po dohodě s Vámi se nahlásí na Vás kontakt paní Janě Jelínkové a ona už Vám pošle SMS zprávu. A stejně s ní budete v kontaktu kvůli podpisu předezervační smlouvy. Data Vám pošleme ke stažení. I harmonogram postupových kroků klienta, jak jdou jednotlivé kroky po sobě. Abyste měli pěkný přehled.
Splácet bytovou buňku a mít příjmy z jejího pronájmu je pro Vás dobrý obchod. Vy nemovitost kupujete a můžete si jí pak libovolně pronajímat na krátkodobé i střednědobé pronájmy a klienty Vám rádi seženeme.
A prohlídku nemovitosti dělíme i na dálku, přes whatsapp nebo Zoom. Pan Pavel Šámal. Je u prodávané nemovitosti, má s Vámi videokonferenci přes ZOOM, snímá prodávanou nemovitost, v našem tomto případě stavební pozemek. A ukazuje Vám jej. A dá pak adresu a GPS souřadnice, abyste se případně mohli dojet podívat sami, zda Vám místo vyhovuje.
A sdělí informace ze stavebního úřadu.

V případě zájmu o více informací zašlete prosím odpověď přes odpovědní formulář. Děkujeme. A můžete nám poslat pro urychlení SMS na uvedené tel. číslo ve tvaru:
Dobry den, prave jsem Vam odeslal kontaktni email ohledne zajmu o informace k moznosti porizeni maleho rodinneho domu 2+kk. Podpis. +kk
-------------------------


OBRÁZKY ke stažení k inzerátu:


Odkaz na tyto stránky:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id39389/
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.
Děkujeme. Tel.: 773 172 405 Tel.: Whatsapp 775 146 196

ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE
Katalog INFOBURZA 01 pro klienty,
32 stranKatalog INFOBURZA 01 pro klienty,
32 stran

Katalog INFOBURZA 02 pro klienty,
32 stranKatalog INFOBURZA 02 pro klienty,
32 stran

Katalog INFOBURZA 03 pro klienty,
32 stranKatalog INFOBURZA 03 pro klienty,
32 stran

Katalog INFOBURZA 04 pro klienty,
32 stranKatalog INFOBURZA 04 pro klienty,
32 stran
© 2015-2022 PRODUKTY, Kontakt |